Louis Stolper

103 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-Final A [4]06:10,762nd
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-Heat 2[5]06:19,711st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-Final A [3]05:59,741st
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-Heat 2[2]06:01,071st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Laga 2Haye Dijkstra001: HE 2-Final A [5]07:10,816th
NERNereus/Laga 2Haye Dijkstra001: HE 2-Semifinal 1[5]07:08,413rd
NERNereus/Laga 2Haye Dijkstra001: HE 2-Time Trial 06:29,318th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierFinal A [7]10:16,753rd
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierHeat 1[5]07:14,653rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Orca/VidarLars Lipman103: HE 4xFinal A [7]06:38,851st
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xFinal A [8]07:22,541st
LAGLaga 2Lars Lipman052: HG 2xFinal A [2]07:01,541st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xFinal B [2]08:19,662nd
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xSemifinal A/B 1[2]08:49,775th
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xRepechage [1]08:36,001st
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xHeat 2[3]07:59,364th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xFinal A [5]07:12,306th
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xHeat 3[3]07:07,402nd
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xFinal A [2]06:24,173rd
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xHeat 1[5]06:32,912nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xFinal A [2]06:40,451st
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xHeat 1[4]06:35,651st
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xFinal A [4]07:23,414th
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xHeat 2[2]07:21,822nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Ralf Rienks108: HG 2xFinal A [7]06:43,801st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Final A [3]06:08,313rd
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xFinal A [3]06:53,741st
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Heat 2[1]06:09,752nd
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xFinal A [5]07:08,351st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+Final A [5]05:42,273rd
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xFinal C [3]07:15,314th
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xQuarterfinal 4[1]07:58,194th
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xTime Trial 06:49,9421st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierFinal A [3]10:13,134th
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierHeat 2[5]06:39,361st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLouis Stolper143: E 1xFinal A [4]07:20,374th
LAGLagaLouis Stolper143: E 1xHeat 2[6]07:23,761st
LAGLaga 2Louis Stolper001: G 1xHeat 3[3]07:39,603rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Louis Stolper104: BM 1xFinal A [1]07:17,365th
LAGLaga 1Louis Stolper104: BM 1xHeat 2[1]07:14,722nd
LAGLaga 1Louis Stolper023: BM 1xFinal A [2]06:59,101st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Louis Stolper001: G 1xFinal B [3]07:33,972nd
LAGLaga 2Louis Stolper001: G 1xHeat 4[3]07:26,092nd
LAGLagaLars Lipman107: G 2xFinal A [2]06:53,293rd
LAGLaga/VidarLaurent Wilkens105: G 4-Final A [1]06:19,942nd
LAGLagaLars Lipman107: G 2xHeat 2[4]07:04,191st
LAGLaga/VidarLaurent Wilkens105: G 4-Heat 1[2]06:30,212nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 4Louis Stolper107: B 1xFinal A [5]07:17,031st
LAGLaga 4Louis Stolper107: B 1xHeat 3[2]06:49,171st
LAGLaga 3Laurent Wilkens004: G 2-Heat 2[4]07:23,716th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Louis Stolper108: B 1xHeat 1[3]07:26,182nd
LAGLagaLaurent Wilkens002: E 4-Final A [6]06:19,505th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Louis Stolper107: B 1xFinal B [3]08:19,242nd
LAGLaga 2Louis Stolper107: B 1xHeat 4[5]08:12,372nd
LAGLaga 1Louis Stolper001: G 1xHeat 2[2]08:35,924th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 4 (SB)Louis Stolper001: E 2-Final C [3]06:59,214th
LAGLaga 4 (SB)Louis Stolper001: E 2-Quarterfinal 1[5]07:06,164th
LAGLaga 4 (SB)Louis Stolper001: E 2-Time Trial 06:35,4016th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierFinal A [1]10:26,775th
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierHeat 3[5]06:48,582nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+Final A [3]05:41,602nd
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+Heat 2[4]05:49,261st
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-Final A [6]06:14,345th
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-Heat 1[5]06:12,053rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLouis Stolper109: N 2xFinal A [4]06:46,422nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [5]06:10,331st
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[3]06:10,211st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [1]
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Semifinal 1[2]
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Time Trial 03:03,121st
LAGLagaRoelant Feldbrugge105: O 4-Final A [4]06:17,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+Final A [6]06:00,655th
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+Heat 2[1]06:06,513rd
LAGLagaRoelant Feldbrugge050: MDev 4-Final A [2]06:25,151st
LAGLagaRoelant Feldbrugge019: BM 4-Final A [1]06:46,281st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Laurent Wilkens101: SA 2-Heat 2[3]07:17,026th
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-Final A [3]07:01,712nd
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-Heat 1[5]07:09,331st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+Final A [5]03:39,401st
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+Semifinal 1[6]03:39,431st
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-Final A [3]06:13,053rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens104: SA 8+Final A [4]
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2-Final B [7]07:22,234th
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2-Semifinal 1[6]08:56,226th
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2-Quarterfinal 3[6]08:18,522nd
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2-Time Trial 07:19,8211th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierFinal A [4]11:14,216th
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierHeat 3[5]06:42,621st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+Final A [4]06:46,053rd
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+Heat 1[3]06:55,581st
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+Final A [4]06:35,832nd
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+Heat 1[3]06:54,471st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBart de Vos106: O 4+Final A [4]06:41,642nd
LAGLagaBart de Vos106: O 4+Heat 2[6]06:59,061st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [3]07:10,294th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[4]07:25,511st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Final A [4]05:53,063rd
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Heat 1[6]06:06,031st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final B [2]06:35,081st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[3]06:36,154th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4-Repechage 1[4]07:01,963rd
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4-Heat 1[6]07:20,993rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Bart de Vos030: N 2-Heat 3[2]07:33,774th