Eline van Hengel

43 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosshifra barneveld050: DTal 8+Heat 3[3]07:56,796th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros/ArgoBryan Oostra021: E 8+Final A [5]06:14,591st
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/TubantiaHannah Boogert131: LDB 4*Final A [2]07:42,384th
EUREuros/TubantiaHannah Boogert131: LDB 4*Heat 1[4]07:48,002nd
EUREurosJolien Ambrosius052: DTal 4*Final A [2]08:22,534th
EUREuros/TubantiaHannah Boogert027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:54,255th
EUREurosJolien Ambrosius052: DTal 4*Heat 2[1]08:22,192nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/NereusMinke Blankert135: LDB 4*Final A [7]08:03,996th
EUREuros/NereusMinke Blankert135: LDB 4*Heat 2[3]07:34,413rd
EUREuros/ArgoLotte Demmink027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:51,283rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/TubantiaAnne Koning ter Heege227: LDB 4*Heat 2[6]07:53,453rd
EUREuros/TubantiaAnne Koning ter Heege125: LDEj 4* (EJK)Final B [3]07:45,924th
EUREuros/TubantiaAnne Koning ter Heege125: LDEj 4* (EJK)Heat 2[4]08:05,713rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude VierHeat 1[4]07:01,044th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/EurosRuben Brouwer123: LB 4+Final A [6]07:01,835th
ORCOrca/EurosRuben Brouwer123: LB 4+Heat 2[3]06:59,963rd
ORCOrca/EurosRuben Brouwer014: LN 4+Heat 2[3]07:03,244th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Ruben Brouwer006: N 4+Time Trial 07:19,8017th
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+Final B [1]07:13,843rd
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+Heat 1[1]07:13,324th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+Final A [1]07:24,026th
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+Heat 1[3]07:13,853rd
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+Final B [1]07:04,314th
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+Heat 1[3]07:08,034th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+Final A [6]07:43,654th
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+Heat 1[2]07:14,072nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/AmycusBenjamin van Kooten123: LB 4+Heat 1[2]07:17,524th
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+ (EJK)Final B [5]05:53,051st
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[5]05:59,425th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,6713th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [1]06:17,272nd
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 1[4]06:12,151st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+Final B [3]06:17,704th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 1[6]06:15,614th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final A [2]07:05,926th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 2[7]07:04,942nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen002: Jonge AchtHeat 1[2]06:37,282nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen172: HTal 8+Heat 1[7]07:35,544th