Gwyn Bird

76 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]07:59,534th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]07:01,121st
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:00,634th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:57,913rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]06:47,773rd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]06:52,353rd
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:57,596th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:49,733rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:24,199th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [4]07:07,074th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:03,982nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final B [2]07:21,081st
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:17,677th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:23,715th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:28,025th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon111: HB 4+Final A [2]07:12,314th
NJONjordMax Simon111: HB 4+Heat 1[4]07:18,032nd
NJONjordMax Simon009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:37,154th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon203: HB 8+Heat 1[2]06:43,566th
NJONjordMax Simon102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:05,785th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon003: Jonge AchtHeat 2[4]06:37,764th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[2]01:54,723rd
NJONjord 3Matt van den Nieuwenhuijzen101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 9[4]02:07,412nd
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 1[4]01:52,561st
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[6]01:52,072nd
NJONjord 3Matt van den Nieuwenhuijzen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 5[4]02:01,212nd