Anne Spijkstra

71 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis050: DTal 8+Heat 1[2]07:41,114th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+Final B [1]07:26,484th
AEGAegir/NereusAlexander Easton107: HG 4+Final A [6]07:19,976th
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+Heat 2[2]07:21,264th
AEGAegir/NereusAlexander Easton107: HG 4+Heat 1[4]07:14,643rd
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:51,265th
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:31,842nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJeroen Dekker040: Jonge VierHeat 4[6]07:06,003rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[4]08:08,395th
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirPieter Kraak050: HTal 8+Final A [2]06:25,361st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:05,343rd
AEGAegirPieter Kraak050: HTal 8+Heat 3[3]06:28,141st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final B [4]06:54,264th
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 2[1]06:50,163rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:00,851st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:03,124th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]05:58,654th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]05:58,093rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:53,704th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:12,146th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Final A [5]01:52,144th
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Heat 1[3]01:52,312nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Final A [1]06:45,491st
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Heat 1[4]06:55,783rd
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+Heat 4[5]07:09,816th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+Final A [4]06:52,405th
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+Heat 1[5]06:50,571st
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+Heat 2[4]06:50,442nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+Time Trial 07:10,4414th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [1]06:17,584th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[3]06:14,153rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[6]06:21,696th
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:33,595th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [2]07:56,936th
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:29,5713th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge AchtHeat 3[5]06:33,645th