Jeppe Rietveld

107 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [7]07:51,002nd
ORCOrcaJeppe Rietveld109: HB 1xHeat 2[7]08:21,572nd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [4]06:44,735th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:01,071st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [6]07:26,382nd
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xHeat 2[5]07:34,941st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:45,681st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]06:58,623rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [2]07:46,564th
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xTime Trial 06:44,163rd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]06:38,724th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]06:44,922nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [6]08:18,954th
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xHeat 1[3]08:53,111st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [7]06:55,675th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:00,153rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:23,254th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:26,424th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jeppe Rietveld201: HB 1xFinal A [4]08:10,144th
ORCOrca 2Jeppe Rietveld201: HB 1xHeat 3[6]08:07,792nd
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:39,334th
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:34,492nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jeppe Rietveld011: HE 1xHeat 3[4]09:52,826th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-Final A [5]07:02,881st
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-Heat 1[3]06:29,001st
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[6]07:12,383rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:59,246th
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:11,096th
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+Final A [3]06:30,763rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+Heat 1[4]05:53,143rd
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:19,971st
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:25,473rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Final A [2]07:11,862nd
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Time Trial 05:09,392nd
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+Heat 1[3]06:01,463rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Final A [2]06:49,163rd
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Heat 2[4]07:04,081st
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Final A [3]07:16,663rd
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Heat 1[4]07:20,101st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude VierHeat 3[4]07:02,705th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Final A [4]06:35,383rd
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:31,795th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:45,413rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-Final A [4]06:21,535th
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:03,051st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,726th
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 1[4]06:35,323rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:14,561st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:38,235th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 2[4]06:22,613rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:25,315th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:25,262nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Heat 1[4]07:23,723rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:38,835th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,901st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-Heat 4[2]06:37,112nd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Final B [5]06:37,623rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Heat 3[2]06:33,133rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+Final A [6]07:04,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:39,274th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Final A [2]06:54,735th
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Heat 1[5]06:54,492nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 2[4]07:01,603rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 3[1]06:57,862nd
ORCOrca 2Reinout A Moes106: O 4+Final A [3]07:04,212nd
ORCOrca 2Reinout A Moes106: O 4+Heat 1[2]07:06,681st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Reinout A Moes106: O 4+Final A [2]06:54,154th
ORCOrca 1Reinout A Moes106: O 4+Heat 1[1]06:59,362nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Final A [1]06:57,915th
ORCOrca/OkeanosReinout A Moes008: Ej 8+Heat 3[2]06:07,233rd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 3[5]06:50,232nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Final A [3]06:50,993rd
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Heat 2[3]07:02,662nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Final A [6]07:57,245th
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 2[6]07:14,202nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes111: B 4+Final A [6]06:52,501st
ORCOrcaReinout A Moes111: B 4+Heat 1[4]07:13,062nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Final A [6]07:15,846th
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 1[7]07:13,932nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld002: Jonge AchtHeat 2[5]06:44,064th