Mark Nijmeijer

155 races

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMark Nijmeijer107: B 1xFinal A [5]08:12,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+Final A [3]05:52,292nd
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+Heat 1[3]05:54,751st
SKOSkøll 1Floris Stevens004: G 2-Heat 2[2]07:25,524th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij135: MDev 4-Final A [3]06:18,753rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Final A [4]05:47,843rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Heat 2[3]05:51,391st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-Final B [3]03:03,271st
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-Semifinal 2[2]03:03,472nd
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-Time Trial 03:00,443rd
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Final A [2]06:26,383rd
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Heat 1[3]06:28,611st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Final A [5]06:18,034th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Heat 1[5]06:25,882nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-Final A [7]06:23,305th
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-Heat 2[6]06:19,802nd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Final A [7]06:12,243rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Heat 1[5]06:17,651st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-Final A [3]06:55,802nd
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-Heat 3[7]07:17,701st
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Final A [1]07:25,953rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Heat 3[3]07:06,402nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-Final A [5]06:23,123rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-Heat 1[4]06:29,671st
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-Final A [4]06:30,093rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-Heat 3[5]06:28,961st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Final A [3]07:03,432nd
SKOSkøllMark Nijmeijer162: N 2+Final A [6]07:59,633rd
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Heat 2[2]07:14,521st
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Final A [2]06:33,652nd
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Heat 2[2]06:39,161st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Final A [5]07:16,564th
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Heat 1[6]07:06,621st
SKOSkøll 2Floris Stevens004: O 2-Heat 2[1]07:04,834th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Final A [1]06:59,711st
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Time Trial 06:49,351st
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Heat 4[2]07:13,874th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Heat 1[4]07:11,834th
SKOSkøll 3Mark Nijmeijer004: O 2-Heat 2[3]07:18,824th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer070: B 1xHeat 1[3]08:34,115th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllFloris Stevens030: N 2-Heat 1[3]07:38,665th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch104: SA 8+Heat 2[3]06:17,824th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [2]06:04,715th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 1[2]05:53,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch136: MFm 8+Final A [5]06:08,143rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final C [3]03:15,002nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Quarterfinal 1[2]02:58,652nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Time Trial 03:00,036th
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final A [3]06:14,851st
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 3[2]06:16,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[2]06:07,873rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [4]06:06,746th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 2[5]06:03,031st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final A [3]06:07,693rd
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[4]06:10,022nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [4]06:19,913rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 2[4]06:11,651st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Final B [4]06:17,091st
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Semifinal 2[6]06:12,804th
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Repechage 2[7]06:40,321st
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Heat 1[3]06:48,594th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch002: Jonge AchtFinal A [5]06:20,574th
SKOSkøllMartin Bosch002: Jonge AchtHeat 3[3]06:27,851st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 1[4]06:18,194th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [3]06:10,893rd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 2[6]06:11,483rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 1[1]06:21,144th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [1]06:28,244th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 3[3]06:18,934th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Final B [3]06:28,061st
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 3[3]06:18,924th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 1[2]06:38,795th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Final A [2]06:15,386th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 3[7]06:09,642nd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [4]06:15,125th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 3[5]06:06,893rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Time Trial 03:09,7513th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 4[2]06:17,033rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma101: B 8+Heat 3[6]06:30,775th
SKOSkøllSjoerd Ritsma001: Ej 8+Heat 2[2]06:51,435th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma002: Jonge AchtHeat 3[1]06:49,955th