Anne Holthaus

69 races

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)Final A [4]07:21,972nd
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[6]07:42,742nd
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 2[4]07:42,381st
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 1[3]07:48,784th
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3Final A [4]07:37,861st
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+ (500 meter)Final B [6]01:52,603rd
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3Heat 2[6]07:27,361st
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+ (500 meter)Heat 3[5]01:52,474th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJerome Baart108: N 2-Final A [6]07:04,103rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [4]06:20,171st
THEThêtaJerome Baart108: N 2-Heat 1[6]07:12,013rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 1[4]06:24,151st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (DK)Final A [1]06:26,725th
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1x (NSK)Final A [2]07:39,755th
THEThêtaGuido de Ruiter060: B 1xHeat 3[6]07:41,962nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (DK)Heat 1[4]06:31,183rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1x (NSK)Heat 1[2]07:26,843rd
THEThêtaJerome Baart004: O 2-Heat 2[3]07:28,004th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [3]07:10,372nd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [4]06:21,553rd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 3[5]07:08,131st
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xHeat 1[6]07:47,984th
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[5]06:27,611st
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xFinal B [3]07:45,912nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Final A [1]06:29,936th
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xHeat 1[2]07:54,996th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Heat 2[2]06:25,843rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 1[3]07:04,275th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xFinal A [2]07:37,783rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 2[4]07:31,301st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,458th
THEThêtaGuido de Ruiter070: B 1xHeat 3[3]08:11,383rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 2[1]07:17,113rd
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [4]06:13,543rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [3]06:39,343rd
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xHeat 3[4]07:56,883rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[3]06:34,291st
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 4[3]07:06,542nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst131: M 8+Heat 1[5]06:23,464th
THEThêtaArnout Hilhorst046: M 8+Heat 1[4]05:56,474th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [1]07:13,613rd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 2[3]07:16,843rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 1[2]06:31,644th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:30,263rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Final A [6]07:21,776th
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 1[2]07:41,344th
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 1[3]07:17,202nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:26,921st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [6]07:42,922nd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 2[3]07:37,591st
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[6]06:40,714th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Final B [2]06:35,652nd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Final A [1]07:15,724th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Heat 3[2]06:39,073rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 2[3]07:50,566th
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 2[5]07:18,653rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [2]
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Final D [3]
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-Final A [3]09:23,265th
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-Final A [2]09:10,684th
THEThêtaJohann Slabber060: B 1xHeat 3[2]12:21,095th
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Quarterfinal 1[7]09:29,176th
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-Heat 2[6]09:29,202nd
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-Heat 1[4]09:13,033rd
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Time Trial 08:01,2721st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJerome Baart030: N 2-Final A [1]07:55,162nd
THEThêtaJerome Baart030: N 2-Heat 1[2]07:31,573rd