Friso Dam

104 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Valentijn Mahieu007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:50,995th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus (P4)Friso Dam057: MDev 4-Final A [5]07:19,866th
PROProteus (P4)Friso Dam057: MDev 4-Heat 1[3]06:52,572nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Jiri de Vos104: HE 8+Final A [4]05:42,733rd
PROProteus 1Jiri de Vos104: HE 8+Heat 2[2]05:39,821st
PROProteusFriso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:18,783rd
PROProteusFriso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:21,932nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final C [3]03:07,993rd
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,555th
PROProteusJiri de Vos104: HE 8+Final A [1]05:58,863rd
PROProteusJiri de Vos104: HE 8+Heat 2[4]05:55,352nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:41,992nd
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:37,743rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Robert van Houten104: HE 8+Final A [5]06:04,612nd
PROProteus 1Robert van Houten104: HE 8+Heat 2[5]06:06,951st
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:09,924th
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:53,562nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Friso Dam209: HE 8+Final A [1]05:57,775th
PROProteus 1Friso Dam207: HG 4-Final A [3]06:39,492nd
PROProteus 1Friso Dam104: HDev 4- (Dev)Final A [3]06:39,941st
PROProteus 1Friso Dam104: HDev 4- (Dev)Heat 1[2]06:48,691st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusPieter Cornelis Degeling020: HG 4+Final A [5]06:56,852nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Robert van Houten103: E 8+ (NSK)Final A [2]05:56,404th
PROProteus 2Robert van Houten103: E 8+ (NSK)Heat 2[6]05:49,842nd
PROProteusFriso Dam003: B 2xFinal A [3]06:57,851st
PROProteusFriso Dam003: B 2xHeat 1[3]07:11,301st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaRobert van Houten131: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [4]05:46,144th
PROProteus/LagaRobert van Houten131: M 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 2[4]05:40,743rd
PROProteusRobert van Houten056: MI 8+Final A [2]05:44,172nd
PROProteusRobert van Houten056: MI 8+Heat 1[3]05:46,222nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusBastiaan Röell007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [3]03:04,732nd
PROProteusBastiaan Röell007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,565th
PROProteus 2Robert van Houten104: E 8+Final A [1]05:50,921st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRobert van Houten103: E 8+Heat 1[6]05:25,674th
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:17,263rd
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:26,063rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJiri de Vos104: E 8+Final A [7]05:52,022nd
PROProteusJiri de Vos104: E 8+Heat 2[5]05:53,933rd
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:20,411st
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:26,493rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusFriso Dam104: G 4-Heat 1[6]07:26,644th
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [4]07:39,081st
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:09,653rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Roland Günther251: G 4-Final A [2]06:38,185th
PROProteus 1Roland Günther251: G 4-Heat 2[5]06:32,222nd
PROProteusRoland Günther104: Dev 4- (Dev)Final A [2]06:38,406th
PROProteusRoland Günther104: Dev 4- (Dev)Heat 2[2]06:36,222nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoland Günther001: Oude VierHeat 3[2]06:53,804th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Final A [4]05:57,821st
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[3]06:02,491st
PROProteus 1Victor Waegenaere004: O 2-Heat 1[3]07:20,473rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/ProteusTijmen Gelsing112: B 8+Final A [2]06:07,024th
SAUSaurus/ProteusTijmen Gelsing112: B 8+Heat 2[4]06:09,682nd
PROProteus 3Allard de Boeij006: N 4+Heat 1[2]06:57,965th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/ArgoAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[4]06:14,883rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Final A [3]06:10,014th
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Heat 2[5]06:10,222nd
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:10,464th
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:15,773rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+Final B [3]06:45,154th
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+Heat 2[3]06:27,394th
PROProteus/VidarAllard de Boeij008: Ej 8+Heat 3[3]06:25,314th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [4]07:30,514th
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:23,519th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij002: Jonge AchtHeat 1[5]00:00,003rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Jasper Slimmens112: B 4+Final A [6]06:51,673rd
PROProteus 2Jasper Slimmens112: B 4+Heat 3[4]06:58,762nd
PROProteus 2Jasper Slimmens005: N 4+Heat 2[4]07:08,324th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAbel Kappenburg111: B 4+Heat 1[4]07:05,443rd
PROProteus 1Abel Kappenburg005: N 4+Heat 1[3]07:04,314th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJasper Sprokkereef113: B 8+Heat 1[4]06:26,564th
PROProteusJasper Sprokkereef007: Ej 8+Heat 1[3]07:02,786th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJasper Sprokkereef112: B 8+Heat 1[3]06:19,233rd
PROProteusJasper Sprokkereef007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[3]06:25,376th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAbel Kappenburg007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,6215th
PROProteusAbel Kappenburg112: B 8+Heat 2[2]06:24,643rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusSjoerd van der Velden101: B 8+Heat 3[5]06:30,334th
ORCOrca/ProteusSjoerd van der Velden001: Ej 8+Heat 2[4]06:46,443rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAbel Kappenburg002: Jonge AchtHeat 3[2]06:44,323rd