Joost Robben

75 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [7]07:04,923rd
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:51,976th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:25,593rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [3]06:12,335th
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Heat 2[2]06:07,721st
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Final B [2]06:11,553rd
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Heat 2[1]06:10,585th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:03,6610th
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [4]06:23,973rd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Heat 2[2]06:21,032nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [1]06:35,966th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:34,442nd
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:41,476th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [1]06:42,186th
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Heat 2[6]06:40,803rd
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:06,046th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:55,422nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen212: LHB 8+Heat 1[2]06:33,483rd
AEGAegirStijn Wijnen107: LHEj 8+ (EJK)Heat 2[4]06:57,465th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen004: Lichte AchtHeat 1[5]06:34,624th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen003: LEj 8+Final A [3]06:51,964th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJuliette van Beek144: DE 1x (NSK)Final A [6]08:18,664th
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xFinal A [2]07:34,005th
AEGAegirJuliette van Beek144: DE 1x (NSK)Heat 2[2]08:27,013rd
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xHeat 2[3]07:37,422nd
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:37,674th
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:46,792nd
AEGAegirJuliette van Beek017: DG 1xHeat 3[6]08:52,925th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJuliette van Beek017: DG 1xFinal B [2]08:33,273rd
AEGAegirJuliette van Beek017: DG 1xHeat 2[1]08:27,462nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:27,272nd
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:48,743rd
AEGAegirJuliette van Beek017: DG 1xHeat 4[2]08:34,295th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:40,115th
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]07:37,303rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+Final A [3]08:04,772nd
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+Heat 2[7]08:35,631st
AEGAegirJuliette van Beek021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]09:05,593rd
AEGAegirJuliette van Beek021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:34,272nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJuliette van Beek220: DG 2xFinal A [3]07:34,733rd
AEGAegirJuliette van Beek220: DG 2xHeat 1[3]07:46,482nd
AEGAegirJuliette van Beek119: DDev 2x (Dev)Final A [2]07:46,422nd
AEGAegirJuliette van Beek119: DDev 2x (Dev)Heat 1[2]07:42,232nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJuliette van Beek032: DG 2xFinal A [5]08:07,281st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [5]06:41,412nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[3]06:44,442nd
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-Heat 1[6]08:21,056th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Final A [1]06:57,026th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]06:46,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]06:39,713rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[5]06:46,622nd
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-Heat 2[4]08:28,494th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [4]06:38,422nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[4]06:42,961st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,034th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [1]07:00,013rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 3[2]06:50,031st
AEGAegirNathalia Drent132: DN 2-Heat 1[3]08:41,484th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiMarleen Schumacher134: WFm 8+Final A [3]07:19,926th
AEGAegirFloor Stam045: W 8+Final A [6]06:57,635th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [3]06:53,282nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[6]06:46,192nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:49,314th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:56,751st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]07:36,323rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[2]07:09,412nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [5]06:54,655th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[7]06:57,462nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:02,052nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtFinal A [5]07:40,663rd
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtHeat 3[1]06:52,942nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMinke Venema171: DTal 8+Heat 2[3]07:46,996th