Janna Worp

211 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder304: HE 8+ NSKFinal A [5]05:48,263rd
LAGLagaSietse de Vilder304: HE 8+ NSKHeat 2[6]06:02,241st
LAGLagaSietse de Vilder002: HE 4- (NSK)Final A [3]06:18,532nd
LAGLaga 2Wouter van der Meer004: HG 2-Heat 3[4]07:13,943rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+ (NK)Final A [3]05:51,365th
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+ (NK)Heat 2[5]05:52,253rd
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4- (NK)Final B [3]06:26,031st
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4- (NK)Heat 2[7]06:30,435th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+Final B [1]05:50,801st
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xFinal A [6]08:03,536th
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+Time Trial 05:10,527th
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xTime Trial 06:53,386th
LAGLagaEdwin van der Maarel004: HG 2-Final A [3]06:50,371st
LAGLaga 2Jochem van der Ham003: HG 1xHeat 1[4]07:48,234th
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-Heat 2[4]06:17,874th
LAGLagaEdwin van der Maarel004: HG 2-Heat 1[5]06:54,531st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Fabian Driessen102: HE 2-Final A [6]07:35,722nd
LAGLagaMenno Bezema105: HG 4-Final A [3]06:36,001st
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xFinal A [3]08:23,645th
LAGLaga 2Fabian Driessen102: HE 2-Heat 1[3]07:59,531st
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xHeat 2[3]08:55,353rd
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xFinal B [4]08:31,643rd
LAGLaga 2Lodewijk Tilanus003: HG 1xFinal B [7]08:24,471st
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-Final A [4]06:40,462nd
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HG 2-Final A [4]07:36,151st
LAGLaga 2Lodewijk Tilanus003: HG 1xHeat 2[5]07:46,757th
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xHeat 1[7]07:50,465th
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HG 2-Heat 2[7]07:12,461st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFabian Driessen001: HE 2xFinal A [2]07:20,373rd
LAGLagaFabian Driessen108: HG 2xFinal A [2]07:37,092nd
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans102: HE 2-Final A [4]07:41,502nd
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-Final A [3]07:34,051st
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xHeat 3[4]08:40,293rd
LAGLagaFabian Driessen108: HG 2xHeat 2[3]07:14,152nd
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-Heat 3[4]07:22,811st
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans102: HE 2-Heat 1[4]07:35,791st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+Final A [1]06:10,433rd
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-Final A [2]07:25,722nd
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final B [2]07:02,181st
LAGLagaDaan Vos de Wael002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Final C [4]07:23,273rd
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [1]07:49,703rd
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-Heat 3[5]07:30,791st
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[5]07:07,784th
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[5]07:59,324th
LAGLagaDaan Vos de Wael002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Repechage 1[6]07:07,084th
LAGLagaDaan Vos de Wael002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:42,6116th
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:27,587th
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:12,2216th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierFinal A [7]10:16,753rd
LAGLaga 1Fabian Driessen011: HE 1xHeat 2[2]09:31,795th
LAGLaga 2Edwin van der Maarel011: HE 1xHeat 1[4]09:11,553rd
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierHeat 1[5]07:14,653rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [5]06:16,392nd
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [8]07:19,114th
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[3]06:22,671st
LAGLagaFloris Doorn102: HE 2- (NSK)Final A [1]07:47,553rd
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 2[3]06:38,663rd
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-Final B [6]07:48,811st
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+Final A [3]06:51,352nd
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-Heat 2[5]07:19,774th
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+Heat 2[3]06:49,202nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [5]06:30,662nd
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 05:54,612nd
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-Final A [1]06:51,011st
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan057: MDev 4-Final B [5]07:25,764th
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan057: MDev 4-Heat 3[2]07:12,504th
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-Heat 2[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Final A [5]05:43,564th
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [5]06:23,543rd
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]05:49,182nd
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 2[5]06:26,922nd
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:23,573rd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:22,082nd
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-Final A [3]07:26,886th
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:21,793rd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:28,164th
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-Heat 1[2]07:08,641st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:06,412nd
LAGLaga 3Luke Borst004: HG 2-Time Trial 05:28,6511th
LAGLaga 2Floris Doorn004: HG 2-Time Trial 05:23,8710th
LAGLaga 1Sietse de Vilder004: HG 2-Time Trial 05:22,036th
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,817th
LAGLaga 2Bastiaan Bogers007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,626th
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-Final A 2[2]06:22,301st
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [1]06:27,802nd
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-Final A 1[2]
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 1[3]06:33,612nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Final A [7]06:18,304th
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [7]06:48,984th
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Final A [4]06:36,251st
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 2[4]06:46,143rd
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Heat 2[2]06:40,031st
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:28,431st
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:57,985th
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:34,851st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Final A [4]06:19,808th
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Final A [3]06:52,206th
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Heat 1[4]06:14,621st
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-Heat 2[3]06:44,141st
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 1[2]06:59,464th
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:03,072nd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:01,565th
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:52,331st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan204: HG 2-Final A [5]07:12,284th
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-Final A [2]06:43,475th
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan204: HG 2-Heat 2[4]07:20,861st
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-Heat 1[5]06:36,661st
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4- (Dev)Final A [5]06:43,873rd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan104: HDev 4- (Dev)Heat 2[2]07:25,945th
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4- (Dev)Heat 2[5]06:53,661st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Floris Doorn020: HG 4+Final A [4]07:07,865th
LAGLaga 1Sietse de Vilder020: HG 4+Final A [2]07:01,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFabian Driessen147: G 2+ (Platvoetbokaal)Final A [6]07:57,005th
LAGLagaFabian Driessen147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[3]08:03,603rd
SAUSaurus/LagaRobert Garschagen103: E 8+ (NSK)Heat 2[5]06:08,526th
LAGLaga/GyasPim Verboeket105: G 4+Heat 3[3]07:02,633rd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan105: G 4+Heat 3[6]06:41,462nd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]05:56,534th
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:58,386th
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:04,772nd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:51,682nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan138: MFm 8+Final A [4]05:54,144th
LAGLagaRobert Garschagen050: MFm 4+Final A [2]06:31,712nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]02:52,152nd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]02:48,341st
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:22,573rd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:53,133rd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:18,237th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+Final A [6]06:38,691st
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+Heat 2[4]06:44,791st
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:49,753rd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:59,206th
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]05:59,942nd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:10,933rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRobert Garschagen109: B 4+Final A [3]06:59,705th
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan104: E 8+Heat 1[3]05:57,634th
LAGLagaRobert Garschagen109: B 4+Heat 2[4]06:56,802nd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:57,843rd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:51,212nd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]05:54,721st
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:48,791st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan103: E 8+Final A [4]06:53,504th
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+Final A [7]07:41,725th
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+Heat 2[4]07:48,073rd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:53,993rd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:45,401st
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:50,933rd
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:27,943rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRobert Garschagen208: B 4+Final A [4]06:58,584th
LAGLagaJelle Ammerlaan207: B 8+Final A [6]06:06,731st
LAGLagaRobert Garschagen208: B 4+Heat 2[6]06:58,781st
LAGLagaJelle Ammerlaan207: B 8+Heat 2[2]06:08,681st
LAGLagaDaan Vos de Wael107: Ej 4+ (EJK)Final A [1]07:01,904th
LAGLagaJelle Ammerlaan106: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:58,011st
LAGLagaDaan Vos de Wael107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[2]07:00,372nd
LAGLagaJelle Ammerlaan106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[2]06:05,711st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan003: Jonge AchtFinal A [6]06:19,603rd
LAGLagaRobert Garschagen040: Jonge VierFinal A [3]07:06,592nd
LAGLagaJelle Ammerlaan003: Jonge AchtHeat 2[3]06:20,313rd
LAGLagaRobert Garschagen040: Jonge VierHeat 2[3]07:11,121st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFlorentine Steijlen139: LDN 1xFinal A [1]08:36,275th
LAGLaga/NjordLotte Pas163: LDB 4*Heat 2[5]07:36,614th
LAGLagaFlorentine Steijlen139: LDN 1xHeat 2[2]08:29,363rd
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4* (EJK)Final A [6]07:32,426th
LAGLaga 1Florentine Steijlen063: LDB 1xHeat 2[6]08:45,513rd
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4* (EJK)Heat 3[5]07:30,052nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Final A [1]07:40,314th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Heat 2[2]07:33,413rd
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*Heat 3[3]07:40,074th
LAGLagaPuck Achterberg043: LDB 1xHeat 2[2]08:59,275th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPuck Achterberg073: LDB 1xHeat 3[1]09:07,723rd
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:43,4510th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Final B [2]07:38,061st
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Heat 1[1]07:39,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*Final B [2]07:50,454th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*Heat 1[4]07:45,844th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:51,274th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:45,664th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFlorentine Steijlen140: LDN 2xFinal A [1]09:02,526th
LAGLagaFlorentine Steijlen140: LDN 2xHeat 1[4]08:54,513rd
LAGLagaFlorentine Steijlen027: LDDev 2xHeat 2[4]08:15,964th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Triton/NjordFlorentine Steijlen258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 08:04,809th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierFinal A [4]08:31,556th
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierHeat 2[4]07:39,781st