Pauline Zellenrath

100 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi (NSK)Gabriella de Vries128: DE 8+ (NSK)Heat 1[6]07:51,726th
SKASkadiYasmin Esser126: DE 2- (NSK)Heat 2[7]08:56,745th
SKASkadi 1Gabriella de Vries130: DGb 4-Heat 2[6]07:48,586th
SKASkadi 2Vienna van Niersen130: DGb 4-Heat 1[4]07:43,174th
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]00:00,006th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiGabriella de Vries156: WFm 8+Final A [3]07:43,014th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiGabriella de Vries128: DE 8+Final A [1]06:47,756th
SKASkadiGabriella de Vries128: DE 8+Heat 2[4]06:43,773rd
SKASkadi (p4)Gabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:45,512nd
SKASkadi (p4)Gabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:51,984th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:23,792nd
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:15,022nd
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,322nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiGabriella de Vries136: DB 8+Final A [8]07:11,661st
SKASkadiGabriella de Vries136: DB 8+Heat 1[7]07:15,061st
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:04,835th
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:02,353rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSara Hondmann136: DB 8+Final A [3]07:20,352nd
SKASkadiSara Hondmann136: DB 8+Heat 3[2]07:15,321st
SKASkadiSara Hondmann029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:28,855th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSara Hondmann220: DB 8+Final A [6]07:08,174th
SKASkadiSara Hondmann220: DB 8+Heat 2[3]07:10,752nd
SKASkadiSara Hondmann112: DEj 8+ (EJK)Final A [5]07:29,933rd
SKASkadiSara Hondmann112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[3]07:35,041st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSara Hondmann005: Dames AchtFinal A [1]07:10,673rd
SKASkadiSara Hondmann005: Dames AchtHeat 1[4]07:12,512nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiCarlijn Degger008: D Ov4+Final A [5]09:03,573rd
SKASkadiCarlijn Degger008: D Ov4+Heat 08:32,133rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMareille Mulder006: DEj 8+Final A [6]07:28,612nd
SKASkadiMareille Mulder006: DEj 8+Heat 1[3]07:29,533rd
SKASkadi 3Tessa van Basten Batenburg013: DErv 4+Final A [2]08:34,234th
SKASkadi 3Tessa van Basten Batenburg013: DErv 4+Semifinal 3[5]08:40,571st
SKASkadi 3Tessa van Basten Batenburg013: DErv 4+Heat 5[3]08:32,822nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Marlène Cornelis125: DSA 2- (NSK)Heat 1[5]08:14,884th
SKASkadi/LagaSacha Raven135: DB 4+Heat 2[6]07:54,544th
SKASkadi 2Claudia de Hartog132: DN 2xHeat 4[5]07:56,042nd
SKASkadi/LagaSacha Raven024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:54,506th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Final A [2]07:53,865th
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+Final A [4]07:47,254th
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Heat 1[5]07:51,722nd
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+Heat 1[4]07:50,021st
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+Heat 3[2]08:00,416th
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+Heat 3[4]07:40,803rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+Final A [3]07:56,563rd
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+Heat 3[1]07:59,994th
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+Heat 3[3]07:47,241st
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+Final A [3]07:48,172nd
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Final B [2]07:58,381st
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Heat 3[3]07:56,603rd
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+Heat 1[3]07:41,281st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+Final B [4]07:17,334th
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+Heat 2[3]06:55,175th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders136: DB 8+Heat 3[2]07:30,125th
SKASkadi/Skøll/LagaMaaike Linders024: DEj 8+Heat 3[3]07:09,715th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:13,2610th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMaaike Linders004: Dames AchtHeat 3[4]07:02,603rd