Jelle Reede

80 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [3]06:48,194th
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[4]08:08,395th
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[3]08:31,765th
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[6]06:44,611st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:53,385th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:05,343rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:55,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+Final A [3]06:49,465th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [2]06:38,752nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[5]06:50,902nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:00,851st
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:55,076th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:03,124th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:58,662nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [6]06:53,612nd
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 3[6]06:47,502nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]05:58,654th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:57,315th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]05:58,093rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[8]06:45,562nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final B [5]07:50,122nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[8]07:57,865th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]08:03,434th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:53,704th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[7]07:45,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Final A [6]06:52,962nd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Heat 3[2]06:56,431st
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+ (EJK)Final B [1]07:03,261st
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:12,146th
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[4]07:05,094th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirPieter Kraak007: H Ov4+Final A [4]07:59,881st
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierFinal A [6]07:17,885th
AEGAegirPieter Kraak007: H Ov4+Heat 07:29,702nd
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierHeat 2[6]07:16,472nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAxl van Ark170: HTal 8+Heat 1[4]07:16,185th