Seth van Wieringen

102 races

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+Final A [1]06:23,321st
EUREurosChris Lokin117: LHG 4-Final A [6]07:00,554th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude VierHeat 2[3]06:54,163rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/ArgoBryan Oostra021: E 8+Final A [5]06:14,591st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Euros/AegirWietse van Blitterswijk112: LE 8+ (NSK)Final A [4]06:01,063rd
NJONjord/Euros/AegirWietse van Blitterswijk112: LE 8+ (NSK)Heat 1[5]05:57,871st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:20,681st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:45,131st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/OrcaTijmen van Rietbergen132: LM 8+Final A [4]05:55,263rd
EUREurosChris Lokin030: LM 4-Final A [3]06:10,392nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:06,171st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:03,531st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,122nd
EUREurosTijmen van Rietbergen114: LE 8+Final A [3]06:03,131st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTijmen van Rietbergen112: LE 8+Final A [4]05:59,162nd
EUREurosChris Lokin113: LG 4-Final A [6]06:09,671st
EUREurosChris Lokin113: LG 4-Heat 2[3]06:18,561st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:12,072nd
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:25,281st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/GyasRob Nijmeijer115: LG 4-Final A [3]06:35,512nd
EUREuros/GyasRob Nijmeijer115: LG 4-Heat 3[5]06:24,771st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:22,393rd
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 4[4]06:18,602nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTijmen van Rietbergen113: LG 4-Final B [4]07:11,241st
EUREurosTijmen van Rietbergen113: LG 4-Heat 2[7]07:10,013rd
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:22,673rd
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[1]07:19,081st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTijmen van Rietbergen252: LG 4-Final A [2]06:35,724th
EUREurosTijmen van Rietbergen252: LG 4-Heat 2[1]06:35,222nd
EUREurosTijmen van Rietbergen111: LDev 4- (Dev)Final A [6]06:29,122nd
EUREurosTijmen van Rietbergen111: LDev 4- (Dev)Heat 1[6]06:33,631st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+Final A [4]06:09,854th
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+Heat 1[4]06:07,071st
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:08,396th
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[4]06:02,232nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Final A [1]06:13,285th
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Heat 2[3]06:13,593rd
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+Final A [5]06:09,475th
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+Heat 2[5]06:05,431st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:03,639th
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Final A [3]06:17,822nd
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Heat 1[2]06:16,681st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Final B [4]06:09,631st
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Heat 2[1]06:17,314th
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:16,494th
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:11,092nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+Final B [6]06:51,152nd
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+Heat 2[4]06:33,933rd
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+Final B [3]06:32,393rd
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+Heat 1[5]06:31,033rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+ (Ejk)Repechage [6]07:46,794th
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:45,6113th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRoeland Heeres003: Lichte AchtHeat 1[5]06:33,074th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSjors Berends170: HTal 8+Heat 1[6]06:52,073rd