Andreas de Wit

87 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]07:59,534th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]07:01,121st
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:00,634th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:57,913rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]06:47,773rd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]06:52,353rd
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:57,596th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:49,733rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:24,199th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [4]07:07,074th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:03,982nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final B [2]07:21,081st
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:17,677th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:23,715th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:28,025th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon111: HB 4+Final A [2]07:12,314th
NJONjordMax Simon111: HB 4+Heat 1[4]07:18,032nd
NJONjordMax Simon009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:37,154th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon203: HB 8+Heat 1[2]06:43,566th
NJONjordMax Simon102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:05,785th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon003: Jonge AchtHeat 2[4]06:37,764th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+ (500 meter)Final A [4]01:48,563rd
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 1[3]01:46,861st
NJONjord 6Kelvin Koop101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 9[6]01:59,184th
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 9[3]01:52,581st
NJONjord 6Kelvin Koop101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 13[5]01:52,631st
NJONjord 6Kelvin Koop101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[1]01:59,394th
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 20[4]01:49,631st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Final A [5]06:50,364th
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+Final A [6]07:45,754th
NJONjord/Thêta/Nereus/TritonAnna Roseboom127: DB 8+Heat 2[5]07:06,964th
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Heat 2[4]06:57,222nd
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+Heat 2[5]07:51,273rd
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:49,244th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:22,805th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]08:02,262nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/TritonAnna Roseboom048: WFm 4+Final A [3]07:38,374th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [3]03:21,214th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:44,782nd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,056th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:47,808th
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Final B [2]07:01,562nd
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+Final B [3]07:44,941st
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Heat 1[3]07:07,393rd
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+Heat 2[1]07:44,422nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+Final A [1]07:41,505th
NJONjord/VidarFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[4]06:47,133rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+Heat 1[3]07:41,073rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:46,933rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:40,581st
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:02,115th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:57,554th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Final A [2]07:27,655th
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Heat 2[5]07:04,043rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:47,565th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:53,026th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:50,763rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]07:43,362nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/TritonFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[7]07:47,684th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]08:25,805th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:52,724th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman223: DB 8+Heat 2[5]07:12,364th
NJONjordFlora den Bieman120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]07:18,175th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtFinal A [5]07:15,294th
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierFinal A [5]08:13,646th
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtHeat 2[6]07:15,181st
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierHeat 1[5]08:06,962nd