Sander Heijtmeijer

101 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCaroline van Rijckevorsel048: DTal 8+Heat 1[7]07:56,905th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRachel Foppen106: DErv 4*Heat 1[6]09:36,944th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final A [4]07:47,954th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 1[8]07:53,012nd
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:03,186th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final A [2]06:47,215th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 1[2]06:50,292nd
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:43,161st
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:51,554th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,049th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 3[1]07:03,233rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+Final B [1]07:21,612nd
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+Heat 2[4]07:36,056th
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:15,627th
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:12,645th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final B [6]07:27,841st
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 3[1]07:20,094th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:31,823rd
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:25,303rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman220: DB 8+Heat 2[4]07:18,384th
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+ (EJK)Final A [1]07:37,464th
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[4]07:37,082nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman005: Dames AchtHeat 1[2]07:17,204th
EUREurosJesse Weggemans008: D Ov4+Time Trial 09:04,859th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Final A [4]08:13,254th
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[3]01:55,755th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[4]01:55,333rd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+Heat 3[6]08:03,765th
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[6]02:03,504th
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 2[4]02:05,132nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Heat 1[4]08:20,171st
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]01:57,041st
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[5]02:05,555th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[4]01:59,751st
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[3]02:06,232nd
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Final B [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xFinal B [5]08:31,064th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Final A [1]08:27,766th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[2]02:11,544th
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Heat 2[4]08:28,105th
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xHeat 3[2]08:39,204th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Semifinal 2[4]08:31,713rd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[5]02:09,791st
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:16,864th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Heat 4[5]08:28,491st
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[3]02:19,043rd
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[6]02:16,772nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRuben Brouwer109: B 4+Final B [7]07:08,304th
EUREurosRuben Brouwer109: B 4+Heat 3[4]07:25,586th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRuben Brouwer117: LB 4+Final A [6]08:32,294th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRuben Brouwer208: B 4+Heat 2[3]07:38,185th
EUREurosRuben Brouwer114: LEj 4+ (EJK)Final A [3]07:32,613rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRuben Brouwer041: Lichte VierFinal A [3]07:49,803rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTynke Siegersma131: DN 2-Final A [6]08:04,315th
EUREuros/ThêtaRosemarijn Kramp135: DB 4+Final A [5]07:54,826th
EUREurosMinke Holleboom133: DN 4-Final A [1]07:25,695th
EUREurosMinke Holleboom130: DO 4+Heat 2[2]07:57,226th
EUREurosTynke Siegersma131: DN 2-Heat 2[5]08:06,613rd
EUREuros/ThêtaRosemarijn Kramp135: DB 4+Heat 2[5]07:49,012nd
EUREurosMinke Holleboom133: DN 4-Heat 1[5]07:19,993rd
EUREurosMinke Holleboom062: DB 1xFinal A [3]08:24,496th
EUREurosMinke Holleboom062: DB 1xHeat 2[3]08:19,831st
EUREurosMinke Holleboom022: DN 4+Heat 2[6]07:55,094th
EUREuros/ThêtaTynke Siegersma022: DN 4+Heat 1[4]07:38,824th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTynke Siegersma130: DO 4+Final A [5]08:03,526th
EUREuros 1Minke Holleboom134: DN 1xFinal B [5]08:23,105th
EUREurosMinke Holleboom132: DN 2xFinal A [1]08:11,016th
EUREuros 1Minke Holleboom134: DN 1xHeat 1[5]08:29,393rd
EUREurosMinke Holleboom132: DN 2xHeat 1[5]08:11,733rd
EUREurosTynke Siegersma022: DN 4+Heat 2[4]07:51,254th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xFinal B [2]
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xHeat 1[4]08:31,712nd
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Heat 1[3]07:56,524th
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Final A [1]07:43,451st
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Heat 3[4]07:43,331st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Final A [3]07:41,342nd
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Heat 2[3]07:45,421st
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Final A [6]07:58,984th
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Heat 1[5]07:54,973rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRosemarijn Kramp135: DB 4+Heat 1[2]08:20,804th
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Final A [4]07:47,263rd
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Heat 2[5]07:49,921st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+ (Ejk)Repechage [2]08:59,095th
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:35,5515th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosFloor Bakker004: Dames AchtHeat 1[3]07:19,615th