Martijn Witteveen

924 races

NSRF Slotwedstrijden

03 July 2021 to 04 July 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHannah van der Sluijs136: DG 1x (8)Final A [7]08:20,766th
AEGAegirOrren Smeding121: DG 2- (6)Final A [2]
AEGAegirWietske Heddema119: DGb 4- (12)Heat 2[3]07:17,854th
AEGAegirHannah van der Sluijs136: DG 1x (8)Heat 1[2]08:14,513rd
AEGAegirOrren Smeding121: DG 2- (6)Race For Lanes [5]07:59,075th
AEGAegirRoos Duijn026: DE 4x (6)Final A [6]07:07,182nd
AEGAegirHiske Janssen003: DB 8+ (20)Final A [1]06:39,503rd
AEGAegirRoos Duijn026: DE 4x (6)Race For Lanes [4]06:57,142nd
AEGAegirHiske Janssen003: DB 8+ (20)Heat 3[3]06:56,663rd
AEGAegirEline Minor004: LDB 4* (17)Final B [7]07:54,355th
AEGAegirEline Minor004: LDB 4* (17)Heat 1[3]07:53,135th

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Kiene Remijn203: W 8+ (Open National Championship)Final A [6]07:18,204th
AEGAegirWietske Heddema214: W 4-Final A [4]08:02,496th
NERNereus 1Kiene Remijn203: W 8+ (Open National Championship)Heat 2[4]07:09,503rd
AEGAegirWietske Heddema214: W 4-Heat 2[2]07:41,592nd
NERNereusKiene Remijn115: W 8+Final A [2]07:03,701st
AEGAegirWietske Heddema101: W 4- (Open National Championship)Final B [2]08:11,404th
AEGAegirWietske Heddema101: W 4- (Open National Championship)Semifinal 2[6]07:36,835th
AEGAegirEline Cox102: W 2x (Open National Championship)Heat 1[2]07:46,855th
AEGAegirWietske Heddema101: W 4- (Open National Championship)Heat 1[3]07:38,184th

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoos Duijn011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [5]08:37,785th
AEGAegir 1Orren Smeding010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final D [7]08:53,145th
AEGAegirRoos Duijn011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[4]08:28,092nd
AEGAegirRoos Duijn011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[4]10:22,522nd
AEGAegirRoos Duijn011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:34,095th
AEGAegir 1Orren Smeding010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[8]10:37,646th
AEGAegir 2Hannah van der Sluijs010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final E [4]10:29,941st
AEGAegir 2Hannah van der Sluijs010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:10,5928th
AEGAegir 1Orren Smeding010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:01,3922nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKFinal A [8]08:02,936th
AEGAegirAnna Koopmans128: DE 8+ (NSK)Heat 2[6]07:04,354th
AEGAegirJuliette van Beek132: DG 2xHeat 3[3]08:15,924th
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKHeat 1[5]08:33,933rd
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:01,471st
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2x (NSK)Final A [5]07:21,702nd
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:48,663rd
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xFinal A [3]08:15,477th
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:11,082nd
AEGAegir 1Julia Laninga022: DG 1xHeat 1[8]08:50,397th
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xHeat 1[3]08:26,902nd
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:59,132nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox129: DG 4-Final A [4]06:58,701st
AEGAegirJulia Laninga133: DB 1xFinal A [3]08:26,581st
SKASkadi/AegirEline Cox128: DE 8+ (NK)Heat 2[4]06:39,134th
AEGAegirJulia Laninga133: DB 1xHeat 2[3]08:28,963rd
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [7]07:03,271st
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2x (NK)Final A [6]07:31,093rd
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:54,612nd
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:18,073rd
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2x (NK)Race For Lanes [4]07:48,794th
AEGAegir 2Juliette van Beek063: DE 1xHeat 2[7]08:21,135th
AEGAegir 1Julia Laninga063: DE 1xHeat 1[6]08:46,287th
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:24,973rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox128: DE 8+Final A [3]06:33,082nd
AEGAegirDorien Peters135: DB 4+Final A [3]07:57,695th
AEGAegir/HoopRoos Duijn138: LDG 2xFinal A [3]07:23,211st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:49,561st
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2xFinal A [5]07:21,492nd
LAGLaga/AegirIlse Kolkman020: DE 2xFinal A [6]07:14,205th
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:34,661st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[1]07:11,361st
LAGLaga/AegirIlse Kolkman020: DE 2xHeat 2[3]07:14,353rd
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:47,002nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiVienna van Niersen128: DE 8+Final A [5]07:35,131st
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+Final A [5]07:48,161st
AEGAegirDorien Peters135: DB 4+Final A [3]08:26,522nd
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+Heat 1[6]07:25,721st
AEGAegirJulia Laninga133: DB 1xHeat 2[6]10:11,364th
AEGAegirEline Cox130: DGb 4-Final A [4]08:06,871st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:47,211st
AEGAegir 2Julia Laninga022: DG 1xFinal B [8]09:32,737th
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:56,734th
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]07:07,572nd
AEGAegir 2Julia Laninga022: DG 1xHeat 3[4]09:00,336th
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]07:00,652nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:49,474th
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]07:14,931st
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:26,493rd
AEGAegir 1Julia Laninga026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:20,2111th
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:33,391st
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+Final A [2]07:52,043rd
AEGAegir 1Julia Laninga134: DB 2xFinal A [2]09:10,493rd
AEGAegirRoos Duijn153: LDE 1xFinal A [4]08:57,761st
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+Time Trial 05:33,553rd
AEGAegir 1Julia Laninga134: DB 2xHeat 2[4]08:29,151st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [6]08:30,232nd
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]08:35,983rd
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [2]08:57,293rd
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+Final A [3]07:18,322nd
AEGAegirEline Cox224: DG 4-Final A [3]07:36,862nd
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+Heat 2[2]07:25,811st
AEGAegirEline Cox224: DG 4-Heat 1[4]07:39,821st
AEGAegirEline Cox114: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:56,815th
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:31,163rd
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[6]09:13,166th
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[1]09:10,014th
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[4]08:44,892nd
AEGAegirEline Cox114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:47,832nd
AEGAegir 1Julia Laninga113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]08:56,313rd
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]07:12,591st
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[5]08:55,323rd
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[3]08:43,791st
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[2]08:11,953rd
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:52,8414th
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:09,5212th
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:59,675th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnna Koopmans005: DB 8+Final A [2]07:40,772nd
AEGAegirFriederike Konik025: DG 4+Final A [6]09:36,556th
AEGAegirEline Cox002: Dames VierHeat 1[3]08:17,304th
AEGAegirAnna Koopmans005: DB 8+Heat 2[2]07:19,921st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1Final A [1]09:27,914th
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1Heat 1[1]09:31,923rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/Aegir (NSK)Minke Holleboom128: DE 8+ (NSK)Final A [5]07:22,243rd
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [5]06:16,392nd
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xFinal A [7]07:52,004th
AEGAegirLaura Wilden131: DG 4+Final A [3]08:35,631st
AEGAegirCarlijn Wilms130: DGb 4-Final A [7]08:27,792nd
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xFinal A [8]08:58,275th
ARGArgo/AegirRianne Kieskamp128: DE 8+ (NSK)Heat 2[8]08:04,905th
EUREuros/Aegir (NSK)Minke Holleboom128: DE 8+ (NSK)Heat 1[5]07:27,711st
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[3]06:22,671st
AEGAegirCarlijn Wilms130: DGb 4-Heat 2[4]07:30,012nd
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xHeat 1[2]08:52,116th
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xHeat 1[7]07:48,632nd
AEGAegir/SkøllAshley Rijst025: DG 4xFinal A [6]07:16,161st
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:13,744th
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:59,542nd
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]00:00,002nd
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:50,383rd
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis050: DTal 8+Heat 1[2]07:41,114th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [5]06:30,662nd
AEGAegirCarlijn Wilms156: WFm 8+Final A [5]07:25,272nd
AEGAegirRianne Kieskamp153: WFm 4+Final A [6]08:42,761st
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 05:54,612nd
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-Final A [3]07:02,423rd
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xFinal A [6]07:57,245th
AEGAegir (P2)Dorien Peters053: WDev 2xFinal A [1]08:29,431st
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-Heat 3[4]06:55,911st
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xHeat 2[4]07:36,593rd
AEGAegir (P2)Dorien Peters053: WDev 2xHeat 1[3]08:06,641st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiMiriam Visser128: DE 8+Final A [4]06:13,742nd
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Final A [5]05:43,564th
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:48,191st
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xFinal A [5]07:20,493rd
AEGAegir/NjordLony Brian128: DE 8+Heat 2[3]06:48,224th
AEGAegir-combiMiriam Visser128: DE 8+Heat 2[5]06:14,361st
AEGAegirGeeske Grit128: DE 8+Heat 1[6]06:39,484th
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]05:49,182nd
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 1[3]07:00,601st
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xHeat 1[3]07:29,662nd
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xHeat 2[2]08:25,124th
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:26,645th
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:15,411st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:58,104th
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:42,124th
AEGAegir/Nereus/RICMiriam Visser021: DE 4-Final A [4]06:42,142nd
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:39,232nd
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:25,272nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]06:19,131st
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xHeat 2[5]08:06,465th
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]06:55,652nd
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:48,291st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:19,982nd
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]03:47,441st
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]03:37,101st
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:01,511st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:22,211st
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]03:13,151st
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[2]03:41,071st
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[2]03:39,011st
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:02,121st
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xTime Trial 05:51,1613th
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,433rd
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:41,281st
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:34,671st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:21,676th
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,721st
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:58,553rd
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 2[3]07:18,122nd
AEGAegirRuben Heuving109: HB 1xHeat 2[2]08:10,794th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [3]07:14,473rd
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xFinal A [6]07:44,622nd
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+Final A [5]06:48,921st
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+Heat 2[6]06:54,221st
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:29,412nd
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:44,151st
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:58,513rd
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:53,012nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:34,591st
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:43,481st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:27,805th
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:02,062nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Dorien Peters134: DB 2xFinal A [4]08:27,963rd
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+Final A [4]07:14,611st
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xFinal A [8]07:40,201st
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xFinal A [2]08:19,803rd
AEGAegirRianne Kieskamp131: DG 4+Final A [5]07:55,222nd
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xFinal B [3]07:55,303rd
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-Final A [2]06:38,171st
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+Heat 2[4]07:17,711st
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xHeat 2[2]08:04,024th
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xHeat 2[2]08:22,302nd
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-Heat 2[1]06:45,522nd
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xHeat 1[3]07:58,532nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:00,921st
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]08:26,043rd
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:55,978th
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xFinal A [8]08:31,642nd
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:19,182nd
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]08:19,321st
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]06:51,961st
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[1]08:03,952nd
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:31,594th
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xHeat 2[7]08:33,291st
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:18,871st
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]08:23,872nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRianne Kieskamp219: DB 4+Final A [5]07:42,311st
AEGAegirIlse Kolkman218: DB 1xFinal A [6]07:59,741st
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2- (NK)Final C [2]06:48,801st
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1x (NK)Final B [6]08:02,794th
AEGAegir (SB)Ilse Kolkman011: DE 1x (NK)Final C [3]08:22,476th
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1x (NK)Final C [6]08:09,044th
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1x (NK)Final B [2]08:02,881st
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Final A [5]07:15,716th
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+Final A [2]07:01,372nd
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-Final A [1]06:41,103rd
AEGAegir 1Juliette van Beek222: DG 2xHeat 3[3]07:43,473rd
AEGAegirIlse Kolkman218: DB 1xHeat 1[1]08:34,451st
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Heat 1[4]07:15,293rd
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+Heat 2[6]07:08,401st
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-Heat 2[6]06:37,851st
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)Final A [4]06:58,736th
AEGAegirRianne Kieskamp111: DEj 4+ (EJK)Final A [5]08:28,144th
AEGAegirDorien Peters113: DDev 2x (Dev)Final A [2]08:11,964th
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+ (EJK)Final A [6]07:26,791st
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Final A [2]07:33,595th
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1x (NK)Semifinal 2[1]08:49,104th
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1x (NK)Semifinal 1[6]08:43,396th
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)Heat 3[2]06:47,681st
AEGAegirRianne Kieskamp111: DEj 4+ (EJK)Heat 2[5]08:32,262nd
AEGAegirDorien Peters113: DDev 2x (Dev)Heat 2[4]08:23,832nd
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]07:32,362nd
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Heat 2[5]07:33,252nd
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1x (NK)Quarterfinal 3[3]09:04,813rd
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2- (NK)Repechage 2[5]07:35,894th
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1x (NK)Quarterfinal 4[1]08:33,695th
AEGAegir (SB)Ilse Kolkman011: DE 1x (NK)Quarterfinal 1[1]08:21,024th
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1x (NK)Quarterfinal 1[2]08:13,623rd
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2- (NK)Time Trial 06:26,5513th
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1x (NK)Time Trial 07:38,1721st
AEGAegir (SB)Ilse Kolkman011: DE 1x (NK)Time Trial 07:29,6417th
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1x (NK)Time Trial 07:19,779th
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1x (NK)Time Trial 07:34,1811th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRianne Kieskamp042: Jonge Dames VierFinal A [3]08:12,094th
AEGAegirBen Bakker001: Oude VierHeat 3[3]06:56,684th
AEGAegirGeeske Grit005: Dames AchtHeat 2[5]07:18,255th
AEGAegirRianne Kieskamp042: Jonge Dames VierHeat 1[2]08:11,761st

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/AegirJulia Laninga102: DEj 8+Final B [6]07:49,334th
THEThêta/AegirJulia Laninga102: DEj 8+Heat 1[2]07:42,204th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xFinal A [2]07:34,005th
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xFinal A [5]07:29,703rd
AEGAegirLony Brian126: DB 4+Final A [1]07:54,276th
AEGAegirWietse van Blitterswijk110: LE 2- (NSK)Final A [3]07:00,613rd
AEGAegirMarleen Schumacher122: DG 4-Final A [4]06:56,012nd
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xHeat 2[3]07:37,422nd
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xHeat 1[5]07:41,372nd
AEGAegirLony Brian126: DB 4+Heat 1[2]07:54,233rd
AEGAegirWietse van Blitterswijk110: LE 2- (NSK)Heat 1[2]07:35,771st
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+Heat 4[3]06:39,244th
AEGAegirMarleen Schumacher122: DG 4-Heat 2[1]07:04,851st
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4- (NSK)Final A [3]06:50,045th
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Final A [5]07:57,235th
AEGAegirMarleen Schumacher018: DE 4- (NSK)Final A [2]07:10,882nd
AEGAegir/NjordDonna Christen018: DE 4- (NSK)Final A [5]06:57,231st
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Heat 1[4]08:16,751st
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xHeat 3[1]08:30,472nd
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]08:00,544th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [2]06:21,944th
AEGAegirWietse van Blitterswijk106: LM 2-Final A [1]07:00,343rd
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 1[1]06:23,892nd
AEGAegirLony Brian048: WFm 4+Final A [2]07:19,622nd
AEGAegirWietse van Blitterswijk027: LM 2-Final A [2]06:53,463rd
AEGAegirMarleen Schumacher017: BW 4-Final A [6]07:02,024th
AEGAegirMarleen Schumacher017: BW 4-Heat 1[4]07:03,823rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Final A [3]07:45,252nd
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xFinal A [1]08:23,342nd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Final A [1]06:39,293rd
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]03:48,344th
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Heat 2[4]08:02,201st
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xHeat 4[2]08:26,221st
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[4]06:41,692nd
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:44,386th
AEGAegirJolien Wilbrink026: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:47,8413th
AEGAegirJosephine Grevers121: DE 2-Final A [1]07:46,832nd
AEGAegirLony Brian129: DB 4+Final A [3]07:49,984th
AEGAegirJolien Wilbrink133: LDG 2xFinal B [2]07:47,084th
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Final A [3]06:35,973rd
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final B [4]06:54,264th
AEGAegirDionne Kliffen127: DG 2xFinal A [4]07:33,392nd
AEGAegirLony Brian129: DB 4+Heat 1[4]07:40,011st
AEGAegirJolien Wilbrink133: LDG 2xHeat 1[2]07:54,522nd
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 2[1]06:50,163rd
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Heat 2[4]06:35,031st
AEGAegirDionne Kliffen127: DG 2xHeat 2[4]07:51,852nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor116: LB 1xFinal A [2]07:32,845th
AEGAegirLony Brian126: DB 4+Final A [3]07:29,722nd
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Final A [5]06:38,653rd
AEGAegirWietse van Blitterswijk110: LE 2-Final A [6]06:50,941st
AEGAegirLaura Baas129: LDG 2xHeat 1[6]07:23,184th
AEGAegirBas Sandor116: LB 1xHeat 1[2]07:11,423rd
AEGAegirIlse Kolkman119: DE 2-Heat 1[3]07:15,604th
AEGAegirLony Brian126: DB 4+Heat 1[4]07:39,922nd
AEGAegirDionne Kliffen146: LDE 1xHeat 2[4]08:15,844th
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Heat 2[2]06:38,491st
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 1[3]06:37,563rd
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Final A [4]07:38,533rd
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-Final A [6]06:53,311st
AEGAegirLaura Baas047: LDE 2xFinal A [5]08:03,693rd
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [5]07:02,631st
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xFinal A [5]08:14,046th
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:36,163rd
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+Heat 2[4]06:50,153rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[2]06:43,364th
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Heat 1[5]07:56,151st
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xHeat 2[4]08:38,622nd
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]08:00,912nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa117: LG 2xFinal A [7]07:20,325th
AEGAegir 2Bas Sandor118: LB 1xFinal B [4]08:03,674th
AEGAegirLony Brian129: DB 4+Final A [4]07:57,433rd
AEGAegirDionne Kliffen132: LDE 4xFinal A [4]07:16,002nd
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final A [4]06:45,831st
AEGAegir 2Bas Sandor118: LB 1xHeat 3[3]07:37,253rd
AEGAegirLony Brian129: DB 4+Heat 2[7]07:42,611st
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 1[4]06:49,801st
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-Final A [3]07:04,751st
AEGAegirLaura Baas026: LDDev 2x (Development Klassement)Final B [8]08:03,805th
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:40,115th
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [5]07:17,593rd
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xFinal A [8]08:23,835th
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]07:51,985th
AEGAegir 2Bas Sandor009: LG 1xHeat 3[8]07:47,335th
AEGAegirLaura Baas026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:56,084th
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]07:37,303rd
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xHeat 2[7]08:21,523rd
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:43,683rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Bas Sandor116: LB 1xFinal B [5]08:35,062nd
AEGAegir 1Lony Brian126: DB 4+Final A [6]08:29,483rd
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+Final A [3]08:04,772nd
AEGAegirJolien Wilbrink146: LDE 1xFinal A [7]09:45,174th
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-Final A [3]07:39,331st
AEGAegirNino Papa115: LG 2xHeat 1[6]08:04,993rd
AEGAegirDionne Kliffen129: LDG 2xHeat 1[5]08:44,404th
AEGAegir 2Bas Sandor116: LB 1xHeat 3[6]08:32,313rd
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+Heat 2[7]08:35,631st
AEGAegir 1Lony Brian126: DB 4+Heat 1[4]08:39,982nd
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-Heat 2[4]07:59,881st
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-Heat 2[5]07:27,615th
AEGAegirFloor Stam018: DE 4-Final A [4]09:02,413rd
AEGAegirFloor Stam020: DG 2-Final A [4]09:03,562nd
AEGAegir/GyasNils Meijer002: E 4-Final A [3]07:13,963rd
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]08:01,696th
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-Final A [4]08:32,532nd
AEGAegirDionne Kliffen026: LDDev 2x (Development Klassement)Final B [6]09:28,855th
AEGAegirJuliette van Beek021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]09:05,593rd
AEGAegirNino Papa011: LB 2xFinal A [6]08:46,062nd
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]09:01,572nd
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:28,672nd
AEGAegir 2Bas Sandor009: LG 1xHeat 3[2]08:54,955th
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-Heat 2[3]08:10,782nd
AEGAegirDionne Kliffen026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]08:53,153rd
AEGAegirJuliette van Beek021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:34,272nd
AEGAegirJolien Wilbrink025: LDG 1xHeat 2[5]09:43,144th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWietse van Blitterswijk213: LG 2-Final A [5]07:07,661st
AEGAegir 2Bas Sandor244: LB 1xFinal A [2]07:49,626th
AEGAegir 2Ilse Kolkman246: DB 1xFinal A [2]08:15,103rd
AEGAegirJuliette van Beek220: DG 2xFinal A [3]07:34,733rd
AEGAegirLony Brian224: DB 4+Final A [6]07:50,932nd
AEGAegirWietse van Blitterswijk005: LE 2- (NK)Final A [5]07:09,292nd
AEGAegir (SB)Jolien Wilbrink013: LDE 1x (NK)Final C [2]08:38,554th
AEGAegir 2Bas Sandor244: LB 1xHeat 2[5]07:37,613rd
AEGAegir 4Marleen Schumacher246: DB 1xHeat 2[2]08:39,843rd
AEGAegir 1Floor Stam246: DB 1xHeat 2[3]08:28,472nd
AEGAegir 3Josephine Grevers246: DB 1xHeat 1[3]08:21,573rd
AEGAegir 2Ilse Kolkman246: DB 1xHeat 1[5]08:16,992nd
AEGAegirJuliette van Beek220: DG 2xHeat 1[3]07:46,482nd
AEGAegirLony Brian224: DB 4+Heat 2[3]07:53,751st
AEGAegirJente Damm242: B 1xHeat 3[6]08:12,506th
AEGAegirDionne Kliffen225: LDG 2xHeat 1[2]07:48,823rd
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-Heat 4[4]06:37,533rd
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)Final B [6]06:37,944th
AEGAegirLony Brian121: DEj 4+ (EJK)Final A [6]07:56,863rd
AEGAegirJuliette van Beek119: DDev 2x (Dev)Final A [2]07:46,422nd
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)Heat 2[4]06:41,183rd
AEGAegirDionne Kliffen124: LDDev 2x (Dev)Heat 1[2]07:57,035th
AEGAegirJuliette van Beek119: DDev 2x (Dev)Heat 1[2]07:42,232nd
AEGAegir (SB)Jolien Wilbrink013: LDE 1x (NK)Repechage 2[1]08:58,716th
AEGAegirWietse van Blitterswijk005: LE 2- (NK)Time Trial 06:44,722nd
AEGAegir (SB)Bas Sandor007: LE 1x (NK)Time Trial 07:20,4531st
AEGAegir (SB)Jolien Wilbrink013: LDE 1x (NK)Time Trial 08:23,3517th
AEGAegir 2 (SB)Marleen Schumacher011: DE 1x (NK)Time Trial 08:11,6831st
AEGAegir 4 (SB)Josephine Grevers011: DE 1x (NK)Time Trial 08:02,0030th
AEGAegir 1 (SB)Ilse Kolkman011: DE 1x (NK)Time Trial 07:56,3829th
AEGAegirFloor Stam011: DE 1x (NK)Time Trial 07:52,0526th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam002: Dames VierFinal A [1]07:17,923rd
AEGAegirJuliette van Beek032: DG 2xFinal A [5]08:07,281st
AEGAegirLony Brian042: Jonge Dames VierFinal A [1]08:13,165th
AEGAegirBas Sandor026: LG 1xHeat 2[5]08:11,444th
AEGAegirLony Brian042: Jonge Dames VierHeat 2[6]08:06,603rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCarlijn Claassen011: DErv C4+Heat 3[5]02:07,013rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2- (NSK)Final A [3]07:33,511st
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [5]06:41,412nd
AEGAegirReint Beuling117: LO 4-Final A [4]06:22,932nd
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [4]06:56,901st
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2- (NSK)Heat 2[2]07:32,851st
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[3]06:44,442nd
AEGAegirJoosje Heimovaara134: DN 1xHeat 3[2]08:25,115th
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-Heat 1[6]08:21,056th
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (DK)Final A [4]06:24,602nd
AEGAegir 2Joosje Heimovaara062: DB 1xFinal A [5]08:22,515th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Final A [1]06:57,026th
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4- (NSK)Final A [4]06:55,675th
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (DK)Heat 1[5]06:35,071st
AEGAegir 2Joosje Heimovaara062: DB 1xHeat 2[2]08:21,392nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]06:46,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
INAIndonesia/AegirArdi Isadi116: LSA 8+Final A [1]05:49,862nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]06:39,713rd
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [4]07:11,505th
AEGAegirReint Beuling117: LO 4-Final A [3]06:16,042nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[5]06:46,622nd
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-Heat 2[4]08:28,494th
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Heat 2[3]07:03,401st
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-Final A [5]06:18,442nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [4]06:38,422nd
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-Final A [5]06:51,231st
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-Heat 1[5]06:23,211st
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[4]06:42,961st
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-Heat 1[4]06:54,591st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,034th
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,833rd
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:26,833rd
AEGAegir 1Floor Stam125: DSA 2-Final A [4]07:50,311st
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [1]07:00,013rd
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4-Final A [2]07:02,351st
AEGAegirReint Beuling105: O 4-Final A [1]06:34,864th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 3[2]06:50,031st
AEGAegirNathalia Drent132: DN 2-Heat 1[3]08:41,484th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiMarleen Schumacher134: WFm 8+Final A [3]07:19,926th
AEGAegirReint Beuling049: LMDev 4-Final A [1]06:44,391st
AEGAegirFloor Stam045: W 8+Final A [6]06:57,635th
GYAGyas/AegirJoosje Heimovaara026: W 2-Final A [4]08:23,576th
AEGAegirFloor Stam026: W 2-Final A [3]07:56,573rd
AEGAegirReint Beuling018: BLM 4-Final A [5]07:07,325th
AEGAegirLotje Mulder008: BW 2-Final A [1]08:30,794th
GYAGyas/AegirJoosje Heimovaara026: W 2-Heat 2[3]07:49,752nd
AEGAegirFloor Stam026: W 2-Heat 1[1]07:30,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonWessel Dam116: LSA 8+Final A [4]
AEGAegir 1Lotje Mulder125: DSA 2-Final A [5]07:48,815th
AEGAegir 2Floor Stam125: DSA 2-Final A [2]07:40,332nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [3]06:53,282nd
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-Final A [5]06:20,661st
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [1]06:55,453rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[6]06:46,192nd
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-Heat 1[4]06:27,431st
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:19,382nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:49,314th
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:57,791st
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:29,981st
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:56,751st
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:05,151st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]07:36,323rd
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-Final A [4]06:48,611st
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-Final A [3]07:25,606th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[2]07:09,412nd
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-Heat 2[4]06:41,791st
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-Final A [3]06:37,812nd
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-Final A [4]07:42,061st
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xFinal A [2]07:20,805th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [5]06:54,655th
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-Final A [5]07:04,203rd
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-Heat 2[6]06:35,731st
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-Heat 2[4]07:53,241st
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xHeat 1[5]07:24,782nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[7]06:57,462nd
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-Heat 1[5]07:13,441st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[3]
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)Final A [8]08:09,464th
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1x (NK)Final A [7]07:44,366th
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)Semifinal 2[5]08:37,523rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1x (NK)Semifinal 1[7]07:54,213rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1x (NK)Quarterfinal 1[3]09:11,833rd
AEGAegirWietse van Blitterswijk253: LDev 4- (DK)Time Trial 06:53,354th
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:56,677th
AEGAegirLotje Mulder255: DDev 4- (DK)Time Trial 07:20,641st
AEGAegirMarleen Schumacher256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:02,052nd
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:05,823rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1x (NK)Time Trial 07:39,209th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtFinal A [5]07:40,663rd
AEGAegirWietse van Blitterswijk018: LSA 4-Final A [1]07:28,962nd
AEGAegirMedien van der Laan035: DN 1xFinal A [5]09:07,041st
AEGAegirReint Beuling030: N 2-Final A [2]07:51,241st
AEGAegirReint Beuling030: N 2-Heat 1[5]07:30,762nd
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtHeat 3[1]06:52,942nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Final A [6]06:53,513rd
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [5]06:07,251st
AEGAegirLotje Mulder129: DO 4-Final A [3]07:03,653rd
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Heat 2[2]07:12,003rd
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xHeat 3[5]07:55,994th
GYAGyas 2Geert Hemminga060: B 1x (Hoofdnummer)Final A [6]07:13,261st
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1x (NSK)Final A [5]07:03,623rd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:12,466th
AEGAegirLotje Mulder018: DSA 4- (NSK)Final A [4]06:59,033rd
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Final A [3]07:35,655th
GYAGyas 2Geert Hemminga060: B 1x (Hoofdnummer)Heat 1[5]07:20,563rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1x (NSK)Heat 1[7]07:05,642nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[5]06:14,152nd
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Heat 3[6]07:42,621st
AEGAegir/SaurusMicky Karsten022: DN 4+Heat 2[7]08:20,364th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor134: LMFm 8+Final A [1]06:15,262nd
AEGAegirLotje Mulder112: W 4-Final A [2]06:57,392nd
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1x (Holland Beker)Final B [1]07:20,824th
AEGAegirMenno van Blitterswijk120: M 1x (Holland Beker)Final B [3]07:08,872nd
AEGAegirMenno van Blitterswijk120: M 1x (Holland Beker)Repechage 2[4]07:38,403rd
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1x (Holland Beker)Repechage 1[1]07:52,825th
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1x (Holland Beker)Heat 2[2]07:47,646th
AEGAegirMenno van Blitterswijk120: M 1x (Holland Beker)Heat 2[5]07:31,694th
AEGAegirLotje Mulder033: W 4-Heat 2[3]07:38,443rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]03:10,301st
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+Final A [3]07:04,033rd
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xFinal A [4]08:17,523rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xFinal A [4]07:53,262nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:10,031st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:00,611st
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xHeat 1[3]07:26,491st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,765th
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,3311th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [3]06:30,374th
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Final B [1]07:12,251st
AEGAegir 1Lotje Mulder129: DO 4-Final A [3]07:21,491st
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xFinal B [4]07:47,183rd
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 2[4]06:26,181st
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Heat 3[4]07:19,603rd
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xHeat 4[2]08:00,742nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [1]07:19,556th
AEGAegirLotje Mulder130: DO 4-Final A [4]06:58,132nd
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [5]06:15,025th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[6]06:59,653rd
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 1[5]06:21,652nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Final B [5]06:08,021st
GYAGyasGeert Hemminga040: B 1xFinal A [3]07:33,754th
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xFinal A [2]07:13,194th
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-Final A [5]06:54,562nd
GYAGyasGeert Hemminga040: B 1xHeat 1[3]07:23,651st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Heat 2[3]06:11,063rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xHeat 2[5]07:12,112nd
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-Heat 1[3]07:05,082nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [6]07:23,336th
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xFinal B [4]08:35,922nd
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [7]06:22,395th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[7]07:03,842nd
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xHeat 2[3]08:38,024th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 1[5]06:21,733rd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Final A [6]07:03,385th
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-Final A [2]08:47,493rd
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Final A [3]07:54,476th
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Heat 1[6]07:14,902nd
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-Heat 2[5]09:19,843rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xHeat 1[4]08:38,264th
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Heat 1[3]07:30,812nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xFinal B [4]07:35,811st
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xFinal B [3]08:46,042nd
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [6]06:18,216th
AEGAegirCaroline Vellinga137: DB 8+Heat 2[4]07:18,225th
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xHeat 2[4]07:48,043rd
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xHeat 2[5]08:52,625th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 2[6]06:27,152nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Final B [5]06:38,692nd
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-Final A [7]08:09,366th
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xFinal A [5]07:29,601st
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Final B [3]07:24,605th
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xFinal A [4]07:49,774th
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Heat 2[5]06:23,424th
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-Heat 2[4]08:06,083rd
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Heat 3[6]07:23,464th
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xHeat 1[3]07:46,601st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:27,886th
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Final B [3]07:10,453rd
AEGAegirFloor Stam217: DB 1xFinal A [7]08:44,626th
AEGAegirMarieke van Gaalen215: DO 2-Heat 2[5]07:56,794th
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 1[7]06:25,003rd
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 2[5]07:20,766th
AEGAegirFloor Stam217: DB 1xHeat 1[3]08:38,312nd
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Repechage 2[6]07:41,791st
AEGAegirMarieke van Gaalen025: DSA 2- (NK)Repechage 2[7]08:57,894th
GYAGyasGeert Hemminga001: SA 1x (NK)Repechage 4[3]08:23,415th
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1x (NK)Repechage 4[4]07:53,843rd
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+ (EJK)Heat 2[7]06:57,122nd
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:36,824th
AEGAegirMarieke van Gaalen025: DSA 2- (NK)Heat 1[3]08:18,575th
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1x (NK)Heat 2[7]08:08,395th
GYAGyasGeert Hemminga001: SA 1x (NK)Heat 1[7]08:16,616th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: Oude VierHeat 3[3]06:47,695th
AEGAegirBas Sandor003: Lichte AchtHeat 2[1]06:33,373rd
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga004: Dames AchtHeat 1[1]07:15,493rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+ (NSK)Final A [2]07:11,236th
AEGAegirWiebe Dam116: LSA 8+ (NSK)Heat 1[4]06:20,464th
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]07:05,443rd
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+Final B [4]06:13,002nd
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+Final B [6]07:06,423rd
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+Heat 1[5]06:11,664th
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+Heat 2[7]07:08,355th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeWiebe Dam116: LSA 8+Final A [4]06:23,784th
AEGAegir 2Rutger Bianchi116: LSA 8+Final A [3]06:15,011st
AEGAegirRutger Bianchi117: LO 4-Final A [3]06:21,831st
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+Final A [5]06:55,483rd
AEGAegir 1Lara Kranendonk130: DO 4-Final A [3]07:40,884th
AEGAegirAnne van der Weg136: DB 4+Heat 2[3]08:13,116th
AEGAegir 3Marnix Reijgersberg010: LO 2-Final A [1]07:06,332nd
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+Final A [5]06:21,395th
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+Heat 3[5]06:21,142nd
AEGAegir 3Marnix Reijgersberg010: LO 2-Heat 1[3]07:17,602nd
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+Heat 2[2]08:03,105th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+Final B [3]08:14,145th
AEGAegirWiebe Dam125: LB 8+Final A [5]06:17,651st
GYAGyasJorrit Kortink123: LB 1xHeat 1[7]07:56,503rd
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+Heat 2[4]07:52,005th
AEGAegirWiebe Dam125: LB 8+Heat 1[4]06:20,301st
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-Final A [5]06:16,163rd
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+Heat 3[6]06:17,283rd
GYAGyasJorrit Kortink011: LN 1xHeat 2[4]08:40,294th
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-Heat 2[3]06:48,261st
AEGAegir/GyasLara Kranendonk019: DN 4+Heat 3[7]08:26,434th
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+Heat 1[5]08:47,354th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWiebe Dam124: LB 8+Final A [5]06:11,122nd
AEGAegirWiebe Dam124: LB 8+Heat 2[7]06:18,691st
GYAGyasJorrit Kortink061: LB 1xFinal A [3]07:59,356th
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:16,363rd
GYAGyasJorrit Kortink061: LB 1xHeat 1[3]07:51,862nd
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk019: DN 4+Heat 2[6]08:05,094th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi010: LO 2-Final A [2]07:21,631st
AEGAegirRutger Bianchi010: LO 2-Heat 2[1]07:26,261st
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:29,5211th
AEGAegirDaan Peeters182: LO 1xFinal A [1]07:22,232nd
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+Final A [3]07:39,041st
AEGAegirDaan Peeters182: LO 1xHeat 1[4]07:24,892nd
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+Heat 1[2]07:37,831st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-Final A [3]06:46,753rd
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-Heat 1[6]06:59,672nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWiebe Dam102: LB 8+Heat 2[3]06:58,362nd
GYAGyas/AegirDaan Peeters206: LSA 2-Semifinal 2[2]07:25,874th
AEGAegir/GyasLara Kranendonk103: DB 8+Heat 2[3]07:12,925th
AEGAegirRutger Bianchi206: LSA 2-Repechage [5]08:39,731st
AEGAegirWiebe Dam002: LEj 8+Heat 1[6]07:18,724th
AEGAegirRutger Bianchi206: LSA 2-Heat 3[6]07:56,104th
GYAGyas/AegirDaan Peeters206: LSA 2-Heat 2[6]07:48,123rd
AEGAegirLara Kranendonk003: DEj 8+Heat 1[4]07:58,084th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWiebe Dam003: Lichte AchtFinal A [2]06:22,314th
AEGAegirWiebe Dam003: Lichte AchtHeat 2[4]06:38,282nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Joost Kuiper117: LO 1xFinal A [2]07:51,262nd
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+ (NSK)Final A [2]07:18,435th
GYAGyasMarinus Kiep115: LSA 2x (NSK)Final A [3]07:07,771st
AEGAegirDaan Peeters122: LN 2xFinal A [5]07:22,271st
AEGAegirHanno Maassen120: LN 4-Final A [5]07:09,563rd
TRITriton/AegirDaan Peeters103: SA 2x (NSK)Final A [4]07:00,841st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard135: DN 2xFinal A [5]08:26,205th
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+Heat 1[6]07:52,803rd
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]07:30,553rd
AEGAegirHanno Maassen120: LN 4-Heat 2[3]07:07,631st
AEGAegirHanno Maassen013: LDev 4-Final A [7]07:01,405th
GYAGyas 2Eva Sprenger017: DO 2-Final A [4]08:28,683rd
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xFinal A [4]08:16,845th
AEGAegirDaan Peeters011: LN 1xFinal A [3]07:48,521st
TRITriton 1Ide Hingstman008: LSA 1x (NSK)Final A [6]07:55,762nd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Final A [2]07:10,822nd
AEGAegirHanno Maassen013: LDev 4-Heat 2[6]06:58,463rd
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xHeat 4[6]07:53,841st
AEGAegirDaan Peeters011: LN 1xHeat 3[7]07:50,851st
AEGAegirAnna van der Voort018: DN 1xHeat 2[3]08:50,763rd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Heat 2[2]07:05,663rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam135: WFm 8+Final A [2]06:44,545th
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+ (Aegon NK)Final A [3]05:40,801st
GYAGyasEva Sprenger110: W 2-Final A [3]07:46,786th
TRITriton/AegirDaan Peeters109: M 4-Final A [6]06:01,793rd
TRITriton/AegirDaan Peeters109: M 4-Heat 2[4]06:18,363rd
TRITriton/AegirDaan Peeters033: LM 4- (Aegon NK)Final A [3]06:11,893rd
GYAGyasEva Sprenger007: BW 2-Final A [2]07:45,542nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDaan Peeters116: LSA 8+Final A [3]06:38,471st
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+Final A [6]08:14,522nd
GYAGyasJoost Kuiper123: LB 1xFinal A [4]08:56,481st
TRITritonIde Hingstman105: O 1xFinal A [2]08:50,942nd
GYAGyasJoost Kuiper123: LB 1xHeat 1[5]10:19,281st
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Final A [4]09:25,934th
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-Final A [3]09:18,242nd
GYAGyas 2Joost Kuiper011: LN 1xFinal A [2]08:51,771st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Final A [6]07:38,012nd
GYAGyas 2Joost Kuiper011: LN 1xHeat 2[4]09:28,562nd
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Heat 2[4]09:47,201st
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-Heat 1[5]09:18,931st
AEGAegirArjen Brands012: LN 4+Heat 1[2]08:22,954th
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Heat 2[4]07:58,843rd
AEGAegir 1Hanno Maassen005: N 4+Heat 2[3]08:20,284th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger125: DSA 2-Final A [4]08:22,304th
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+Final A [4]07:24,521st
GYAGyasJoost Kuiper122: LB 1xFinal A [5]08:24,222nd
AEGAegir 2Boris de Cort106: O 1xFinal A [4]08:00,854th
TRITritonIde Hingstman106: O 1xFinal A [6]07:59,603rd
AEGAegir 1Daan Peeters101: SA 2-Final A [5]07:34,633rd
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+Heat 2[5]07:04,094th
AEGAegirRoselinde Boswinkel125: DSA 2-Heat 2[5]08:47,643rd
GYAGyasEva Sprenger125: DSA 2-Heat 2[6]08:38,011st
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+Heat 2[5]07:29,161st
AEGAegir/Triton/NjordDaan Peeters103: SA 8+Heat 2[3]06:31,455th
GYAGyasJoost Kuiper122: LB 1xHeat 3[5]08:09,861st
TRITritonIde Hingstman106: O 1xHeat 2[6]08:03,732nd
AEGAegir 2Boris de Cort106: O 1xHeat 2[3]08:01,071st
AEGAegir 1Daan Peeters101: SA 2-Heat 1[3]07:23,641st
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+Final A [2]07:18,313rd
GYAGyas 1Joost Kuiper018: LN 1xFinal A [5]08:34,554th
AEGAegir 2Arjen Brands019: LN 4+Final A [6]07:54,445th
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+Final A [4]07:40,211st
AEGAegir/TritonDaan Peeters002: SA 4-Final A [6]06:40,644th
GYAGyas 1Eva Sprenger026: DO 2-Final A [6]08:45,375th
AEGAegirRoselinde Boswinkel026: DO 2-Final A [2]08:17,714th
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+Heat 1[4]07:40,533rd
GYAGyas 1Joost Kuiper018: LN 1xHeat 1[3]08:15,221st
AEGAegir 2Arjen Brands019: LN 4+Heat 2[3]07:52,342nd
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+Heat 2[5]07:49,061st
AEGAegir/TritonDaan Peeters002: SA 4-Heat 2[6]06:36,032nd
AEGAegirRoselinde Boswinkel026: DO 2-Heat 2[6]08:39,402nd
GYAGyas 1Eva Sprenger026: DO 2-Heat 2[3]08:28,811st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+Final A [3]06:29,911st
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+Final B [4]
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+Final A [4]07:52,692nd
GYAGyas 1Joost Kuiper123: LB 1xFinal A [4]08:37,092nd
GYAGyasEva Sprenger127: DSA 2-Final A [7]08:50,084th
AEGAegir 1Daan Peeters102: SA 2-Final A [5]07:45,952nd
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+Heat 2[5]06:44,692nd
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+Heat 1[3]07:48,545th
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+Heat 1[3]08:16,061st
GYAGyas 1Joost Kuiper123: LB 1xHeat 3[3]09:35,861st
GYAGyas 2Eva Sprenger017: DO 2-Final A [4]09:14,654th
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xFinal A [3]08:58,592nd
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+Final A [6]08:35,756th
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Final A [3]08:05,953rd
GYAGyas 2Eva Sprenger017: DO 2-Heat 2[4]09:08,041st
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xHeat 1[6]08:46,801st
AEGAegir/LagaArjen Brands012: LN 4+Heat 1[6]08:15,206th
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+Heat 1[2]07:57,113rd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Heat 2[5]07:38,482nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+Final B [3]06:40,184th
GYAGyasEva Sprenger127: DSA 2-Final A [3]08:09,872nd
AEGAegirRoselinde Boswinkel127: DSA 2-Final A [2]08:03,661st
AEGAegirHenk Jan Scholten117: LO 1xFinal A [3]07:35,271st
AEGAegir 1Daan Peeters102: SA 2-Final A [3]07:18,683rd
GYAGyas/AegirEmma Corbijn van Willenswaard131: DO 4-Final A [4]07:29,953rd
AEGAegir 1Daan Peeters102: SA 2-Heat 2[3]07:45,801st
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+Heat 2[4]07:20,994th
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+Heat 2[3]06:35,563rd
AEGAegirHenk Jan Scholten117: LO 1xHeat 2[2]07:57,361st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]03:25,951st
AEGAegir 1Daan Peeters011: LN 1xFinal A [1]07:23,271st
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Final A [2]08:03,442nd
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-Final A [3]07:58,651st
AEGAegir 2Henk Jan Scholten001: SA 1xFinal A [4]07:41,282nd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:27,762nd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:22,785th
AEGAegirHanno Maassen014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,5413th
AEGAegir 1Daan Peeters011: LN 1xHeat 1[4]07:28,421st
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Heat 2[3]07:56,481st
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-Heat 1[2]08:00,521st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger130: DO 2-Final A [2]08:03,925th
AEGAegirRoselinde Boswinkel130: DO 2-Final A [7]07:50,892nd
AEGAegirBoris de Cort120: LN 1xFinal A [5]07:36,841st
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+Heat 2[3]06:32,283rd
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+Heat 2[3]07:18,914th
AEGAegirBoris de Cort120: LN 1xHeat 1[5]07:52,131st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (EJK)Final B 07:37,151st
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+ (EJK)Final B [5]07:13,876th
GYAGyasEva Sprenger133: DN 2- (Verplaatst naar zaterdag)Final A [3]08:39,491st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (EJK)Heat 1[7]07:58,283rd
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:32,924th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam004: Dames AchtFinal A [6]07:12,066th
AEGAegirHanno Maassen003: Lichte AchtHeat 1[4]06:39,315th
AEGAegirFloor Stam004: Dames AchtHeat 3[3]07:09,652nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Final A [7]06:01,282nd
GYAGyasJoost Kuiper122: LN 2xFinal A [4]07:06,503rd
GYAGyasRutger de Vries114: LSA 2- (NSK)Final A [6]08:12,375th
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4- (Hoofdnummer)Final A [7]07:12,183rd
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:05,503rd
GYAGyasRutger de Vries114: LSA 2- (NSK)Heat 2[3]07:11,682nd
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 4- (NSK)Final A [4]06:14,921st
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [6]07:03,222nd
GYAGyasAdriaan van der Graaf008: LSA 1x (NSK)Final A [6]07:25,052nd
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 4- (NSK)Heat 1[5]06:24,221st
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[4]07:04,302nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJoost Kuiper110: N 2xFinal A [4]08:14,093rd
GYAGyasJoost Kuiper114: LSA 2-Final A [6]08:09,961st
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-Final A [3]08:24,504th
GYAGyasRutger de Vries106: O 4-Final A [6]07:10,521st
GYAGyasJoost Kuiper110: N 2xHeat 2[4]07:51,221st
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: N 2xHeat 1[3]08:02,363rd
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xFinal A [4]08:36,033rd
GYAGyasBart Jan Vos010: LO 2-Final A [4]07:58,104th
GYAGyas 2Adriaan van der Graaf004: N 1xFinal A [5]08:08,573rd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [6]07:43,593rd
GYAGyasBart Jan Vos010: LO 2-Heat 2[7]08:19,141st
GYAGyas 2Adriaan van der Graaf004: N 1xHeat 1[2]08:10,891st
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 1[4]07:49,802nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Euros/PhocasRutger de Vries129: LM 8+Final A [2]06:07,625th
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+Final A [1]05:51,521st
AEGAegirAnne Snijder107: W 4-Final A [4]07:04,763rd
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xSemifinal A/B 1[1]08:01,296th
AEGAegirAnne Snijder045: WDev 4-Final A [5]07:12,535th
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xRepechage 2[2]07:53,943rd
AEGAegir-combiDaan Peeters042: M 8+Final A [2]05:48,323rd
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf015: BLM 1xFinal A [1]07:15,301st
GYAGyasBart Jan Vos011: LM 2-Final A [1]06:52,882nd
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xHeat 3[3]08:13,494th
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf015: BLM 1xHeat 1[2]07:25,862nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAdriaan van der Graaf117: LO 1xFinal A [3]07:48,872nd
GYAGyasRutger de Vries118: LO 4-Final A [2]06:42,451st
GYAGyasAdriaan van der Graaf117: LO 1xHeat 2[6]07:59,932nd
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf011: LN 1xFinal A [7]07:38,721st
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [7]07:33,523rd
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf011: LN 1xHeat 2[4]07:35,642nd
GYAGyas 1Bart Jan Vos010: LO 2-Heat 1[3]09:12,625th
GYAGyasSophie Souwer015: DSA 1xHeat 2[4]08:05,052nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[4]07:15,593rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRutger de Vries118: LO 4-Final A [3]06:42,525th
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-Final A [3]07:22,112nd
ORCOrca/TritonKyra de Vries131: DO 4-Final A [5]07:07,021st
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-Heat 2[4]07:24,522nd
ORCOrca/TritonKyra de Vries131: DO 4-Heat 2[5]07:21,341st
GYAGyas/AegirHenk Jan Scholten002: SA 4-Final A [6]06:07,902nd
GYAGyas 1Rutger de Vries010: LO 2-Final A [3]07:00,731st
GYAGyasAdriaan van der Graaf004: N 1xFinal A [7]07:16,652nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final B [4]07:12,513rd
ORCOrca/TritonKyra de Vries016: DSA 4-Final A [4]06:47,521st
GYAGyas/AegirHenk Jan Scholten002: SA 4-Heat 2[5]06:23,832nd
GYAGyas 1Rutger de Vries010: LO 2-Heat 1[4]07:25,752nd
GYAGyasAdriaan van der Graaf004: N 1xHeat 2[3]07:26,952nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[4]07:04,694th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder133: DN 4-Final A [3]07:10,821st
AEGAegirAnne Snijder133: DN 4-Heat 1[3]07:20,631st
GYAGyasRutger de Vries003: O 2-Final A [1]07:21,782nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [3]07:18,504th
GYAGyasRutger de Vries003: O 2-Heat 1[4]07:28,552nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[2]07:22,521st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf110: LSA 1x (NK)Final B [2]07:21,521st
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1x (NK)Final A [6]08:11,155th
ORCOrca 1Rosa Bas123: DN 1xFinal A [4]08:17,473rd
GYAGyasRutger de Vries111: LSA 2- (NK)Final A [7]07:12,284th
GYAGyas/Aegir 2Jorrit Kortink111: LSA 2- (NK)Final A [5]07:00,462nd
GYAGyas/Aegir 1Henk Jan Scholten111: LSA 2- (NK)Final A [3]06:50,821st
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf110: LSA 1x (NK)Semifinal 1[7]07:35,766th
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1x (NK)Semifinal 1[2]07:57,192nd
AEGAegirAnne Snijder125: DN 4-Heat 2[4]07:29,233rd
ORCOrca 2Kyra de Vries123: DN 1xHeat 1[3]08:19,104th
ORCOrca 1Rosa Bas123: DN 1xHeat 1[5]08:16,992nd
AEGAegirAnne Snijder038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A [5]07:10,164th
GYAGyas 1Rutger de Vries013: LO 2-Final A [4]07:02,911st
GYAGyas/AegirDaan Peeters010: LSA 4- (NK)Final A [5]06:19,291st
AEGAegirAnne Snijder038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[6]07:17,021st
GYAGyas 1Rutger de Vries013: LO 2-Heat 2[7]07:16,471st
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf110: LSA 1x (NK)Heat 1[7]07:37,923rd
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1x (NK)Heat 3[7]08:10,563rd
ORCOrca 2Kyra de Vries119: DSA 1x (NK)Heat 2[2]08:30,456th
ORCOrca 1Rosa Bas119: DSA 1x (NK)Heat 2[4]08:20,954th
GYAGyas/Aegir 2Henk Jan Scholten102: SA 2- (NK)Heat 4[7]07:03,655th
GYAGyas/Aegir 1Jorrit Kortink102: SA 2- (NK)Heat 3[7]07:09,425th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Jelle Lansink011: SA 2+Final A [4]08:32,143rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol007: D 1e divisie 8+Time Trial 26:52,502nd
AEGAegirDaan Peeters005: LH 1e divisie 8+Time Trial 26:59,165th
GYAGyasJorrit Kortink005: LH 1e divisie 8+Time Trial 25:52,381st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round D 15:32,54th
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round D 17:14,63rd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round C 02:08,96th
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round C 02:19,23rd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round B 00:38,74th
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round A 07:29,76th
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round B 00:43,62nd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round A 08:08,02nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirJorrit Kortink002: SA 4- (NSK)Final A [2]06:18,551st
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xFinal A [5]07:27,401st
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xHeat 3[4]07:30,921st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHenk Jan Scholten106: LM 1xHeat 2[4]07:22,243rd
AEGAegir/GyasJorrit Kortink026: BLM 4-Final A [2]06:20,792nd
AEGAegirHenk Jan Scholten015: LM 1xHeat 1[3]07:36,134th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorrit Kortink114: LSA 2-Final A [5]07:36,911st
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xHeat 1[4]11:06,313rd
AEGAegirBoris de Cort010: LO 2-Heat 1[3]08:43,682nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJorrit Kortink117: LO 4-Final A [5]06:38,581st
AEGAegir/GyasJorrit Kortink013: LSA 4-Final A [5]06:54,651st
AEGAegir 1Henk Jan Scholten018: LN 1xFinal A [6]08:46,374th
AEGAegir/Gyas 2Jorrit Kortink006: SB 4-Final A [4]06:59,012nd
AEGAegir 1Henk Jan Scholten018: LN 1xHeat 3[3]08:08,311st
AEGAegir/Gyas 2Jorrit Kortink006: SB 4-Heat 2[3]06:44,681st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHenk Jan Scholten117: LO 1xFinal A [7]07:38,144th
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xFinal A [3]07:40,863rd
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xHeat 1[6]07:26,351st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Aegir/OkeanosDaan Peeters114: LSA 8+Final A [6]06:11,792nd
GYAGyas/Aegir 2Jorrit Kortink117: LO 4-Final A [5]06:34,251st
AEGAegir/GyasJorrit Kortink039: SA 4-Final A [4]06:50,364th
AEGAegirDaan Peeters009: LSA 2-Final A [4]07:38,292nd
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 2-Final A [5]07:33,271st
GYAGyas 2Steven Edelenbos016: LB 1xFinal A [3]08:51,756th
AEGAegirHenk Jan Scholten112: LSA 1xHeat 3[2]08:24,163rd
AEGAegirDaan Peeters009: LSA 2-Heat 2[6]07:39,571st
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 2-Heat 1[4]07:41,721st
GYAGyas 2Steven Edelenbos016: LB 1xHeat 1[4]08:08,012nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/OkeanosTim Weerkamp005: LH 1e divisie 8+Time Trial 26:12,391st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+Round D 14:57,43rd
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+Round C 02:18,72nd
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+Round B 00:42,73rd
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+Round A 07:08,91st