Wouter van Groeningen

47 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Heat 2[6]07:25,985th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:21,698th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Heat 2[8]07:08,745th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:44,536th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Time Trial 06:29,5514th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]07:07,034th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Final B [6]08:17,373rd
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Heat 2[4]07:51,695th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:22,385th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:25,667th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Niels Levelt009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:48,8515th
ASOAsopos 2Robert Porter009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:46,4414th
ASOAsopos/VidarNiels Levelt112: HB 8+Time Trial 05:17,3714th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Niels Levelt202: HB 4+Heat 3[1]07:39,366th
ASOAsopos 2Robert Porter101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:52,844th
ASOAsopos 1Niels Levelt101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:41,984th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Niels Levelt030: HB 4+Heat 2[3]07:40,054th
ASOAsopos 2Robert Porter030: HB 4+Heat 1[4]07:51,814th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Sjors Suidgeest001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[2]02:00,934th
ASOAsopos 2Daan van Hamersveld001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[1]01:56,494th
ASOAsopos 1Sjors Suidgeest001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 18[3]01:56,421st
ASOAsopos 2Daan van Hamersveld001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 16[3]01:59,612nd
ASOAsopos 2Daan van Hamersveld001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 17[3]01:59,403rd
ASOAsopos 1Sjors Suidgeest001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[2]01:57,512nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/ThêtaEllen de Boer128: LDE 4xFinal A [4]06:50,291st
ASOAsopos/Proteus/ThêtaEllen de Boer128: LDE 4xHeat 2[3]06:57,181st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box024: LW 1xHeat 1[4]08:11,634th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xFinal A [2]08:17,293rd
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xHeat 2[1]08:09,311st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Gyas/VidarWard van Zeijl102: E 4xFinal A [1]05:58,835th
ASOAsoposMirjam Box146: LDE 1xHeat 1[3]08:13,835th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl149: LE 1xFinal A [3]07:33,561st
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xFinal A [2]08:02,192nd
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xHeat 1[6]08:18,493rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl145: LE 1xFinal A [5]08:07,191st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1x (NK)Final A [1]07:14,045th
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1x (NK)Final B [3]08:14,903rd
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1x (NK)Semifinal 1[6]07:14,743rd
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1x (NK)Semifinal 2[2]08:22,295th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1x (NK)Quarterfinal 3[4]07:18,351st
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1x (NK)Repechage 2[3]08:21,482nd
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1x (NK)Time Trial 06:54,116th
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1x (NK)Time Trial 07:48,359th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Nenya Jochemsen031: DSA 4- (NK)Final A [5]07:56,543rd
ASOAsopos 1Fleur Jaspers031: DSA 4- (NK)Final A [3]07:46,642nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMara de Waard171: DTal 8+Heat 1[1]07:42,143rd