Julia Faber

103 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Djoeke Lammerse136: DB 8+Final A [3]07:05,345th
ASOAsopos 1Djoeke Lammerse136: DB 8+Heat 2[8]07:21,233rd
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:02,845th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Final A [3]06:59,515th
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Heat 2[7]07:05,093rd
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:09,221st
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:38,876th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse136: DB 8+Final B [3]06:58,312nd
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse136: DB 8+Time Trial 06:16,469th
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:54,213rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Final B [7]08:01,883rd
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Heat 1[3]07:39,515th
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:10,165th
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:01,365th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:42,2616th
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Time Trial 05:42,419th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse220: DB 8+Heat 2[6]07:39,894th
ASOAsoposDjoeke Lammerse112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:50,644th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse005: DB 8+Heat 3[5]07:35,274th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 5Rosa Hart101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 9[5]02:24,124th
ASOAsopos 5Rosa Hart101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 17[5]02:30,251st
ASOAsopos 6Jitske Hakbijl101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 15[5]02:41,304th
ASOAsopos 5Rosa Hart101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 22[4]02:35,063rd
ASOAsopos 6Jitske Hakbijl101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 18[3]02:39,504th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final A [7]07:31,081st
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 2[6]07:50,532nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:16,435th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]00:00,003rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final A [3]06:40,742nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]06:45,841st
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:36,912nd
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:46,442nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:15,101st
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:19,848th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 2[3]06:55,873rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final B [2]07:20,721st
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]07:21,245th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:13,505th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:13,967th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+Final B [2]07:36,366th
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]07:24,714th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:35,676th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:27,724th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/SkadiElsemieke Hack220: DB 8+Heat 2[2]07:27,545th
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+ (EJK)Final A [2]07:47,195th
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:48,522nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack005: Dames AchtHeat 2[2]07:11,973rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposCarli Koster102: DEj 8+Final A [6]07:38,434th
ASOAsoposCarli Koster102: DEj 8+Heat 3[2]07:35,322nd
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[2]02:07,526th
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[1]02:10,382nd
ASOAsopos 7Lieke Timmer001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[1]02:09,054th
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[2]02:10,261st
ASOAsopos 7Lieke Timmer001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 1[4]02:06,861st
ASOAsopos 1Hester Spronk005: DErv 4+Heat 4[6]08:55,234th
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 18[4]02:20,904th
ASOAsopos 7Lieke Timmer001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[2]02:13,092nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJitske Hubert051: DTal 8+Heat 1[4]08:02,155th