Alex Bos

189 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+Final A [3]06:49,844th
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven111: HB 4+Heat 3[7]07:22,325th
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+Heat 3[5]07:09,582nd
AEGAegir/GyasJoris Pereboom111: HB 4+Heat 2[5]07:24,164th
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+Final A [1]06:58,927th
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+Final A [6]06:51,745th
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+Heat 2[3]07:10,804th
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+Heat 2[1]07:01,632nd
AEGAegir 1Alistair Cortes009: HEj 4+Heat 1[2]07:17,077th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Joris Pereboom111: HB 4+Final A [4]06:54,874th
AEGAegir 3Ruben Van de Ven111: HB 4+Heat 1[6]06:59,255th
AEGAegir 1Gerard Houwink111: HB 4+Heat 1[3]06:58,894th
AEGAegir 2Joris Pereboom111: HB 4+Heat 1[4]06:53,042nd
AEGAegir 1Gerard Houwink009: HEj 4+Final A [1]07:07,548th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Final A [6]07:04,737th
AEGAegir 1Gerard Houwink009: HEj 4+Heat 2[7]07:33,764th
AEGAegir 4Ruben Van de Ven009: HEj 4+Heat 1[5]07:45,305th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Heat 1[7]07:31,372nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Final A [5]06:57,105th
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Time Trial 05:32,999th
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Time Trial 06:14,835th
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Final A [6]06:59,015th
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+Heat 3[3]06:13,775th
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Heat 3[2]06:53,102nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Final A [8]07:14,596th
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Final A [8]07:57,626th
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Heat 2[5]06:35,493rd
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Heat 2[7]07:31,913rd
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+Final B [6]06:50,775th
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Final B [4]07:01,862nd
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+Heat 2[5]06:12,826th
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Heat 1[5]07:08,945th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 3Gerard Houwink009: HEj 4+Final A [1]07:55,484th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Final A [3]07:35,592nd
AEGAegir 1Remco Hof009: HEj 4+Final C [3]07:12,982nd
AEGAegir 1Remco Hof009: HEj 4+Time Trial 05:35,6110th
AEGAegir 3Gerard Houwink009: HEj 4+Time Trial 05:30,284th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Time Trial 05:26,552nd
AEGAegir 2Gerard Houwink111: HB 4+Heat 1[2]07:45,843rd
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Time Trial 05:03,757th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Gerard Houwink202: HB 4+Final A [4]07:29,385th
AEGAegir 2Remco Hof202: HB 4+Final A [5]07:29,014th
AEGAegir 3Joris Pereboom202: HB 4+Heat 3[4]07:23,564th
AEGAegir 2Remco Hof202: HB 4+Heat 3[3]07:23,033rd
AEGAegir 1Gerard Houwink202: HB 4+Heat 2[4]07:24,382nd
AEGAegir 1Gerard Houwink101: HEj 4+Final A [5]07:43,825th
AEGAegir 3Joris Pereboom101: HEj 4+Final A [2]07:21,452nd
AEGAegir 2Remco Hof101: HEj 4+Heat 2[5]07:44,803rd
AEGAegir 1Gerard Houwink101: HEj 4+Heat 2[6]07:43,172nd
AEGAegir 3Joris Pereboom101: HEj 4+Heat 1[4]07:36,141st

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Gerard Houwink030: HB 4+Final A [4]07:59,482nd
AEGAegirRemco Hof003: HB 8+Heat 1[3]06:43,375th
AEGAegir 1Gerard Houwink030: HB 4+Heat 2[4]07:24,752nd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)Final A [4]07:03,611st
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 3[4]07:22,091st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [8]06:45,853rd
AEGAegirJordy Leusink154: HG 2+Heat 2[4]09:22,593rd
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 2[3]07:08,544th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Final A [1]07:24,218th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[4]06:17,805th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Heat 1[4]07:00,514th
AEGAegir/Nereus/EurosMaarten Diepeveen005: HG 4+Heat 2[6]07:23,975th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman157: MFm 8+Final A [2]06:56,046th
AEGAegirJeroen Dekker154: MFm 4+Final A [1]07:50,925th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [4]06:02,273rd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 1[3]05:59,801st
AEGAegirKoen Kakes111: HB 4+Heat 2[4]06:57,735th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [3]05:54,861st
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+Final B [6]06:56,453rd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[6]06:00,554th
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+Heat 2[1]07:00,286th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [3]02:58,101st
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Semifinal 2[2]02:55,792nd
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Final C [2]03:22,803rd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Time Trial 02:52,342nd
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Time Trial 03:22,736th
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 1[4]06:13,583rd
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 3[4]07:11,994th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [7]06:33,583rd
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Final B [4]07:27,423rd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 2[3]06:17,231st
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 1[4]07:19,385th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final A [1]06:16,974th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Final B [6]07:22,844th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[5]06:13,774th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Heat 2[6]07:30,356th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [5]06:23,702nd
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+Final B [1]07:26,484th
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 2[3]06:22,092nd
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+Heat 2[2]07:21,264th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [5]06:53,553rd
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+Final B [5]07:51,265th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 1[4]06:38,294th
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+Heat 2[3]07:31,842nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+Final A [5]07:12,875th
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+Final A [5]06:19,175th
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+Heat 1[4]07:18,201st
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+Heat 1[6]06:15,883rd
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+Final A [3]07:34,356th
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+Final A [5]06:37,335th
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+Heat 4[6]07:31,771st
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+Heat 2[3]06:36,812nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman003: Jonge AchtHeat 3[1]06:20,553rd
AEGAegirJeroen Dekker040: Jonge VierHeat 4[6]07:06,003rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+Final A [4]06:23,301st
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+Heat 3[5]06:21,621st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [3]06:48,194th
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+Heat 2[4]08:08,395th
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+Heat 1[3]08:31,765th
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[6]06:44,611st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [2]06:53,385th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[3]06:05,343rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 1[5]06:55,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+Final A [3]06:49,465th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Time Trial 02:55,996th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [2]06:38,752nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[5]06:50,902nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final B [4]06:00,851st
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [1]06:55,076th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 2[4]06:03,124th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 1[3]06:58,662nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [6]06:53,612nd
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 3[6]06:47,502nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final A [8]05:58,654th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [7]06:57,315th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[5]05:58,093rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 3[8]06:45,562nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final B [5]07:50,122nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[8]07:57,865th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final B [6]08:03,434th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[6]06:53,704th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 3[7]07:45,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Final A [6]06:52,962nd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Heat 3[2]06:56,431st
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+Final B [1]07:03,261st
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+Final A [4]06:12,146th
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+Heat 2[4]07:05,094th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierFinal A [6]07:17,885th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierHeat 2[6]07:16,472nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Final B [3]07:36,501st
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Final A [5]01:52,144th
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Semifinal 1[4]07:43,853rd
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Heat 7[1]07:36,771st
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Heat 1[3]01:52,312nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAxl van Ark170: HTal 8+Heat 1[4]07:16,185th