Edzer Oosterhof

70 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)Final A [5]05:58,172nd
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)Heat 1[3]05:58,632nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:21,882nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:42,571st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter132: LM 8+Final A [2]05:50,892nd
LAGLagaBas de Ruijter046: M 8+Final A [5]05:56,345th
LAGLagaBas de Ruijter030: LM 4-Final A [2]06:11,453rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [3]03:08,721st
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:07,312nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,603rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter115: LG 4-Final A [2]06:28,022nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter115: LG 4-Heat 3[3]06:30,391st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+Final A [5]05:57,171st
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:17,393rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:28,672nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter114: LE 8+Final A [5]06:09,432nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [8]06:18,782nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[7]06:22,972nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Bas de Ruijter113: LG 4-Final A [3]07:08,041st
LAGLaga 2Bas de Ruijter113: LG 4-Heat 3[7]07:15,681st
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:20,372nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]07:22,242nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Bas de Ruijter252: LG 4-Final A [4]06:35,443rd
LAGLaga 3Bas de Ruijter252: LG 4-Heat 2[4]06:34,531st
LAGLaga 2Bas de Ruijter111: LDev 4- (Dev)Final A [2]06:36,185th
LAGLaga 2Bas de Ruijter111: LDev 4- (Dev)Heat 1[4]06:33,962nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Bas de Ruijter013: LE 4-Final A [1]06:53,493rd
LAGLaga 3Bas de Ruijter013: LE 4-Heat 2[1]06:51,273rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Mats Wassink120: LN 2-Heat 3[5]07:10,685th
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 2[5]06:37,055th
LAGLagaMats Wassink015: LDev 4- (DK)Heat 3[3]07:02,475th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 2[4]06:39,264th
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-Heat 1[2]06:42,374th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:12,247th
LAGLagaMats Wassink119: LN 4-Heat 3[3]06:53,544th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 2[3]06:39,193rd
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:41,306th
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:44,504th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Final A [6]06:56,322nd
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 1[4]06:48,923rd
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-Final B [4]06:50,864th
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-Heat 3[5]06:44,393rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiHidde Koerkamp253: LDev 4- (DK)Repechage 1[3]08:10,354th
LAGLaga/SkadiHidde Koerkamp253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:15,8614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNiek van den Bos118: LO 4+Final A [6]06:46,302nd
LAGLagaMats Wassink116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[2]06:19,884th
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+ (EJK)Final A [5]05:58,392nd
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[4]06:13,922nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink134: LMFm 8+Final A [4]06:17,013rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]03:19,013rd
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]02:58,162nd
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:02,908th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink116: LSA 8+ (NK)Final A [6]06:05,684th
LAGLagaMats Wassink116: LSA 8+ (NK)Heat 2[5]06:07,463rd
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+Final A [4]06:04,933rd
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+Heat 1[4]06:06,641st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink124: LB 8+Final A [5]06:11,661st
LAGLagaMats Wassink124: LB 8+Heat 1[6]06:16,691st
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+Final A [3]06:59,532nd
LAGLagaMats Wassink016: LEj 8+Heat 2[4]07:13,451st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink124: LB 8+Final B [5]06:17,651st
LAGLagaMats Wassink124: LB 8+Heat 2[3]06:29,954th
LAGLaga/HoopMats Wassink016: LEj 8+Final A [5]06:25,082nd
LAGLaga/HoopMats Wassink016: LEj 8+Heat 1[7]06:20,901st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)Final A [4]06:22,634th
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 2[5]06:20,521st
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)Heat 2[4]06:52,001st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMats Wassink003: Lichte AchtFinal A [3]06:18,492nd
LAGLagaMats Wassink003: Lichte AchtHeat 2[4]06:29,791st