Jeroen Kleene

51 races

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPeter Bruins001: Oude VierFinal A [7]10:18,784th
SKASkadiPeter Bruins001: Oude VierHeat 1[1]06:44,333rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiThijs van Luijk104: SA 8+ (NSK)Final A [2]05:53,074th
SKASkadiThijs van Luijk104: SA 8+ (NSK)Heat 1[4]05:59,542nd
SKASkadi 2Falko Michielse106: O 4+Heat 1[2]07:19,685th
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[6]06:13,116th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaPeter Bruins006: N 4+Final A [2]07:08,652nd
SKASkadi/LagaPeter Bruins006: N 4+Time Trial 06:52,892nd
SKASkadi/LagaPeter Bruins106: O 4+Final A [3]06:53,984th
SKASkadi/LagaPeter Bruins106: O 4+Heat 1[3]06:49,121st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaPeter Bruins029: M 4+Final A [6]06:59,565th
SKASkadi/LagaPeter Bruins029: M 4+Heat 2[4]06:50,683rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaSander Boelens106: O 4+Final A [4]06:35,052nd
SKASkadi/LagaSander Boelens106: O 4+Heat 2[4]06:45,511st
SKASkadiSander Boelens007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:40,375th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSander Boelens105: O 4-Final A [6]07:04,545th
SKASkadiSander Boelens007: Dev 4-Heat 3[5]06:54,066th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSander Boelens106: O 4+Final A [2]
SKASkadi 2 (SB)Jeroen Kleene205: SA 2- (NK)Time Trial 07:58,1925th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+Final A [2]07:43,685th
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+Heat 1[4]06:59,232nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Ben Havenaar108: N 2-Heat 1[5]07:34,664th
SKASkadiBen Havenaar004: O 2-Heat 2[6]07:51,386th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse106: O 4+Heat 2[3]00:00,002nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Final B [2]06:12,663rd
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Heat 2[5]06:13,304th
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+Heat 3[3]06:20,025th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Final B [4]06:12,471st
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Heat 2[5]06:18,153rd
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+Final B [4]06:59,011st
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+Heat 3[6]07:06,923rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/TritonJeroen Kleene104: SA 8+Heat 2[5]06:16,443rd
SKASkadi/TritonJeroen Kleene008: Ej 8+Heat 1[5]06:19,905th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+ (EJK)Final B [5]06:21,233rd
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 1[7]06:14,544th
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+ (EJK)Repechage 2[3]06:41,642nd
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+ (EJK)Heat 2[5]06:58,805th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaBen Havenaar002: Jonge AchtHeat 4[3]06:25,134th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJelmer Smits113: B 8+Heat 2[4]06:37,955th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Final B [6]06:29,854th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Heat 2[7]06:15,894th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+Final B [4]
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+Heat 2[4]06:30,344th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Heat 3[4]06:19,915th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJelmer Smits113: B 8+Heat 3[5]06:20,075th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Heat 3[3]06:55,795th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+Heat 3[3]06:33,775th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[6]06:29,996th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMark van der Oest101: B 8+Heat 1[4]06:29,714th
SKASkadiMark van der Oest001: Ej 8+Heat 1[5]06:46,413rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJorn Mulder002: Jonge AchtHeat 3[5]06:47,184th