Nino Papa

78 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Jan Hummelink114: LG 4+Final A [1]07:01,735th
AEGAegir 1Jan Hummelink114: LG 4+Heat 1[3]07:02,063rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/AegirThomas Nijhuis114: LG 4+Final A [1]07:16,046th
AEGAegirNino Papa003: B 2xFinal A [4]07:17,315th
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [5]07:02,631st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa117: LG 2xFinal A [7]07:20,325th
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [5]07:17,593rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa115: LG 2xHeat 1[6]08:04,993rd
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [6]08:46,062nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa041: Lichte VierFinal A [4]07:14,841st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Final A [1]07:09,136th
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 1[2]07:05,573rd
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[6]07:12,376th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 2[2]07:13,885th
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[3]07:23,796th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,5910th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final B [4]06:21,281st
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 2[4]06:24,613rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer135: LMFm 8+Final A [4]06:30,056th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final A [5]06:17,435th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 1[2]06:15,892nd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:22,165th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:18,554th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Final B [5]06:57,564th
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Heat 1[4]06:40,353rd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Final B [1]06:42,046th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Heat 2[6]06:28,734th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Repechage [4]07:47,465th
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:45,2712th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtFinal A [2]06:56,244th
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtHeat 2[2]06:24,232nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa006: H Ov4+Final A [5]08:10,272nd
AEGAegirNino Papa006: H Ov4+Time Trial 07:45,612nd