Thomas Kolkman

27 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xHeat 2[5]08:12,447th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Final B [3]07:29,165th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Heat 1[6]07:28,946th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:39,266th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:41,927th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Final B [4]07:27,635th
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Heat 3[4]07:24,853rd
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:37,024th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+Heat 3[3]07:31,516th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+ (EJK)Heat 2[2]07:52,285th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge VierHeat 2[1]07:18,954th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Bas Pluister010: HErv C4+Heat 2[2]02:02,034th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaThomas Kolkman119: LN 1xHeat 3[5]08:02,165th
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 3[2]07:58,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/GoudaThomas Kuipers143: J18 2x (NK)Final B [5]07:14,634th
HUNHunze/GoudaThomas Kuipers143: J18 2x (NK)Semifinal 1[6]07:15,185th
HUNHunze/GoudaThomas Kuipers143: J18 2x (NK)Heat 3[2]07:13,243rd
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 2[3]07:51,924th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda 2Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 2[1]07:59,183rd
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xFinal A [4]07:22,033rd
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xHeat 1[2]07:16,341st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 3[1]07:47,114th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaThomas Kolkman029: J18 1x B (B)Final [2]08:56,563rd