Femke Austie

42 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2- (NSK)Final A [3]07:33,511st
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [4]06:56,901st
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2- (NSK)Heat 2[2]07:32,851st
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4- (NSK)Final A [4]06:55,675th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [4]07:11,505th
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Heat 2[3]07:03,401st
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-Final A [5]06:51,231st
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-Heat 1[4]06:54,591st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:26,833rd
AEGAegir 1Floor Stam125: DSA 2-Final A [4]07:50,311st
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4-Final A [2]07:02,351st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam045: W 8+Final A [6]06:57,635th
AEGAegirFloor Stam026: W 2-Final A [3]07:56,573rd
AEGAegirFloor Stam026: W 2-Heat 1[1]07:30,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Floor Stam125: DSA 2-Final A [2]07:40,332nd
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [1]06:55,453rd
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:57,791st
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:05,151st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-Final A [4]07:42,061st
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-Heat 2[4]07:53,241st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)Final A [8]08:09,464th
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)Semifinal 2[5]08:37,523rd
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:05,823rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Final A [6]06:53,513rd
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Heat 2[2]07:12,003rd
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Final A [3]07:35,655th
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Heat 3[6]07:42,621st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,3311th
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Final B [1]07:12,251st
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Heat 3[4]07:19,603rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [1]07:19,556th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[6]06:59,653rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [6]07:23,336th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[7]07:03,842nd
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Final A [3]07:54,476th
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Heat 1[3]07:30,812nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Final B [3]07:24,605th
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Heat 3[6]07:23,464th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga004: Dames AchtHeat 1[1]07:15,493rd