Jeroen Breeuwer

34 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Heat 1[2]06:53,664th
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:14,495th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:23,9712th
ARGArgo 2Jens Smits109: B 4+Heat 1[3]07:17,434th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Final B [4]07:15,554th
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Heat 2[2]07:00,983rd
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:52,382nd
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:15,734th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+Final B [2]07:16,165th
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+Heat 2[6]07:16,306th
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [8]07:21,055th
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:17,814th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Final B [4]07:46,831st
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Heat 2[8]07:49,434th
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:51,835th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jens Smits208: B 4+Heat 1[6]07:03,344th
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+ (EJK)Final B [3]07:07,643rd
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+ (EJK)Heat 1[4]07:16,124th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Joris Bergman040: Jonge VierHeat 3[4]07:24,345th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Heat 2[6]06:54,825th
ARGArgo 3Youri Ellenbroek006: N 4+Heat 1[2]06:51,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+Final B [4]06:52,722nd
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+Heat 2[4]06:57,204th
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+Heat 3[3]06:55,884th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+Time Trial 07:07,0513th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+Final B [4]06:23,653rd
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+Heat 2[1]06:16,644th
ARGArgo/SkøllMaarten Klaverdijk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:20,335th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+Final B [4]06:44,633rd
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+Heat 3[5]06:32,033rd
ARGArgoJoost Geerlings008: Ej 8+Heat 3[7]06:27,445th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [7]07:31,235th
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:30,6014th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoost Geerlings002: Jonge AchtHeat 3[1]06:26,194th