Jasmijn Linssen

57 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/SaurusLidewij Kosters135: DB 4+Final A [3]07:44,193rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/SaurusLidewij Kosters135: DB 4+Final A [6]07:52,236th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+Final A [4]06:54,622nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combiPiet Jonker104: HE 8+ (NSK)Final A [3]06:27,704th
TRITriton-combiPiet Jonker104: HE 8+ (NSK)Heat 2[4]06:34,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Euros/GyasSteven Hoogeveen109: B 8+Final A [3]05:55,201st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+Final A [6]05:54,124th
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+Heat 1[4]05:51,893rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:22,431st
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:17,652nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:14,492nd
EUREuros/Saurus/MWC/PHOSteven Hoogeveen104: E 8+Final A [3]06:00,503rd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final B [2]06:53,353rd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[4]06:42,162nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final A [6]07:12,425th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[6]06:55,512nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheTijmen Gelsing112: B 8+Final A [2]06:06,535th
SAUSaurus/MaastrichtscheTijmen Gelsing112: B 8+Heat 1[4]06:05,953rd
SAUSaurus/Maastrichtsche/ArgoTijmen Gelsing008: Ej 8+ (EJK)Final A [6]06:03,565th
SAUSaurus/Maastrichtsche/ArgoTijmen Gelsing008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[1]06:00,163rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/ProteusTijmen Gelsing112: B 8+Final A [2]06:07,024th
SAUSaurus/ProteusTijmen Gelsing112: B 8+Heat 2[4]06:09,682nd
SAUSaurus/Skøll/ProteusTijmen Gelsing008: Ej 8+Final B [1]06:10,034th
SAUSaurus/Skøll/ProteusTijmen Gelsing008: Ej 8+Heat 2[5]06:08,316th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,3611th
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing112: B 8+Final A [1]06:22,754th
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing112: B 8+Heat 3[2]06:08,972nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusLuc Frissen112: B 8+Final B [3]06:12,632nd
SAUSaurusLuc Frissen112: B 8+Heat 1[6]06:09,805th
SAUSaurusLuc Frissen008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:17,385th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusLuc Frissen112: B 8+Final B [6]06:38,221st
SAUSaurusLuc Frissen112: B 8+Heat 2[2]06:27,373rd
SAUSaurusLuc Frissen008: Ej 8+Final B [2]06:30,815th
SAUSaurusLuc Frissen008: Ej 8+Heat 2[4]06:20,994th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusLuc Frissen252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [6]07:24,201st
SAUSaurusLuc Frissen252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:25,9012th