Janneke Hulst

68 races

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Final B [3]07:36,501st
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Semifinal 1[4]07:43,853rd
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Heat 7[1]07:36,771st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDaphne Dragt171: DTal 8+Heat 1[2]07:43,174th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Final A [6]06:40,455th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[3]06:38,162nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Final A [3]06:43,041st
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Heat 2[5]06:50,011st
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Final A [5]06:40,144th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[5]06:39,681st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Time Trial 07:02,849th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartin Schalij040: B 4+Heat 1[4]07:46,934th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Final A [6]06:53,513rd
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Heat 2[2]07:12,003rd
AEGAegirMinke Venema171: DTal 8+Heat 2[3]07:46,996th
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Final A [3]07:35,655th
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Heat 3[6]07:42,621st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,3311th
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Final B [1]07:12,251st
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Heat 3[4]07:19,603rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [1]07:19,556th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[6]06:59,653rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [6]07:23,336th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[7]07:03,842nd
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Final A [3]07:54,476th
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Heat 1[3]07:30,812nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCaroline Vellinga137: DB 8+Heat 2[4]07:18,225th
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Final B [3]07:24,605th
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Heat 3[6]07:23,464th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Final B [3]07:10,453rd
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 2[5]07:20,766th
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Repechage 2[6]07:41,791st
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:36,824th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga004: Dames AchtHeat 1[1]07:15,493rd