Martin Schalij

229 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/ArgoReinder Droppers103: HE 4xFinal A [6]06:21,804th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [3]05:58,335th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [3]06:31,382nd
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKFinal A [6]07:34,124th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[5]06:25,632nd
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Heat 2[7]07:04,453rd
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKHeat 1[5]08:15,341st
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+ (Platvoetbokaal)Final A [5]07:57,524th
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xFinal A [3]07:25,042nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:25,394th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]06:44,244th
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xHeat 2[2]07:27,462nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[7]06:17,632nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]06:59,444th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Paul Zwanikken101: HE 1xFinal A [5]07:32,037th
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xFinal A [8]07:06,846th
LAGLaga/AegirBen Bakker105: HG 4-Final A [5]06:11,452nd
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [4]06:24,224th
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xHeat 2[5]06:49,903rd
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Heat 1[6]06:20,182nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [3]06:56,245th
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xFinal A [8]07:19,292nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:26,444th
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-Final A [3]07:18,085th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]06:58,852nd
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xHeat 2[2]07:35,273rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:38,342nd
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-Heat 2[4]07:16,902nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xFinal A [2]07:01,546th
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-Final A [1]07:07,583rd
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xFinal A [1]07:53,185th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [2]06:27,583rd
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xFinal A [4]07:43,586th
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xTime Trial 06:00,773rd
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xTime Trial 06:52,505th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Time Trial 05:45,044th
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xFinal A [5]07:26,593rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:18,255th
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-Final A [4]07:22,286th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:37,122nd
AEGAegir 2Stijn Blaakman003: HG 1xHeat 3[3]07:57,935th
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xHeat 1[5]07:24,522nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:22,992nd
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-Heat 2[2]07:01,331st
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]06:45,391st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-Final A [7]07:45,375th
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xFinal A [7]08:03,645th
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xFinal A [4]08:15,253rd
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xFinal A [8]07:19,133rd
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-Heat 2[4]08:03,792nd
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xHeat 1[5]08:55,692nd
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xFinal A [1]08:26,887th
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xFinal A [6]08:13,194th
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [4]07:00,411st
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [4]06:53,583rd
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xHeat 1[4]07:47,124th
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xHeat 1[8]07:33,902nd
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:27,283rd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]06:58,451st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:15,313rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [1]06:43,894th
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xFinal B [3]07:57,522nd
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xHeat 1[4]08:28,402nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:26,323rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:08,368th
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+Final A [4]07:03,351st
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xFinal A [4]07:28,771st
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xHeat 2[4]08:34,433rd
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+Heat 2[2]07:31,291st
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xHeat 1[4]07:17,291st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-Final A [3]06:53,785th
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xFinal A [3]07:34,156th
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xFinal A [2]07:59,871st
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final C [6]07:31,185th
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xHeat 2[3]07:14,252nd
AEGAegir 2Stijn Blaakman201: HB 1xHeat 1[3]08:07,293rd
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xHeat 1[6]07:58,311st
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-Heat 3[1]06:44,301st
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:21,116th
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:47,475th
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:53,292nd
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2x (Development Klassement)Heat 3[5]07:34,492nd
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Repechage 1[2]07:09,685th
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:43,5717th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierFinal A [1]10:38,356th
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xFinal A [1]08:59,045th
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xHeat 1[3]08:57,721st
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierHeat 2[4]07:30,482nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [5]06:16,392nd
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xFinal A [7]07:52,004th
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xFinal A [8]08:58,275th
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[3]06:22,671st
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xHeat 1[2]08:52,116th
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xHeat 1[7]07:48,632nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [5]06:30,662nd
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 05:54,612nd
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-Final A [3]07:02,423rd
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xFinal A [6]07:57,245th
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-Heat 3[4]06:55,911st
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xHeat 2[4]07:36,593rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Final A [5]05:43,564th
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:48,191st
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]05:49,182nd
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 1[3]07:00,601st
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xHeat 2[2]08:25,124th
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:15,411st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:58,104th
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]06:19,131st
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xHeat 2[5]08:06,465th
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]06:55,652nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:01,511st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:22,211st
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:02,121st
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xTime Trial 05:51,1613th
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:21,676th
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,721st
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:58,553rd
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 2[3]07:18,122nd
AEGAegirRuben Heuving109: HB 1xHeat 2[2]08:10,794th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [3]07:14,473rd
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+Final A [5]06:48,921st
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+Heat 2[6]06:54,221st
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:29,412nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:34,591st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:27,805th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xFinal B [3]07:55,303rd
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-Final A [2]06:38,171st
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-Heat 2[1]06:45,522nd
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xHeat 1[3]07:58,532nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:00,921st
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:55,978th
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]06:51,961st
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:31,594th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Final A [5]07:15,716th
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-Final A [1]06:41,103rd
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Heat 1[4]07:15,293rd
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-Heat 2[6]06:37,851st
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)Final A [4]06:58,736th
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Final A [2]07:33,595th
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)Heat 3[2]06:47,681st
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Heat 2[5]07:33,252nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBen Bakker001: Oude VierHeat 3[3]06:56,684th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [3]06:48,194th
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[4]08:08,395th
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[3]08:31,765th
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[6]06:44,611st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:53,385th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:05,343rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:55,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+Final A [3]06:49,465th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [2]06:38,752nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[5]06:50,902nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:00,851st
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:55,076th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:03,124th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:58,662nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [6]06:53,612nd
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 3[6]06:47,502nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]05:58,654th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:57,315th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]05:58,093rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[8]06:45,562nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final B [5]07:50,122nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[8]07:57,865th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]08:03,434th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:53,704th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[7]07:45,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Final A [6]06:52,962nd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Heat 3[2]06:56,431st
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+ (EJK)Final B [1]07:03,261st
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:12,146th
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[4]07:05,094th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierFinal A [6]07:17,885th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierHeat 2[6]07:16,472nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Final B [3]07:36,501st
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Final A [5]01:52,144th
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Semifinal 1[4]07:43,853rd
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Heat 7[1]07:36,771st
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Heat 1[3]01:52,312nd