Aranka Windmeijer

53 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Aranka Windmeijer134: DB 2xFinal A [5]07:36,171st
ARGArgo 1Aranka Windmeijer134: DB 2xHeat 3[5]07:57,411st
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:33,685th
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:47,133rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoAranka Windmeijer134: DB 2xFinal A [5]07:38,822nd
ARGArgo 1Aranka Windmeijer133: DB 1xFinal A [7]08:29,733rd
ARGArgoAranka Windmeijer134: DB 2xHeat 1[6]07:51,861st
ARGArgo 1Aranka Windmeijer133: DB 1xHeat 2[5]08:28,452nd
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:51,948th
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[1]07:43,742nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Aranka Windmeijer133: DB 1xFinal A [2]08:30,203rd
ARGArgo 2Aranka Windmeijer133: DB 1xTime Trial 07:34,673rd
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:46,616th
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:39,982nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Aranka Windmeijer133: DB 1xFinal A [5]09:15,553rd
ARGArgo 1Aranka Windmeijer133: DB 1xHeat 2[7]09:52,121st
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [7]08:24,867th
ARGArgoAranka Windmeijer026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:52,323rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoPauline Plessius026: DDev 2x (Development Klassement)Final C [3]08:36,582nd
ARGArgoPauline Plessius026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:15,6410th
ARGArgoPauline Plessius134: DB 2xHeat 3[1]08:21,843rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoPauline Plessius222: DG 2xHeat 2[1]08:15,284th
ARGArgoPauline Plessius113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:47,594th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Aranka Windmeijer026: DG 2xHeat 2[3]09:07,124th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoFleur Willems141: LDB 4*Final A [6]08:29,803rd
ARGArgoFleur Willems141: LDB 4*Heat 2[4]08:27,541st
ARGArgo 2Floor Steenvoorden055: DG 2xFinal B [2]08:52,517th
ARGArgo 2Floor Steenvoorden055: DG 2xHeat 3[6]08:23,835th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoFleur Willems141: LDB 4*Heat 2[5]07:36,954th
ARGArgoFleur Willems035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [1]07:32,961st
ARGArgoFleur Willems035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:43,424th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoAstrid Lensink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,5711th
ARGArgoAstrid Lensink141: LDB 4*Heat 2[2]07:49,354th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoAstrid Lensink141: LDB 4*Final B [1]08:13,413rd
ARGArgoAstrid Lensink141: LDB 4*Heat 1[3]09:14,137th
ARGArgoAstrid Lensink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [3]08:00,435th
ARGArgoAstrid Lensink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:53,736th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoFleur Willems141: LDB 4*Heat 3[4]08:10,904th
ARGArgoFleur Willems035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [3]08:20,402nd
ARGArgoFleur Willems035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[1]08:05,354th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoFleur Willems228: LDB 4*Final A [6]07:53,345th
ARGArgoFleur Willems228: LDB 4*Heat 3[6]07:59,262nd
ARGArgoFleur Willems117: LDEj 4* (EJK)Final A [3]08:15,474th
ARGArgoFleur Willems117: LDEj 4* (EJK)Heat 1[2]08:20,951st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoFleur Willems006: Lichte Dames VierHeat 1[1]07:58,754th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoAnouk Vermeer008: D Ov4+Final A [3]08:54,592nd
ARGArgoAnouk Vermeer008: D Ov4+Heat 08:16,152nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 3Aranka Windmeijer013: DErv 4+Final B [2]09:14,745th
ARGArgo 3Aranka Windmeijer013: DErv 4+Semifinal 2[1]09:23,684th
ARGArgo 3Aranka Windmeijer013: DErv 4+Heat 3[5]09:22,403rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoAnouk Vermeer007: D Ov4+Final A [4]09:48,716th
ARGArgoAnouk Vermeer007: D Ov4+Heat 2[3]09:39,361st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoDeanne Verkroost171: DTal 8+Heat 3[2]07:59,375th