Lars Lipman

99 races

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-Final A [3]07:34,051st
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-Heat 3[4]07:22,811st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+Final A [1]06:10,433rd
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Final B [2]07:02,181st
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Semifinal 2[5]07:07,784th
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Time Trial 06:27,587th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierFinal A [7]10:16,753rd
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierHeat 1[5]07:14,653rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Orca/VidarLars Lipman103: HE 4xFinal A [7]06:38,851st
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xFinal A [8]07:22,541st
LAGLaga 2Lars Lipman052: HG 2xFinal A [2]07:01,541st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/BaslerWiebe Veenstra110: BM 2xFinal A [1]07:40,206th
LAGLaga/BaslerWiebe Veenstra110: BM 2xTime Trial 06:57,326th
LAGLagaLars Lipman033: BM 1xFinal A [2]08:12,633rd
LAGLagaLars Lipman033: BM 1xHeat 2[1]08:13,101st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman101: HE 1xHeat 3[4]07:16,734th
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xFinal A [2]06:24,173rd
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xHeat 1[5]06:32,912nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xFinal A [2]06:40,451st
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xHeat 1[4]06:35,651st
LAGLaga 1Lars Lipman101: HE 1xHeat 2[4]07:35,264th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Final A [3]06:08,313rd
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xFinal A [3]06:53,741st
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Heat 2[1]06:09,752nd
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xFinal A [5]07:08,351st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+Final A [5]05:42,273rd
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xFinal C [5]07:21,485th
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xQuarterfinal 2[1]07:51,175th
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xTime Trial 06:45,0518th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierFinal A [3]10:13,134th
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierHeat 2[5]06:39,361st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge139: M 4+Final A [2]06:20,421st
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Final A [4]06:19,112nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Heat 2[3]06:22,501st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Final A [2]06:29,411st
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Heat 1[3]06:37,141st
LAGLagaLars Lipman107: G 2xFinal A [2]06:53,293rd
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+Final A [2]06:29,081st
LAGLagaLars Lipman107: G 2xHeat 2[4]07:04,191st
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+Heat 1[2]06:33,301st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman001: G 1xFinal A [2]07:17,774th
LAGLaga/VidarLars Lipman206: G 4+Heat 1[5]06:38,773rd
LAGLaga 2Lars Lipman001: G 1xHeat 3[6]07:52,822nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Lars Lipman108: B 1xFinal A [4]07:55,381st
LAGLaga 3Lars Lipman108: B 1xHeat 1[6]07:22,461st
LAGLagaLaurent Wilkens002: E 4-Final A [6]06:19,505th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Lars Lipman107: B 1xFinal A [3]08:29,395th
LAGLaga 3Lars Lipman107: B 1xHeat 4[4]08:07,501st
LAGLaga 3Lars Lipman001: G 1xHeat 1[2]08:55,374th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman242: B 1xFinal A [3]07:36,234th
LAGLaga 2Lars Lipman242: B 1xHeat 3[1]07:34,281st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Menno Bezema022: G 2-Final A [3]07:16,601st
LAGLaga 2Menno Bezema022: G 2-Heat 2[1]07:18,611st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+Final A [4]06:30,682nd
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+Heat 1[5]06:37,801st
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-Final A [2]06:56,991st
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-Heat 3[5]06:53,081st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJan-Willem Hurkmans108: N 2-Final A [6]07:03,481st
LAGLagaJan-Willem Hurkmans108: N 2-Heat 1[2]07:06,892nd
LAGLaga 3Jan-Willem Hurkmans004: O 2-Heat 2[3]07:03,223rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman007: Dev 4-Time Trial 03:11,429th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman029: M 4+Final A [5]06:55,864th
LAGLagaLars Lipman029: M 4+Heat 1[4]06:44,492nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-Final A [2]06:36,506th
LAGLagaLars Lipman107: N 4-Heat 3[6]06:35,221st
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Final A [4]06:37,406th
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Heat 3[4]06:28,172nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-Final A [2]06:54,773rd
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Final A [2]06:44,165th
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Heat 3[7]06:27,882nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman251: Dev 4-Semifinal 2[5]
LAGLagaLars Lipman251: Dev 4-Time Trial 06:47,293rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+Final A [4]07:24,191st
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+Heat 2[4]06:54,231st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Koen Snel106: O 4+Heat 1[3]07:01,364th
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Final B [4]06:02,582nd
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Heat 2[5]06:09,074th
LAGLaga 3Koen Snel006: N 4+Heat 3[3]07:06,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle136: MFm 8+Final A [2]06:16,434th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Final A [3]03:06,452nd
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Semifinal 2[2]03:02,881st
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Quarterfinal 4[3]02:55,861st
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Time Trial 02:56,102nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)Final B [4]06:11,752nd
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)Heat 1[4]06:08,664th
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Final A [2]06:01,323rd
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Heat 2[2]06:05,042nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi104: SA 8+Final A [4]06:11,604th
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Final A [3]07:00,415th
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Heat 1[4]06:57,372nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle112: B 8+Final A [2]06:00,661st
LAGLagaWout Lohle112: B 8+Heat 2[3]06:12,892nd
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+Final A [7]06:25,594th
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+Heat 3[2]06:10,322nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+Final A [6]06:14,803rd
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+Semifinal 1[2]06:09,222nd
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+Heat 2[7]06:36,942nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtFinal A [1]06:16,513rd
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtHeat 4[5]06:18,902nd