Hermijntje Drenth

92 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Karien Robbers203: W 8+ (Open National Championship)Final A [2]06:39,581st
KNRKNRB-combi 1Karien Robbers203: W 8+ (Open National Championship)Heat 1[1]06:47,241st
OKEOkeanosHermijntje Drenth101: W 4- (Open National Championship)Final A [5]07:25,835th
OKEOkeanosHermijntje Drenth101: W 4- (Open National Championship)Semifinal 2[4]07:15,752nd
OKEOkeanosHermijntje Drenth101: W 4- (Open National Championship)Heat 2[2]07:21,411st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+ (NK)Final A [5]06:08,851st
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+ (NK)Heat 1[8]06:15,531st

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSarah Grijns002: Dames VierFinal A [3]07:53,922nd
OKEOkeanosSarah Grijns002: Dames VierHeat 1[6]07:46,261st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard107: W 4-Final A [5]07:34,251st
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard107: W 4-Time Trial 07:00,191st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Skøll/Skadi/OkeanosCarline Bouw021: DE 4-Final A [3]06:38,031st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/OkeanosTinka Offereins021: DE 4-Final A [2]07:33,811st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/OkeanosLisanne Brandsma009: DE 2- (NK)Final B [1]07:19,211st
SKASkadi/OkeanosLisanne Brandsma009: DE 2- (NK)Semifinal 1[5]08:03,674th
SKASkadi/OkeanosLisanne Brandsma009: DE 2- (NK)Time Trial 06:59,686th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Willem IIITinka Offereins119: DE 2- (NSK)Final A [2]07:42,312nd
SILSilVia-combiAnna de Boer121: DE 8+ (NSK)Final A [3]06:26,212nd
SILSilVia/Willem IIITinka Offereins119: DE 2- (NSK)Heat 2[3]07:42,292nd
SILSilVia-combiAnna de Boer121: DE 8+ (NSK)Heat 2[3]06:31,091st
SILSilVia/Willem IIIDaniëlle Willemsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:55,654th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilViaAnna de Boer130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [5]06:13,573rd
SILSilViaAnna de Boer130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 2[2]06:19,982nd
SILSilViaAnna de Boer045: W 8+Final A [5]06:12,442nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Okeanos/Willem III/RICAnna de Boer121: DE 8+Final A [5]06:12,842nd
SILSilVia/Orca/Willem IIIHermijntje Drenth119: DE 2-Final A [1]07:21,794th
SILSilVia/Orca/Willem IIIHermijntje Drenth119: DE 2-Heat 1[4]06:58,393rd
OKEOkeanos/Willem III/Orca/GyasBaukje Zaaijer018: DE 4-Final A [5]06:39,563rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Orca/Willem IIIHermijntje Drenth121: DE 2-Final A [5]07:39,321st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Willem III/OrcaKyra de Vries119: DE 2-Final A [7]08:34,574th
SILSilVia/Willem III/OrcaKyra de Vries119: DE 2-Heat 1[6]08:14,703rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Okeanos/OrcaHermijntje Drenth253: DG 4-Final A [6]06:55,061st
SILSilVia/Okeanos/OrcaHermijntje Drenth253: DG 4-Heat 2[4]07:09,451st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Gyas/SilViaVeronique Meester018: DSA 4- (NSK)Final A [6]06:40,811st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/SilVia/RICLonneke Bos128: DSA 8+Final A [2]06:46,855th
OKEOkeanos/SilVia/RICLonneke Bos128: DSA 8+Heat 1[4]
OKEOkeanos 2Lonneke Bos129: DO 4-Heat 1[2]07:05,273rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/RICLonneke Bos129: W 8+Heat 1[1]07:06,133rd
OKEOkeanos/RICLonneke Bos045: W 8+Final A [5]06:53,804th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia 2Lonneke Bos133: DN 4-Final A [3]06:54,981st
SILSilVia 2Lonneke Bos133: DN 4-Heat 2[6]07:17,381st
SILSilVia 1Lonneke Bos023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:04,972nd
SILSilVia 1Lonneke Bos023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]07:14,021st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/WetterwilleEmma van Gerven128: DSA 8+Final A [5]
OKEOkeanos 2Hermijntje Drenth207: DSA 2- (NK)Final B [8]08:27,185th
OKEOkeanos 2Hermijntje Drenth207: DSA 2- (NK)Semifinal 1[7]09:34,926th
OKEOkeanos 2Hermijntje Drenth207: DSA 2- (NK)Repechage [3]09:21,362nd
OKEOkeanos 2Hermijntje Drenth207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:28,3111th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosHermijntje Drenth034: DN 2-Final A [1]08:47,172nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xFinal A [4]07:38,201st
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xHeat 2[4]08:00,421st
NERNereus 3Chris Oskam022: DN 4+Final A [1]07:22,901st
NERNereus 3Chris Oskam022: DN 4+Heat 3[5]07:44,052nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xFinal A [3]08:19,183rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMijke Geldere023: DDev 4-Final A [1]07:12,805th
NERNereusMijke Geldere023: DDev 4-Heat 3[3]07:01,432nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Willem IIIMalou Broekhuizen129: DSA 8+Final A [5]07:02,023rd
NERNereusMalou Broekhuizen130: DO 4-Final A [3]07:16,524th
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final A [6]08:22,564th
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[3]07:55,431st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma Huig130: DO 4-Final A [7]07:12,684th
NERNereusEmma Huig023: DDev 4-Final A [6]07:27,743rd
NERNereusEmma Huig023: DDev 4-Heat 3[5]07:25,961st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4- (DK)Final A [5]07:25,035th
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[4]07:15,101st
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4- (DK)Heat 1[3]07:53,591st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms133: DN 4-Final A [7]07:34,855th
NERNereusMerel Storms133: DN 4-Heat 1[5]07:37,343rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [2]06:44,163rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 2[6]06:48,863rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms136: WFm 8+Final A [1]06:36,935th
NERNereusMerel Storms047: W 8+Final A [3]06:35,713rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [4]06:47,682nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 1[1]07:02,881st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms129: DSA 8+Final A [3]06:57,664th
NERNereusMerel Storms129: DSA 8+Heat 2[5]06:50,732nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [7]06:38,053rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 1[3]07:25,563rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Final A [5]06:35,651st
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Heat 1[5]06:41,761st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+ (EJK)Final A [4]06:51,604th
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:48,431st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]03:26,381st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:25,282nd
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:23,844th
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Final A [1]06:53,192nd
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Heat 3[2]06:43,042nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker103: DB 8+Heat 2[5]07:10,573rd
NERNereusNicolette Bakker003: DEj 8+Final A [1]08:01,713rd
NERNereusNicolette Bakker003: DEj 8+Heat 2[4]07:28,012nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker004: Dames AchtFinal A [4]06:51,754th
NERNereusNicolette Bakker004: Dames AchtHeat 1[6]06:58,671st