Robbert Groen

116 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+Final A [6]06:54,065th
ORCOrca 2Casper Bakker111: HB 4+Heat 1[7]07:46,113rd
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+Heat 1[5]07:18,141st
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:35,967th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Final A [2]06:19,487th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:26,394th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:24,776th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:34,2110th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:19,565th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Final B [3]07:09,124th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Heat 2[4]06:48,846th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:49,914th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:23,417th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]06:50,022nd
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:54,2911th
ORCOrcaPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:06,518th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCasper Bakker203: HB 8+Heat 3[4]06:48,514th
ORCOrcaCasper Bakker102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:41,565th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCasper Bakker003: HB 8+Heat 3[5]06:40,895th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier van der Sijs104: Selectie 8+ (Cat. A)Final B [2]
ORCOrcaOlivier van der Sijs104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 3[5]07:33,413rd
ORCOrca 10Jasper van Andel001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 18[6]02:04,675th
ORCOrca 7Steven Hosper001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 10[2]02:12,595th
ORCOrca 8Floris Enthoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 8[3]02:01,913rd
ORCOrca 9Sybe Rietman001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 6[5]02:06,005th
ORCOrca 8Floris Enthoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 19[6]02:06,964th
ORCOrca 9Sybe Rietman001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[2]02:12,834th
ORCOrca 10Jasper van Andel001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[6]02:12,265th
ORCOrca 7Steven Hosper001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 3[1]02:02,275th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Final A [4]06:35,383rd
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrcaReinout Moes105: G 4+Heat 3[5]07:12,154th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:31,795th
ORCOrcaStefan W Hovy003: B 2xHeat 2[6]07:54,605th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:45,413rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-Final A [4]06:21,535th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:03,051st
ORCOrca/GyasReinout Moes206: G 4+Heat 2[1]07:11,174th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,726th
ORCOrcaReinout Moes106: G 4+Heat 3[1]07:09,454th
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 1[4]06:35,323rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrcaReinout Moes105: G 4+Heat 1[5]06:56,064th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:14,561st
ORCOrcaReinout Moes206: G 4+Heat 2[2]07:01,984th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:38,235th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+Heat 1[7]07:10,915th
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 2[4]06:22,613rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:25,315th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:25,262nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+Heat 2[4]08:01,224th
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Heat 1[4]07:23,723rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:38,835th
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Final A [2]07:52,205th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,901st
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Heat 2[5]07:43,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarStan Dings201: E 8+Final A [1]06:12,585th
ORCOrcaTom Eames205: G 2-Final A [6]07:18,484th
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-Heat 4[2]06:37,112nd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Final B [5]06:37,623rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Heat 3[2]06:33,133rd
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+Heat 1[4]07:06,374th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude VierHeat 2[4]07:11,295th
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-Heat 1[5]07:38,974th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Reinout Moes022: N 4+Final A [2]07:17,432nd
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+Final A [6]07:04,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Final A [6]06:50,153rd
ORCOrcaHarm Rozema108: N 2-Heat 2[5]07:26,825th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Heat 2[5]06:52,903rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:39,274th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Heat 4[2]06:45,263rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+Heat 1[5]06:56,154th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [4]06:44,466th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[5]06:47,341st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Final B [1]07:09,771st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Time Trial 06:57,325th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+Heat 1[1]06:55,574th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+Heat 1[4]07:05,063rd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 1[2]06:51,465th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [4]07:07,452nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [5]06:54,835th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[4]06:56,892nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th