Bart van Grondelle

259 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDieuwertje den Besten328: DE 8+ NSKFinal A [6]06:35,112nd
LAGLagaFenna Kolff134: DB 2xFinal A [6]07:38,952nd
LAGLaga 1Rosalie Rietjens131: DG 4+Final A [7]07:38,511st
LAGLagaCeline den Bremer326: DE 2- NSKFinal A [4]07:57,264th
LAGLaga 1Sylke van der Kleij133: DB 1xFinal A [5]08:31,053rd
LAGLagaDieuwertje den Besten328: DE 8+ NSKHeat 1[5]06:57,591st
LAGLagaFenna Kolff134: DB 2xHeat 2[5]07:52,101st
LAGLaga 2Maartje Damen132: DG 2xHeat 3[4]08:28,545th
LAGLaga 1Maartje Duzijn132: DG 2xHeat 2[5]08:18,834th
LAGLagaCeline den Bremer326: DE 2- NSKHeat 1[6]08:24,522nd
LAGLaga 1Rosalie Rietjens131: DG 4+Heat 1[8]08:15,902nd
LAGLaga 1Sylke van der Kleij133: DB 1xHeat 2[5]09:33,921st
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]07:04,323rd
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-Final A [6]08:00,951st
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:32,734th
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:06,531st
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-Heat 1[6]08:05,772nd
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:45,611st
LAGLagaMaartje Duzijn022: DG 1xHeat 1[4]08:46,686th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens129: DG 4-Final A [8]07:01,942nd
LAGLaga 1Maartje Duzijn182: DE 2xHeat 2[6]07:49,124th
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+ (NK)Heat 1[5]06:38,664th
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]07:07,462nd
LAGLagaMela Sagasser064: DE 2-Final A [3]08:03,235th
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:36,122nd
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:13,461st
LAGLagaMela Sagasser064: DE 2-Heat 1[7]08:17,582nd
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[8]07:40,741st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+Final A [2]06:30,671st
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xFinal A [4]07:33,603rd
LAGLagaDieuwertje den Besten126: DE 2-Final A [2]07:26,911st
LAGLagaRosalie Rietjens129: DG 4-Final A [2]06:56,161st
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xTime Trial 06:44,734th
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:52,982nd
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-Final A [2]07:53,122nd
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:23,751st
LAGLaga/AegirIlse Kolkman020: DE 2xFinal A [6]07:14,205th
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:01,402nd
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-Heat 1[4]08:01,902nd
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:25,631st
LAGLaga/AegirIlse Kolkman020: DE 2xHeat 2[3]07:14,353rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+Final A [6]07:36,322nd
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xFinal A [3]08:21,753rd
LAGLagaRosalie Rietjens126: DE 2-Final A [3]08:24,293rd
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xHeat 2[5]08:47,273rd
LAGLagaSylke van der Kleij130: DGb 4-Final A [7]08:23,183rd
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:46,541st
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:10,932nd
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]07:09,813rd
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:42,241st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [4]08:16,361st
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:22,314th
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:09,745th
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:39,214th
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+Final A [3]06:58,912nd
LAGLagaRosalie Rietjens126: DE 2-Final A [4]08:59,871st
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xFinal A [2]08:51,213rd
LAGLagaSylke van der Kleij129: DG 4-Final A [3]08:00,132nd
LAGLagaRosalie Rietjens126: DE 2-Heat 2[2]08:34,541st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens221: DG 2-Final A [1]08:07,411st
LAGLagaAnnelinde van Bergen222: DG 2xFinal A [6]08:19,104th
LAGLaga 2Dieuwertje den Besten010: DSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Final B [2]07:57,041st
LAGLagaTessa Dullemans012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [2]08:35,985th
LAGLagaSylke van der Kleij224: DG 4-Final A [5]07:46,723rd
LAGLagaRosalie Rietjens221: DG 2-Heat 1[4]08:24,751st
LAGLagaAnnelinde van Bergen222: DG 2xHeat 2[3]08:11,873rd
LAGLagaSylke van der Kleij224: DG 4-Heat 3[6]07:37,912nd
LAGLaga 2Dieuwertje den Besten010: DSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[2]07:52,154th
LAGLagaSylke van der Kleij114: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:47,592nd
LAGLagaAnnelinde van Bergen113: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:28,134th
LAGLagaTessa Dullemans012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[1]08:43,644th
LAGLagaSylke van der Kleij114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:47,131st
LAGLagaAnnelinde van Bergen113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 3[6]08:37,792nd
LAGLaga 1Rosalie Rietjens010: DSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Repechage 2[5]08:32,305th
LAGLagaTessa Dullemans012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[3]08:15,383rd
LAGLaga 1Rosalie Rietjens010: DSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:31,8213th
LAGLaga 2Dieuwertje den Besten010: DSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:14,575th
LAGLagaTessa Dullemans012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:49,368th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Annelinde van Bergen026: DG 2xFinal A [1]09:00,432nd
LAGLagaSylke van der Kleij025: DG 4+Final A [4]08:29,601st
LAGLaga 1Annelinde van Bergen026: DG 2xHeat 2[1]08:35,141st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)Celine den Bremer128: DE 8+ (NSK)Final A [3]07:17,861st
LAGLaga 1Maartje Duzijn127: DE 4xFinal A [8]07:43,693rd
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Final A [6]08:30,815th
LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)Celine den Bremer128: DE 8+ (NSK)Heat 1[8]07:36,293rd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw132: DG 2xHeat 2[4]08:18,613rd
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Heat 1[6]07:30,231st
LAGLaga 3Celine den Bremer055: DG 2xFinal A [5]08:31,064th
LAGLaga 2Maartje Duzijn055: DG 2xFinal B [5]08:34,301st
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten023: DG 2-Final A [6]08:17,443rd
LAGLaga 1Tessa Dullemans022: DG 1xFinal A [1]08:57,054th
LAGLagaRegina Aukes058: DG 4-Heat 2[7]07:40,304th
LAGLaga 2Maartje Duzijn055: DG 2xHeat 3[2]08:02,554th
LAGLaga 3Celine den Bremer055: DG 2xHeat 1[7]07:57,541st
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten023: DG 2-Heat 3[5]07:46,451st
LAGLaga 1Tessa Dullemans022: DG 1xHeat 2[7]08:20,453rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Maartje Duzijn129: W 4x (Aegon Open National Championship)Final A [1]07:57,276th
LAGLaga 1Maartje Duzijn129: W 4x (Aegon Open National Championship)Time Trial 07:05,326th
LAGLaga 1 (P2)Celine den Bremer056: WDev 4-Final A [4]07:59,501st
LAGLaga 2Regina Aukes056: WDev 4-Final B [4]08:36,233rd
LAGLaga 1Maartje Duzijn053: WDev 2xFinal A [5]09:08,516th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw053: WDev 2xFinal A [6]08:54,065th
LAGLaga 2Regina Aukes056: WDev 4-Heat 2[3]08:15,015th
LAGLaga 1 (P2)Celine den Bremer056: WDev 4-Heat 1[6]07:51,572nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw053: WDev 2xHeat 2[4]08:06,513rd
LAGLaga 1Maartje Duzijn053: WDev 2xHeat 1[2]08:17,363rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaQuirine de Zeeuw127: DE 4xFinal A [5]06:48,714th
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Final A [4]06:50,301st
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Final A [4]07:05,352nd
LAGLaga/PelargosFloortje Cieraad128: DE 8+Heat 2[6]06:56,996th
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Heat 1[2]06:53,821st
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Heat 1[3]07:14,801st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:15,166th
LAGLaga 1Celine den Bremer027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:44,651st
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:23,843rd
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:41,711st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:04,572nd
LAGLaga 1Celine den Bremer027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:51,611st
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:31,414th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:36,123rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:28,482nd
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [3]03:45,592nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:27,401st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:36,034th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:45,252nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final C [1]03:39,891st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:29,317th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:24,363rd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:39,437th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:37,224th
LAGLagaMaartje Duzijn134: DB 2xFinal A [1]07:41,411st
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Final A [2]07:03,551st
LAGLagaMaartje Duzijn134: DB 2xHeat 3[4]07:45,951st
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Heat 1[2]07:19,002nd
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Heat 2[4]07:06,531st
LAGLagaQuirine de Zeeuw132: DG 2xHeat 3[2]07:41,623rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Maartje Duzijn134: DB 2xFinal A [2]08:16,144th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw134: DB 2xFinal A [3]08:00,301st
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-Final A [5]07:22,972nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:20,122nd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:45,506th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:58,498th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:53,837th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[7]07:24,362nd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:40,874th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:54,544th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:47,623rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaartje Duzijn127: DE 4xFinal A [4]07:15,053rd
LAGLaga 1Laura van Veen133: DB 1xFinal B [4]08:54,693rd
LAGLaga 2Regina Aukes130: DGb 4-Final A [6]07:34,174th
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-Final A [4]07:21,751st
LAGLaga 2Regina Aukes130: DGb 4-Heat 2[4]07:34,053rd
LAGLaga 1Laura van Veen133: DB 1xHeat 1[2]08:52,153rd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]08:23,816th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]08:00,462nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]08:38,187th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:35,646th
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:59,062nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:54,841st
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]08:11,954th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:09,283rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw222: DG 2xFinal A [6]07:19,872nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten223: DGb 4-Final A [1]07:21,152nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw222: DG 2xHeat 1[6]07:45,561st
LAGLaga 2Regina Aukes223: DGb 4-Heat 2[4]07:51,896th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten223: DGb 4-Heat 1[5]07:17,461st
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten114: DDev 4- (Dev)Final A [6]07:29,512nd
LAGLaga 2Regina Aukes114: DDev 4- (Dev)Final B [1]07:57,385th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw113: DDev 2x (Dev)Final A [1]08:12,285th
LAGLaga 1Maartje Duzijn113: DDev 2x (Dev)Final B [4]08:22,741st
LAGLaga 2Regina Aukes114: DDev 4- (Dev)Heat 3[6]08:04,704th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten114: DDev 4- (Dev)Heat 3[2]07:41,362nd
LAGLaga 1Maartje Duzijn113: DDev 2x (Dev)Heat 2[1]08:27,824th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw113: DDev 2x (Dev)Heat 1[2]08:38,113rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDieuwertje den Besten002: Dames VierFinal A [6]07:08,573rd
LAGLagaDieuwertje den Besten002: Dames VierHeat 2[2]07:22,673rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMela Sagasser126: DB 4+Final A [3]07:39,462nd
LAGLagaMaartje Duzijn121: DE 8+ (NSK)Heat 1[1]06:54,755th
LAGLagaMela Sagasser126: DB 4+Heat 1[5]07:45,051st
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:46,043rd
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:56,235th
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:57,332nd
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:52,823rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaartje Duzijn136: WFm 8+Final A [4]06:37,252nd
LAGLagaMela Sagasser048: WFm 4+Final A [6]07:42,436th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:51,111st
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]03:18,181st
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:46,862nd
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:16,525th
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:41,483rd
LAGLagaMela Sagasser129: DB 4+Final A [4]07:46,663rd
LAGLagaMela Sagasser129: DB 4+Heat 3[1]07:39,512nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaartje Duzijn121: DE 8+Final A [6]06:40,164th
LAGLagaMela Sagasser126: DB 4+Final B [6]07:40,521st
LAGLagaMela Sagasser126: DB 4+Heat 2[2]07:41,044th
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:33,671st
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:47,856th
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:46,091st
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:56,733rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMela Sagasser129: DB 4+Final A [3]07:56,712nd
LAGLagaMela Sagasser129: DB 4+Heat 2[6]07:47,422nd
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:33,821st
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:44,082nd
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:46,361st
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]07:41,292nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaartje Duzijn121: DE 8+Final A [6]07:42,783rd
LAGLagaMela Sagasser126: DB 4+Final A [5]08:37,635th
LAGLagaMela Sagasser126: DB 4+Heat 2[4]08:41,202nd
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:54,061st
LAGLagaMela Sagasser022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]09:14,874th
LAGLagaMaartje Duzijn024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:42,511st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAnna Lisa Labaar224: DB 4+Final A [3]07:51,663rd
LAGLagaMaartje Duzijn223: DB 8+Final A [6]06:49,301st
LAGLagaAnna Lisa Labaar224: DB 4+Heat 1[4]08:00,602nd
LAGLagaMaartje Duzijn223: DB 8+Heat 2[4]06:57,491st
LAGLagaAnna Lisa Labaar121: DEj 4+ (EJK)Final A [1]07:52,092nd
LAGLagaMaartje Duzijn120: DEj 8+ (EJK)Final A [2]06:48,722nd
LAGLagaMaartje Duzijn120: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:05,221st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaCeline den Bremer002: Dames VierFinal A [4]07:35,586th
LAGLagaMaartje Duzijn005: Dames AchtFinal A [2]07:13,393rd
LAGLagaAnna Lisa Labaar042: Jonge Dames VierFinal A [4]08:08,103rd
LAGLagaMaartje Duzijn005: Dames AchtHeat 3[3]07:07,412nd
LAGLagaAnna Lisa Labaar042: Jonge Dames VierHeat 1[2]08:03,051st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFlorentine Steijlen139: LDN 1xFinal A [1]08:36,275th
LAGLaga/NjordLotte Pas163: LDB 4*Heat 2[5]07:36,614th
LAGLagaFlorentine Steijlen139: LDN 1xHeat 2[2]08:29,363rd
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4* (EJK)Final A [6]07:32,426th
LAGLaga 1Florentine Steijlen063: LDB 1xHeat 2[6]08:45,513rd
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4* (EJK)Heat 3[5]07:30,052nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Final A [1]07:40,314th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Heat 2[2]07:33,413rd
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*Heat 3[3]07:40,074th
LAGLagaPuck Achterberg043: LDB 1xHeat 2[2]08:59,275th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPuck Achterberg073: LDB 1xHeat 3[1]09:07,723rd
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:43,4510th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Final B [2]07:38,061st
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Heat 1[1]07:39,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*Final B [2]07:50,454th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*Heat 1[4]07:45,844th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:51,274th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:45,664th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFlorentine Steijlen140: LDN 2xFinal A [1]09:02,526th
LAGLagaFlorentine Steijlen140: LDN 2xHeat 1[4]08:54,513rd
LAGLagaFlorentine Steijlen027: LDDev 2xHeat 2[4]08:15,964th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Triton/NjordFlorentine Steijlen258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 08:04,809th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierFinal A [4]08:31,556th
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierHeat 2[4]07:39,781st