Jan Hummelink

61 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWif Bronsgeest120: LHG 2xFinal A [5]07:04,265th
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:12,035th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWif Bronsgeest120: LHG 2xTime Trial 06:13,508th
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]06:58,074th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWif Bronsgeest120: LHG 2xFinal A [8]07:43,824th
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [6]07:02,601st
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:13,656th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [4]07:24,611st
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:34,805th
AEGAegirWif Bronsgeest120: LHG 2xHeat 2[2]07:55,704th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWif Bronsgeest214: LHG 2xFinal A [4]07:28,586th
AEGAegirWif Bronsgeest214: LHG 2xHeat 3[5]07:29,882nd
AEGAegirWif Bronsgeest108: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:55,115th
AEGAegirWif Bronsgeest108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 4[6]07:39,132nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWif Bronsgeest023: LHG 2xFinal A [4]08:15,493rd
AEGAegirWif Bronsgeest023: LHG 2xHeat 1[5]08:35,222nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Jorn Steenbergen014: LHG 2-Heat 2[4]07:49,033rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJorn Steenbergen114: LHE 2-Final A [2]07:15,532nd
AEGAegirJorn Steenbergen014: LHG 2-Final A [3]07:28,035th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJorn Steenbergen004: HG 2-Time Trial 05:23,819th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Wietse van Blitterswijk107: HG 4+Final A [1]07:16,748th
AEGAegir 1Wietse van Blitterswijk107: HG 4+Heat 1[3]07:12,774th
AEGAegirJorn Steenbergen004: HG 2-Final A [7]07:35,896th
AEGAegirJorn Steenbergen004: HG 2-Heat 1[3]07:38,663rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJorn Steenbergen014: LHG 2-Final A [2]08:18,772nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJorn Steenbergen204: HG 2-Final A [2]07:18,405th
AEGAegirJorn Steenbergen204: HG 2-Heat 2[5]07:25,073rd
AEGAegirJorn Steenbergen125: LHG 2-Final A [3]07:59,042nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Jan Hummelink114: LG 4+Final A [1]07:01,735th
AEGAegir 1Jan Hummelink114: LG 4+Heat 1[3]07:02,063rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/AegirThomas Nijhuis114: LG 4+Final A [1]07:16,046th
AEGAegirNino Papa003: B 2xFinal A [4]07:17,315th
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [5]07:02,631st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa117: LG 2xFinal A [7]07:20,325th
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [5]07:17,593rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa115: LG 2xHeat 1[6]08:04,993rd
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [6]08:46,062nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa041: Lichte VierFinal A [4]07:14,841st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Final A [1]07:09,136th
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 1[2]07:05,573rd
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[6]07:12,376th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 2[2]07:13,885th
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[3]07:23,796th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJelle Verburg120: LN 2-Heat 3[2]08:02,753rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Final B [5]06:57,564th
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Heat 1[4]06:40,353rd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Final B [1]06:42,046th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Heat 2[6]06:28,734th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Repechage [4]07:47,465th
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:45,2712th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartin Schalij040: B 4+Heat 1[4]07:46,934th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa006: H Ov4+Final A [5]08:10,272nd
AEGAegirNino Papa006: H Ov4+Time Trial 07:45,612nd