Derk Draper

69 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink122: LHB 2xFinal A [8]07:05,453rd
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:13,786th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink122: LHB 2xFinal A [4]07:03,954th
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:06,558th
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:18,384th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 3[4]06:53,944th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink122: LHB 2xFinal A [7]07:40,526th
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [4]07:14,024th
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:13,115th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Final C [2]07:54,523rd
PHOPhocasLeon Masselink016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:48,6411th
PHOPhocasLeon Masselink122: LHB 2xHeat 2[1]07:59,763rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink214: LHG 2xHeat 3[3]07:35,794th
PHOPhocasLeon Masselink108: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [5]08:03,486th
PHOPhocasLeon Masselink108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 3[2]07:42,202nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink119: LHG 4+Final A [3]08:11,666th
BORBoreas/PhocasRemco Borgman019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:35,175th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink123: LHB 4+Final A [4]06:56,221st
PHOPhocasLeon Masselink018: LHEj 4+Final A [5]07:02,244th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [3]03:25,991st
PHOPhocasLeon Masselink018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:26,745th
PHOPhocasLeon Masselink123: LHB 4+Final A [4]07:09,953rd
PHOPhocasLeon Masselink123: LHB 4+Heat 2[3]07:10,322nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink123: LHB 4+Final A [5]07:25,483rd
PHOPhocas/SkadiLeon Masselink018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:17,654th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/SkadiLeon Masselink123: LHB 4+Final A [2]07:39,294th
PHOPhocas/SkadiLeon Masselink009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:39,185th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink211: LHB 4+Final A [5]07:34,516th
PHOPhocasLeon Masselink211: LHB 4+Heat 1[5]07:24,212nd
PHOPhocas 2Leon Masselink101: HEj 4+ (EJK)Heat 4[5]07:41,394th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 1Thijs De Vos101: HOnerv C4+ (500 meter)Final A [2]01:45,652nd
PHOPhocas 1Thijs De Vos101: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[3]01:48,212nd
PHOPhocas 4Arwin van Rossen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 4[1]01:58,934th
PHOPhocas 1Thijs De Vos101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 4[4]01:46,541st
PHOPhocas 2Ruben Visch101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[3]01:58,942nd
PHOPhocas 3Thomas Bijleveld101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 16[3]01:59,732nd
PHOPhocas 4Arwin van Rossen101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 10[3]01:56,671st
PHOPhocas 4Arwin van Rossen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 19[5]02:04,142nd
PHOPhocas 1Thijs De Vos101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[3]01:48,631st
PHOPhocas 2Ruben Visch101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[5]01:57,432nd
PHOPhocas 3Thomas Bijleveld101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[2]01:59,513rd
PHOPhocas 2Leon Masselink002: Ej 8+Final B [5]06:35,302nd
PHOPhocas 2Leon Masselink002: Ej 8+Heat 3[6]06:32,103rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasStefan de Roos109: B 8+Final A [4]06:15,955th
PHOPhocas 1Thom Joosten108: B 4+Heat 3[2]06:56,324th
PHOPhocas 1Thom Joosten006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:57,905th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/TritonLeon Masselink108: B 4+Heat 1[3]07:13,414th
PHOPhocas/TritonLeon Masselink006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:27,295th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasJorian Leerling117: LB 4+Final A [4]08:06,273rd
PHOPhocasJorian Leerling014: LEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]08:52,184th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasJorian Leerling216: LB 4+Final A [3]07:16,513rd
PHOPhocasJorian Leerling114: LEj 4+ (EJK)Final A [2]07:18,882nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/PhocasTobias Quené004: Lichte AchtHeat 1[1]06:43,495th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 12Sjors Weggeman001: HOnerv C4+Heat 19[2]02:10,134th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasCasper van Aarle170: HTal 8+Heat 2[3]06:48,533rd