Jochem van der Ham

104 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+Final A [6]06:29,472nd
LAGLaga 2Jochem van der Ham060: HE 1xHeat 2[4]07:56,176th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xFinal A [6]08:03,536th
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xTime Trial 06:53,386th
LAGLaga 2Jochem van der Ham003: HG 1xHeat 1[4]07:48,234th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xFinal A [3]08:23,645th
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xHeat 2[3]08:55,353rd
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xFinal B [4]08:31,643rd
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xHeat 1[7]07:50,465th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xHeat 3[4]08:40,293rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+Final A [1]06:10,433rd
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-Final A [2]07:25,722nd
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-Heat 3[5]07:30,791st

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Sietse de Vilder020: HG 4+Final A [2]07:37,773rd
LAGLaga 2Sietse de Vilder020: HG 4+Heat 1[4]07:54,181st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+Final A [5]06:30,662nd
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+Time Trial 05:54,612nd
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-Final A [1]06:51,011st
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-Heat 2[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Final A [5]05:43,564th
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]05:49,182nd
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Final B [5]06:23,573rd
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Heat 2[6]06:21,793rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Final C [4]03:06,412nd
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Time Trial 03:05,817th
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-Final A 2[2]06:22,301st
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-Final A 1[2]

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Final A [7]06:18,304th
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Final A [4]06:36,251st
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Heat 2[2]06:40,031st
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Final A [4]06:28,431st
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Heat 1[6]06:34,851st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Final A [4]06:19,808th
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Final A [3]06:52,206th
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Heat 1[4]06:14,621st
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Heat 2[3]06:44,141st
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Final A [6]07:03,072nd
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-Heat 1[5]06:52,331st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-Final A [2]06:43,475th
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-Heat 1[5]06:36,661st
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4-Final A [5]06:43,873rd
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4-Heat 2[5]06:53,661st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder020: HG 4+Final A [2]07:01,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+Final A [3]06:48,784th
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+Heat 3[4]06:38,701st
LAGLagaFloris Doorn007: Dev 4-Heat 2[2]06:50,604th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiFloris Doorn206: G 4+Heat 1[2]06:46,883rd
LAGLaga/SkadiFloris Doorn106: G 4+Final B [1]06:46,991st
LAGLaga/SkadiFloris Doorn106: G 4+Heat 1[3]06:42,403rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn105: G 4+Final A [1]06:46,536th
LAGLagaFloris Doorn105: G 4+Heat 2[5]06:39,162nd
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+Final A [6]06:43,086th
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+Heat 2[6]06:47,002nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Jens Keijser104: E 8+Heat 1[6]06:22,996th
LAGLaga 1Fengwei An105: G 4-Heat 1[7]06:42,794th
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4-Final B [3]06:35,836th
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4-Heat 1[8]06:42,624th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Floris Doorn251: G 4-Heat 4[5]06:58,285th
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4-Final B [2]06:41,355th
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4-Heat 3[6]06:37,514th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+Final A [6]06:32,203rd
LAGLagaMax Wink104: SA 8+Heat 2[2]06:11,644th
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+Heat 2[4]06:41,132nd
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [4]05:49,561st
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Heat 2[3]05:54,461st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+Final A [4]06:04,114th
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [5]05:55,752nd
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Heat 1[2]05:56,031st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [1]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Semifinal 1[3]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Time Trial 02:53,611st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn136: MFm 8+Final A [1]06:00,931st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+Final A [6]06:14,456th
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+Heat 2[5]05:59,071st
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [2]06:04,374th
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Heat 2[5]06:06,481st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+Final A [5]06:33,711st
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+Heat 1[5]06:27,401st
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [6]06:21,142nd
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Heat 1[5]06:11,292nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn252: Ej 8+Time Trial 06:16,053rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtFinal A [3]06:48,552nd
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtHeat 1[3]00:00,001st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Overgaauw111: B 4+Heat 2[3]07:03,184th
LAGLaga 1Tim Overgaauw006: N 4+Heat 3[6]07:07,523rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Final A [3]03:06,452nd
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Semifinal 2[2]03:02,881st
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Quarterfinal 4[3]02:55,861st
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+Time Trial 02:56,102nd
LAGLagaBart van Grondelle108: N 2-Heat 3[1]08:09,974th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBart van Grondelle111: B 4+Heat 2[2]07:08,914th
LAGLaga 1Bart van Grondelle006: N 4+Heat 3[6]07:06,436th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+Final A [7]06:56,844th
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+Heat 2[3]07:04,643rd
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw006: N 4+Heat 1[2]07:33,455th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+Final A [3]07:01,615th
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+Heat 2[5]07:18,222nd
LAGLaga 2Dirk van Wijck008: Ej 8+Heat 3[6]06:26,715th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+Final B [5]06:21,233rd
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+Semifinal 1[7]06:14,544th
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+Repechage 2[3]06:41,642nd
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+Heat 2[5]06:58,805th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtFinal A [1]06:16,513rd
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtHeat 4[5]06:18,902nd