Julia van Agtmaal

117 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaHuub Hoeksema206: LM 4x (Open National Championship)Final A [3]07:18,225th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMees Fabel116: LHE 8+ (NSK)Final A [7]06:15,746th
THEThêtaMees Fabel019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:17,826th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:17,226th
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:26,284th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse116: LHE 8+Final A [4]06:19,545th
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:15,684th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Final A [5]07:06,891st
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Heat 1[3]06:50,751st
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:49,053rd
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:13,911st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:52,103rd
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:03,344th
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Final A [3]07:00,962nd
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Time Trial 05:03,212nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+Final A [1]06:36,082nd
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+Heat 2[3]06:32,261st
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:41,333rd
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:34,011st

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+Final A [6]07:11,964th
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+Heat 3[5]07:09,852nd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)Final A [4]07:21,972nd
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[6]07:42,742nd
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 2[4]07:42,381st
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 1[3]07:48,784th
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3Final A [4]07:37,861st
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+ (500 meter)Final B [6]01:52,603rd
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3Heat 2[6]07:27,361st
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+ (500 meter)Heat 3[5]01:52,474th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSamuel López Knaapen049: HTal 8+Final A [7]06:49,023rd
THEThêtaSamuel López Knaapen049: HTal 8+Heat 1[1]06:52,533rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+ (NSK)Final A [1]07:03,496th
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 2[3]07:54,694th
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+ (NSK)Heat 1[5]06:49,813rd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:56,855th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:54,496th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:03,213rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen136: WFm 8+Final A [2]06:41,544th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]03:18,322nd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:52,962nd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:16,581st
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[2]03:47,362nd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,583rd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,7210th
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,914th
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Final B [4]07:55,083rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Final B [2]07:35,911st
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Heat 3[2]07:53,753rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Heat 2[2]07:42,043rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Final A [1]07:49,896th
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+Final A [6]06:38,921st
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Final A [2]07:49,126th
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 2[5]07:30,233rd
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+Heat 2[2]06:21,811st
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Heat 2[6]07:38,413rd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [1]07:39,575th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:42,375th
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:42,612nd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:48,656th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:46,103rd
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:17,874th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Final B [4]08:09,671st
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+Final A [7]07:16,743rd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Final B [4]08:13,541st
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Heat 2[7]07:39,284th
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+Heat 1[3]06:53,653rd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Heat 1[5]08:08,324th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:37,193rd
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:47,961st
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]08:02,323rd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]07:41,874th
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:53,774th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:59,335th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Final B [7]08:52,596th
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+Final A [4]08:04,095th
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+Heat 1[4]07:40,761st
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 1[4]08:31,656th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [6]09:21,605th
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]08:11,781st
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]09:04,793rd
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:49,133rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Final A [2]07:54,194th
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+Final A [5]07:00,492nd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Heat 2[2]08:00,613rd
THEThêtaMaartje Hoogeveen227: LDB 4*Heat 2[4]07:57,044th
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+Heat 3[3]07:08,831st
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4* (EJK)Final B [1]07:50,605th
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+ (EJK)Final A [1]07:00,524th
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4* (EJK)Heat 1[3]08:02,804th
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:54,702nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtFinal A [4]07:11,272nd
THEThêtaMaartje Hoogeveen006: Lichte Dames VierHeat 3[6]08:13,695th
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtHeat 3[5]07:06,141st
THEThêta/OrcaDiane Nelissen042: Jonge Dames VierHeat 1[1]08:21,835th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+Final A [3]07:38,344th
THEThêtaManouk Groels007: LDEj 4*Heat 1[5]08:43,915th
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+Heat 2[5]07:40,671st
THEThêtaDiane Nelissen011: DErv C4+Heat 4[3]02:10,572nd