Marius Lam

139 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Luca Bessems328: DE 8+ NSKFinal A [5]06:37,773rd
GYAGyas 2Xanthe Jeremiasse132: DG 2xFinal A [4]07:46,236th
GYAGyasLuca Bessems326: DE 2- NSKFinal A [3]08:00,545th
GYAGyasXanthe Jeremiasse129: DG 4-Final A [8]07:18,694th
GYAGyasLeonie van Zuiden130: DGb 4-Final A [5]07:28,913rd
GYAGyas 1Luca Bessems328: DE 8+ NSKHeat 2[3]06:56,522nd
GYAGyas 2Xanthe Jeremiasse132: DG 2xHeat 1[5]08:17,072nd
GYAGyasLuca Bessems326: DE 2- NSKHeat 2[6]08:35,563rd
GYAGyas 1Fleur van Dijk139: LDGb 2xHeat 2[3]08:33,001st
GYAGyasLeonie van Zuiden130: DGb 4-Heat 1[5]07:59,421st
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [7]07:32,456th
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:03,172nd
GYAGyas 1Xanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:31,492nd
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]07:15,003rd
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:00,871st
GYAGyas 1Xanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:46,412nd
GYAGyasJohanna Bult031: LDG 1xHeat 1[6]08:42,673rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Luca Bessems128: DE 8+ (NK)Final A [3]06:36,766th
GYAGyasLeonie van Zuiden130: DGb 4-Final A [7]07:21,943rd
GYAGyas 2Luca Bessems128: DE 8+ (NK)Heat 2[5]06:31,533rd
GYAGyasJohanna Bult140: LDB 1xHeat 2[5]08:35,294th
GYAGyas/OrcaLisanne van der Lelij127: DE 4x (NK)Heat 1[7]07:11,513rd
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:09,494th
GYAGyas 1Nienke Buters033: LDB 2xFinal A [2]07:53,431st
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:47,966th
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[7]07:26,834th
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]07:12,981st
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:42,942nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse132: DG 2xFinal A [6]07:34,284th
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-Final A [5]07:32,994th
GYAGyas 1Marij Compagner130: DGb 4-Final A [4]07:08,521st
GYAGyasXanthe Jeremiasse132: DG 2xTime Trial 06:50,006th
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xTime Trial 06:59,044th
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:27,794th
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:04,984th
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]07:19,784th
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:32,713rd
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:47,524th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse132: DG 2xHeat 2[7]08:51,234th
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xHeat 2[4]09:03,615th
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-Final A [5]08:17,182nd
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:50,464th
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:48,862nd
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]08:14,114th
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2x (Development Klassement)Final B [5]08:04,654th
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:07,361st
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:19,862nd
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:47,402nd
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]08:07,545th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]08:11,852nd
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:20,833rd
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [1]07:40,434th
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2x (Development Klassement)Final C [3]08:30,792nd
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:25,2110th
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:07,292nd
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:48,488th
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:38,953rd
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xFinal A [4]08:32,742nd
GYAGyas 1Marij Compagner130: DGb 4-Final A [1]08:02,243rd
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-Final A [4]07:44,582nd
GYAGyasXanthe Jeremiasse134: DB 2xFinal A [4]08:33,441st
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xHeat 1[4]08:39,921st
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-Heat 3[4]08:04,071st
GYAGyas 1Marij Compagner130: DGb 4-Heat 1[2]07:51,302nd
GYAGyasXanthe Jeremiasse134: DB 2xHeat 3[3]08:12,801st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse222: DG 2xFinal A [4]08:15,643rd
GYAGyas 1Marij Compagner224: DG 4-Final A [2]07:53,676th
GYAGyasJohanna Bult229: LDG 2xHeat 2[5]08:42,776th
GYAGyasXanthe Jeremiasse222: DG 2xHeat 1[4]08:12,802nd
GYAGyas 2Leonie van Zuiden224: DG 4-Heat 3[3]07:54,584th
GYAGyas 1Marij Compagner224: DG 4-Heat 2[4]07:42,771st
GYAGyas 1Marij Compagner114: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:52,754th
GYAGyas 1Marij Compagner114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]07:55,731st
GYAGyas 2Leonie van Zuiden114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]08:02,023rd
GYAGyasJohanna Bult116: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]09:17,264th
GYAGyasXanthe Jeremiasse113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 3[5]08:44,613rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Maud Joosstens136: DB 8+Heat 1[3]09:08,826th
SKOSkøll 2Maud Joosstens135: DB 4+Heat 1[5]08:19,634th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:55,521st
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:30,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Vos151: LWFm 4*Final A [4]08:34,072nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatja van der Perk127: DE 4xFinal A [6]07:26,806th
SKOSkøllAnna Vos153: LDE 1xHeat 2[2]08:39,786th
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:26,053rd
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:27,721st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [2]03:41,971st
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]03:38,151st
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:34,711st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Vos127: DE 4xFinal A [3]07:50,548th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:38,592nd
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[1]07:42,972nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xFinal A [8]08:05,743rd
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xHeat 2[5]08:00,844th
SKOSkøll 3Katja van der Perk139: LDGb 2xHeat 1[4]08:49,855th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]08:03,861st
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:53,451st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*Final A [1]07:40,421st
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*Heat 2[5]07:48,241st
SKOSkøllAnna Vos117: LDEj 4* (EJK)Heat 1[3]08:30,865th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaud Joosstens006: Lichte Dames VierHeat 2[2]07:56,183rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIris Visser103: LDEj 4*Final B [3]08:15,583rd
SKOSkøllIris Visser103: LDEj 4*Heat 1[3]08:24,983rd
SKOSkøllRebecca Kole006: DErv 2xFinal A [3]08:35,505th
SKOSkøllRebecca Kole006: DErv 2xHeat 2[3]08:28,641st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven128: LDE 4xFinal A [2]07:31,656th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven129: LDG 2xHeat 2[4]08:03,632nd
SKOSkøll/NereusClarine Pameijer127: DB 8+Heat 2[6]07:27,676th
SKOSkøllDanielle Akkermans120: DE 4xHeat 1[5]07:31,924th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven128: LDE 4xHeat 1[5]07:13,922nd
SKOSkøllDanielle Akkermans130: LDB 1xHeat 3[1]08:59,925th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:38,346th
SKOSkøll 1Chantal van den Ouweland021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]08:11,574th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:48,893rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:44,854th
SKOSkøllDanielle Akkermans028: LDB 2xHeat 3[2]08:28,473rd
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:38,407th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*Final A [6]07:15,171st
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*Heat 2[2]06:56,471st
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:23,264th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:30,262nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven135: LDB 4*Final A [6]07:59,704th
SKOSkøll/NereusAdinda Pijpers133: LDG 2xHeat 2[6]08:19,344th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven135: LDB 4*Heat 2[5]07:30,192nd
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:35,652nd
SKOSkøll/NereusAdinda Pijpers028: LDB 2xHeat 1[7]08:37,304th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:31,413rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*Final A [8]08:22,934th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*Heat 2[6]08:11,133rd
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]08:50,443rd
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]08:27,281st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven227: LDB 4*Final A [1]07:43,144th
SKOSkøllSieske Boers220: DG 2xHeat 2[3]08:13,464th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven227: LDB 4*Heat 2[5]07:48,012nd
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven125: LDEj 4* (EJK)Final A [1]07:44,606th
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven125: LDEj 4* (EJK)Heat 3[2]07:53,012nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven006: Lichte Dames VierHeat 2[3]08:07,774th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Reeskamp007: LDEj 4*Final A [5]08:17,672nd
SKOSkøllEmma Reeskamp007: LDEj 4*Heat 2[5]08:17,112nd