Esmee Nobel

102 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/AegirEline Cox128: DE 8+ (NK)Heat 2[4]06:39,134th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox128: DE 8+Final A [3]06:33,082nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiVienna van Niersen128: DE 8+Final A [5]07:35,131st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRosa Brouwers151: LWFm 4*Final A [5]08:46,774th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Final B [4]07:27,423rd
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 1[4]07:19,385th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:22,844th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:30,356th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Final A [5]06:32,043rd
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 2[6]06:33,061st
AEGAegirKarlijn van Adrichem051: DTal 8+Heat 1[1]07:45,333rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [2]06:21,944th
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+Final A [5]06:32,214th
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 1[1]06:23,892nd
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+Final A [6]06:44,376th
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+Heat 1[3]06:31,303rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Final A [1]06:39,293rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[4]06:41,692nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 1[3]06:37,563rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[2]06:43,364th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+Final A [3]08:04,772nd
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+Heat 2[7]08:35,631st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNino Papa041: Lichte VierFinal A [4]07:14,841st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [5]06:41,412nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[3]06:44,442nd
AEGAegir 2Wessel Hesselink111: B 4+Heat 2[1]06:54,654th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Final A [1]06:57,026th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]06:46,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]06:39,713rd
AEGAegir 3Martin Schalij111: B 4+Final A [5]07:12,946th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[5]06:46,622nd
AEGAegir 3Martin Schalij111: B 4+Heat 2[3]06:54,252nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [4]06:38,422nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[4]06:42,961st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,034th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [1]07:00,013rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 3[2]06:50,031st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiMarleen Schumacher134: WFm 8+Final A [3]07:19,926th
AEGAegirFloor Stam045: W 8+Final A [6]06:57,635th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [3]06:53,282nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[6]06:46,192nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:49,314th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:56,751st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]07:36,323rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[2]07:09,412nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [5]06:54,655th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[7]06:57,462nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:02,052nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtFinal A [5]07:40,663rd
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtHeat 3[1]06:52,942nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+Final A [2]06:47,813rd
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+Heat 2[5]06:59,172nd
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Final A [6]06:38,512nd
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Heat 2[6]06:57,372nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[1]07:01,273rd
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Final B [3]07:08,952nd
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Heat 3[2]07:07,432nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 3[4]06:22,375th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 3[3]06:53,393rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final A [4]06:28,715th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[4]06:15,601st
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Final B [2]07:04,164th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 3[4]07:10,184th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [7]06:26,095th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 3[5]06:25,324th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 3[5]06:27,646th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:28,925th
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 2[2]06:20,595th
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)Heat 1[4]06:45,992nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde002: Jonge AchtHeat 4[4]06:46,845th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarnix Reijgersberg161: SA 2+Final A [5]08:13,845th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloris Kalk005: Ov4+Heat 3[1]08:26,344th