Roelant Feldbrugge

131 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge104: HE 8+Final B [5]05:59,602nd
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge104: HE 8+Heat 2[6]06:01,175th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge010: HE 2+Final A [3]09:43,774th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+Final A [3]07:17,882nd
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+Time Trial 06:34,272nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-Final A [5]06:11,363rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Final A [2]06:20,072nd
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Heat 1[3]06:27,921st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge102: HE 2-Final A [1]07:07,753rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMenno Bezema010: HE 2+Final A [2]08:06,654th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge139: M 4+Final A [2]06:20,421st
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Final A [4]06:19,112nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Heat 2[3]06:22,501st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Final A [2]06:29,411st
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Heat 1[3]06:37,141st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-Final B [3]07:08,963rd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-Heat 2[3]07:17,623rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge104: G 4-Final B [3]06:20,593rd
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge104: G 4-Heat 1[4]06:22,464th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge105: G 4-Heat 3[3]06:27,654th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-Final A [8]07:02,335th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-Heat 1[5]07:21,523rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-Heat 2[6]07:58,564th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-Heat 2[4]07:49,323rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge205: G 2-Final A [5]07:06,383rd
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2-Quarterfinal 4[1]07:25,436th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2-Time Trial 06:48,4221st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xFinal A [6]06:40,341st
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xHeat 2[5]06:47,983rd
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xFinal A [1]06:42,221st
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xHeat 1[3]06:57,783rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLouis Stolper109: N 2xFinal A [4]06:46,422nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [5]06:10,331st
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[3]06:10,211st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [1]
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Semifinal 1[2]
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Time Trial 03:03,121st
LAGLagaRoelant Feldbrugge105: O 4-Final A [4]06:17,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd
LAGLagaRoelant Feldbrugge050: MDev 4-Final A [2]06:25,151st
LAGLagaRoelant Feldbrugge019: BM 4-Final A [1]06:46,281st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Menno Bezema101: SA 2-Heat 1[5]07:11,285th
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-Final A [1]07:07,785th
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-Heat 2[2]07:01,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 2+Semifinal 1[5]04:46,182nd
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [3]06:29,362nd
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 3[6]06:24,591st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2-Final C [2]
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2-Quarterfinal 4[2]08:29,495th
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2-Time Trial 07:40,9823rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/TritonRoelant Feldbrugge161: SA 2+Final A [2]07:38,401st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+Final A [2]06:14,772nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Final B [3]05:54,831st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Heat 2[2]05:54,994th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+Final A [5]06:00,682nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [3]07:10,294th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[4]07:25,511st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Final A [4]05:53,063rd
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Heat 1[6]06:06,031st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final B [2]06:35,081st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[3]06:36,154th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+Final A [3]06:26,334th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Final A [6]06:30,775th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Semifinal 2[7]06:24,382nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Heat 2[6]07:07,432nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Final A [5]07:16,574th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Heat 1[2]07:26,812nd