Hanneke van Vledder

96 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [3]08:30,304th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 1[8]08:46,443rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [3]07:29,634th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[3]07:33,661st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:42,633rd
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:41,687th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[4]07:43,143rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [8]07:55,912nd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 1[6]07:58,951st
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:50,337th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:50,752nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final B [2]08:17,023rd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[4]08:04,203rd
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]08:08,015th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosBrechje Hooglugt228: LDB 4*Heat 1[2]08:14,725th
EUREurosBrechje Hooglugt117: LDEj 4* (EJK)Heat 3[3]08:33,006th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosBrechje Hooglugt006: Lichte Dames VierHeat 2[5]08:00,214th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Final A [4]08:13,254th
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[3]01:55,755th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[4]01:55,333rd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+Heat 3[6]08:03,765th
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[6]02:03,504th
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 2[4]02:05,132nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Heat 1[4]08:20,171st
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]01:57,041st
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[5]02:05,555th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[4]01:59,751st
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[3]02:06,232nd
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Final B [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xFinal B [5]08:31,064th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Final A [1]08:27,766th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[2]02:11,544th
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Heat 2[4]08:28,105th
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xHeat 3[2]08:39,204th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Semifinal 2[4]08:31,713rd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[5]02:09,791st
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:16,864th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Heat 4[5]08:28,491st
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[3]02:19,043rd
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[6]02:16,772nd