Tijmen Mennink

83 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+ (NSK)Final A [6]06:12,551st
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+ (NSK)Heat 2[6]06:27,721st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [6]06:21,271st
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 05:50,461st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+Final A [3]05:38,511st
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+Heat 1[2]05:43,971st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-Final A [1]06:22,463rd
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-Heat 2[3]06:20,752nd
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+Final A [3]05:49,542nd
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+Heat 1[2]05:54,851st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Skadi/GyasJoris Faas104: HE 8+Final A [3]06:05,401st
GYAGyasJorn Haverkort102: HE 2-Final A [2]07:16,554th
GYAGyas/VidarJochem Kostelijk002: HE 4-Final A [6]06:35,873rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort102: HE 2-Final A [2]07:05,064th
GYAGyasJorn Haverkort102: HE 2-Heat 2[3]07:22,522nd
GYAGyasJorn Haverkort004: HG 2-Final A [5]07:37,883rd
GYAGyasJorn Haverkort004: HG 2-Heat 1[5]07:19,801st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2- (NK)Final C [2]06:48,801st
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2- (NK)Repechage 2[5]07:35,894th
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2- (NK)Time Trial 06:26,5513th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer046: M 8+Final A [1]05:38,434th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+Final A [3]05:39,801st
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+Heat 1[5]05:24,502nd
AEGAegir/GyasReint Beuling002: E 4-Final A [1]06:13,376th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+Final A [4]05:52,203rd
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+Heat 2[3]05:46,901st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ThêtaJorn Haverkort104: G 4-Final A [5]07:03,093rd
GYAGyas/ThêtaJorn Haverkort104: G 4-Heat 1[7]07:11,951st
GYAGyas/NjordJorn Haverkort007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:41,472nd
GYAGyas/NjordJorn Haverkort007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]07:16,404th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort251: G 4-Final A [6]06:17,241st
GYAGyasJorn Haverkort251: G 4-Heat 2[2]06:27,271st
GYAGyasJorn Haverkort104: Dev 4- (Dev)Final A [1]06:37,165th
GYAGyasJorn Haverkort104: Dev 4- (Dev)Heat 3[3]06:30,462nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort001: Oude VierFinal A [2]10:50,537th
GYAGyasJorn Haverkort001: Oude VierHeat 2[1]06:53,232nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Final A [5]06:29,954th
GYAGyasJorn Haverkort104: SA 8+ (NSK)Heat 1[5]06:06,094th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 2[4]06:26,712nd
GYAGyasJorn Haverkort005: N 2xFinal A [5]07:04,283rd
GYAGyasJorn Haverkort005: N 2xHeat 2[6]07:06,742nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 1[2]06:52,504th
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Final B [4]06:26,703rd
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Heat 1[6]06:23,255th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [1]
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:06,925th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Final A [1]06:29,712nd
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 1[3]06:32,432nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd
GYAGyasJorn Haverkort050: MDev 4-Final A [4]06:45,055th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Final A [5]06:21,423rd
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 3[3]06:36,712nd
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:35,205th
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:32,002nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 2[3]06:50,966th
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Final B [1]06:35,913rd
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Heat 1[4]06:37,224th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort251: Dev 4- (DK)Semifinal 2[3]
GYAGyasJorn Haverkort251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:53,945th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+Final A [3]06:34,581st
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+Heat 1[2]06:48,971st
GYAGyasErnst Rodenburg008: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:50,421st
GYAGyasErnst Rodenburg008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[2]05:56,201st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink136: MFm 8+Final A [6]06:04,402nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]03:13,931st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:09,032nd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]02:57,711st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,283rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Final A [4]06:01,131st
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Heat 1[5]06:03,121st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Final A [6]05:50,522nd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Heat 3[4]06:01,752nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Final A [5]06:05,442nd
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Heat 3[7]06:02,121st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Final A [4]06:42,051st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Heat 2[4]07:04,051st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Final A [5]06:15,031st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Heat 3[4]06:08,651st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasErnst Rodenburg041: Ej 8+ (EJK)Final A [5]06:10,601st
GYAGyasErnst Rodenburg041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 1[5]06:08,411st
GYAGyasErnst Rodenburg041: Ej 8+ (EJK)Heat 3[5]06:37,581st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasErnst Rodenburg002: Jonge AchtHeat 4[1]06:20,933rd