Casper van Amerongen

34 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 2Jeroen Boot104: SA 8+ (NSK)Final A [1]06:04,416th
TRITriton 2Jeroen Boot104: SA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:08,683rd
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (EJK)Final A [2]06:03,404th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[1]05:57,022nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot104: SA 8+Final A [3]06:09,475th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Final B [4]06:02,752nd
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Heat 1[4]06:01,085th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,218th
TRITritonJeroen Boot104: SA 8+Final A [1]06:17,424th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot136: MFm 8+Final A [6]06:23,595th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Final A [6]06:02,521st
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Heat 1[4]06:04,711st
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:04,473rd
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:11,504th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Final A [4]06:37,123rd
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Heat 3[2]06:26,711st
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Final B [5]06:24,102nd
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Heat 1[4]06:11,903rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [3]07:26,233rd
TRITritonJeroen Boot252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:24,9511th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot002: Jonge AchtHeat 3[3]06:25,093rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final B [3]03:07,891st
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:02,692nd
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:00,581st
ASOAsopos/TritonFelix Thomas007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:17,9217th
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,374th
TRITritonPuck Kole112: B 8+Final A [1]06:16,633rd
ASOAsopos/TritonFelix Thomas112: B 8+Heat 4[4]06:55,914th
TRITritonPuck Kole112: B 8+Heat 4[3]06:09,651st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole002: Jonge AchtFinal A [6]06:20,305th
TRITritonPuck Kole002: Jonge AchtHeat 3[4]06:31,002nd