Jolmer van der Sluis

332 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposSanne Dijkstra125: DE 1xFinal A [6]08:07,012nd
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Final A [3]06:59,515th
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xFinal A [7]07:51,113rd
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+Final A [2]06:12,352nd
ASOAsoposElsemieke Hack139: LDGb 2xFinal A [5]07:35,651st
ASOAsopos/SaurusFelix Brongers115: LHE 4xFinal A [8]06:24,194th
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-Final A [8]06:43,036th
ASOAsopos 2Joost Braspenning121: LHB 1xFinal A [5]07:26,991st
ASOAsopos 1Jarno Hagelen121: LHB 1xFinal B [6]07:41,632nd
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Heat 2[7]07:05,093rd
ASOAsopos 2Eva Spaargaren134: DB 2xHeat 3[7]08:09,724th
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xHeat 3[4]07:52,502nd
ASOAsoposElsemieke Hack139: LDGb 2xHeat 2[4]07:39,921st
ASOAsopos/SaurusFelix Brongers115: LHE 4xRace For Lanes [6]06:42,095th
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Heat 2[8]07:08,745th
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-Heat 1[5]06:48,303rd
ASOAsopos 1Jarno Hagelen121: LHB 1xHeat 1[7]07:44,463rd
ASOAsopos 2Joost Braspenning121: LHB 1xHeat 1[5]07:35,971st
ASOAsoposSiem Wesseling102: HE 2-Heat 2[5]07:24,414th
ASOAsoposThijs-Jan van Aalst109: HB 1xHeat 2[4]07:53,675th
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Final A [3]06:21,617th
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xFinal A [5]06:57,075th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [5]07:39,203rd
ASOAsoposSanne Dijkstra063: DE 1xFinal A [1]08:14,135th
ASOAsoposSiem Wesseling061: HE 2-Final A [2]07:20,286th
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xFinal A [8]08:08,484th
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Final A [5]07:36,533rd
ASOAsopos 2Joost Braspenning013: LHG 1xFinal A [2]07:37,664th
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+Final B [6]07:09,221st
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Heat 1[3]06:23,802nd
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-Heat 2[6]07:08,246th
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xHeat 1[2]07:11,381st
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 2[2]07:45,661st
ASOAsoposSiem Wesseling061: HE 2-Heat 1[6]07:23,143rd
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Heat 1[5]07:43,611st
ASOAsoposSanne Dijkstra063: DE 1xHeat 1[5]08:16,634th
ASOAsoposMeike van Kootwijk026: DDev 2xHeat 2[2]07:59,046th
ASOAsopos 2Joost Braspenning013: LHG 1xHeat 2[6]08:25,822nd
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xHeat 1[3]08:31,643rd
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+Heat 2[3]07:44,536th
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+Heat 2[6]07:38,876th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse136: DB 8+Final B [3]06:58,312nd
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xFinal A [5]07:55,974th
ASOAsoposJoost Braspenning122: LHB 2xFinal A [3]06:56,692nd
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*Final A [2]07:25,801st
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+Final A [6]06:18,515th
ASOAsopos 1Renate Vos153: LDE 1xFinal A [6]08:29,455th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack153: LDE 1xFinal A [2]08:28,344th
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse136: DB 8+Time Trial 06:16,469th
ASOAsopos 2Iza Leijtens134: DB 2xTime Trial 07:12,888th
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xTime Trial 07:01,075th
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*Time Trial 06:46,422nd
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+Time Trial 05:34,996th
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Time Trial 06:29,5514th
ASOAsopos 1Renate Vos153: LDE 1xTime Trial 07:35,696th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack153: LDE 1xTime Trial 07:23,573rd
ASOAsoposSanne Dijkstra125: DE 1xTime Trial 07:27,587th
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Final A [3]06:20,576th
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Final A [3]07:22,392nd
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xFinal A [2]08:11,054th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [5]07:25,961st
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xFinal A [4]06:49,934th
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Heat 1[3]06:13,381st
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Heat 1[3]07:30,181st
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xHeat 3[5]08:04,711st
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 1[5]07:29,951st
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xHeat 1[2]06:48,601st
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse029: DEj 8+Heat 1[5]06:54,213rd
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+Heat 3[4]07:07,034th
ASOAsoposJoost Braspenning008: HDev 2xHeat 3[4]06:59,915th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Final B [7]08:01,883rd
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+Final A [6]07:07,232nd
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Final B [6]08:17,373rd
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*Final A [6]08:53,816th
ASOAsoposSanne Dijkstra132: DG 2xFinal A [7]08:46,265th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack139: LDGb 2xFinal A [5]08:26,661st
ASOAsopos 1Eva Spaargaren139: LDGb 2xFinal B [5]09:11,722nd
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xFinal A [6]08:27,074th
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-Final B [7]07:02,133rd
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Heat 1[3]07:39,515th
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+Heat 2[3]06:46,511st
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+Heat 2[4]07:51,695th
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*Heat 1[6]08:11,311st
ASOAsoposSanne Dijkstra132: DG 2xHeat 1[3]09:04,982nd
ASOAsopos 1Eva Spaargaren139: LDGb 2xHeat 1[4]09:39,064th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack139: LDGb 2xHeat 1[5]08:59,811st
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xHeat 2[6]09:02,021st
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-Heat 2[5]07:32,735th
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Final A [6]06:56,426th
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Final A [2]08:12,483rd
ASOAsoposSanne Dijkstra026: DDev 2xFinal B [4]08:31,001st
ASOAsoposJarno Hagelen013: LHG 1xFinal B [8]07:59,192nd
ASOAsoposEva Spaargaren033: LDB 2xFinal A [4]08:18,724th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [5]07:32,481st
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xFinal A [3]06:52,442nd
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+Final B [5]07:10,165th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+Final B [2]07:22,385th
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Heat 1[2]06:16,912nd
ASOAsoposSiem Wesseling007: HDev 4-Heat 3[5]06:52,856th
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Heat 2[3]07:39,333rd
ASOAsoposSanne Dijkstra026: DDev 2xHeat 2[2]07:57,055th
ASOAsoposJarno Hagelen013: LHG 1xHeat 3[6]07:44,185th
ASOAsoposEva Spaargaren033: LDB 2xRace For Lanes [7]08:21,012nd
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 1[2]07:45,801st
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xHeat 2[1]07:09,082nd
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+Heat 1[7]07:01,365th
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+Heat 2[1]07:25,667th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Final A [2]08:07,403rd
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Final A [2]06:55,294th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [2]08:49,962nd
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xFinal A [1]07:38,834th
ASOAsoposRoxann Geenen026: DDev 2xFinal B [3]08:22,343rd
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xFinal A [2]09:07,282nd
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xHeat 2[2]
ASOAsoposVivian Andriessen023: DG 2-Heat 1[3]09:05,173rd
ASOAsoposSiem de Visser004: HG 2-Time Trial 05:58,7511th
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*Time Trial 06:07,283rd
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+Time Trial 05:03,063rd
ASOAsopos 1Niels Levelt009: HEj 4+Time Trial 05:48,8515th
ASOAsopos 2Robert Porter009: HEj 4+Time Trial 05:46,4414th
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+Time Trial 05:42,2616th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xTime Trial 06:12,652nd
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xTime Trial 05:34,114th
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-Time Trial 05:28,6915th
ASOAsoposRoxann Geenen026: DDev 2xTime Trial 06:10,646th
ASOAsoposSiem Wesseling007: HDev 4-Time Trial 05:16,2414th
ASOAsoposElsemieke Hack140: LDB 1xFinal A [4]09:19,291st
ASOAsoposFelix Brongers120: LHG 2xFinal A [4]07:15,031st
ASOAsoposRoxann Geenen132: DG 2xFinal A [1]08:59,604th
ASOAsoposElsemieke Hack140: LDB 1xHeat 1[1]10:21,791st
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*Heat 2[1]08:53,762nd
ASOAsoposIza Leijtens139: LDGb 2xHeat 3[3]09:07,233rd
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-Heat 2[3]07:33,633rd
ASOAsoposFelix Brongers120: LHG 2xHeat 2[4]07:36,761st
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xTime Trial 06:13,067th
ASOAsopos/ArgoLucas Hoedemaker124: LHB 8+Time Trial 05:13,6511th
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+Time Trial 05:42,419th
ASOAsopos/VidarNiels Levelt112: HB 8+Time Trial 05:17,3714th
ASOAsoposVivian Andriessen126: DE 2-Heat 1[4]09:20,783rd
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-Heat 2[3]07:06,552nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen210: LHB 1xFinal A [4]08:20,685th
ASOAsopos 2Fleur Jaspers218: DB 1xFinal A [1]08:48,061st
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xFinal A [5]07:43,925th
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xFinal A [1]07:30,652nd
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xFinal C [3]08:00,492nd
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xFinal C [5]09:11,285th
ASOAsoposLucas Hoedemaker212: LHB 8+Final A [4]06:46,436th
ASOAsoposManon Brenters228: LDB 4*Final A [3]07:59,782nd
ASOAsoposJarno Hagelen210: LHB 1xHeat 4[5]08:25,671st
ASOAsoposFelix Brongers214: LHG 2xHeat 1[5]07:29,323rd
ASOAsoposVivian Andriessen221: DG 2-Heat 2[3]09:08,804th
ASOAsopos 1Roxann Geenen218: DB 1xHeat 3[2]09:09,393rd
ASOAsopos 2Fleur Jaspers218: DB 1xHeat 3[4]08:43,821st
ASOAsopos 1Niels Levelt202: HB 4+Heat 3[1]07:39,366th
ASOAsoposLucas Hoedemaker212: LHB 8+Heat 1[4]06:38,212nd
ASOAsoposSiem de Visser204: HG 2-Heat 3[2]08:15,035th
ASOAsoposDjoeke Lammerse220: DB 8+Heat 2[6]07:39,894th
ASOAsoposManon Brenters228: LDB 4*Heat 2[2]08:05,121st
ASOAsoposCasper Roes216: LHG 4-Heat 2[5]07:31,795th
ASOAsoposSergio Griffioen207: HG 4-Heat 3[2]06:47,073rd
ASOAsoposFelix Brongers108: LHDev 2xFinal A [1]07:34,182nd
ASOAsoposSanne Dijkstra113: DDev 2xFinal A [5]08:37,265th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xSemifinal 1[3]07:53,733rd
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xSemifinal 1[1]07:41,671st
ASOAsopos 2Robert Porter101: HEj 4+Heat 3[5]07:52,844th
ASOAsopos 1Niels Levelt101: HEj 4+Heat 1[3]07:41,984th
ASOAsoposSergio Griffioen104: HDev 4-Heat 2[4]07:09,435th
ASOAsoposFelix Brongers108: LHDev 2xHeat 1[5]07:47,211st
ASOAsoposCasper Roes109: LHDev 4-Heat 2[5]07:49,665th
ASOAsoposSanne Dijkstra113: DDev 2xHeat 2[3]08:49,142nd
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xQuarterfinal 3[5]08:13,704th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xQuarterfinal 2[5]08:06,282nd
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xQuarterfinal 1[4]08:01,931st
ASOAsoposLucas Hoedemaker107: LHEj 8+Heat 3[5]06:39,023rd
ASOAsoposManon Brenters117: LDEj 4*Heat 3[3]08:05,464th
ASOAsoposDjoeke Lammerse112: DEj 8+Heat 1[2]07:50,644th
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xQuarterfinal 1[6]08:50,175th
ASOAsoposFleur Jaspers012: DSB 1xQuarterfinal 1[6]08:26,785th
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xTime Trial 07:21,4414th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xTime Trial 07:08,607th
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xTime Trial 07:02,831st
ASOAsoposRoxann Geenen011: DE 1xTime Trial 08:29,7531st
ASOAsoposFleur Jaspers012: DSB 1xTime Trial 07:59,5317th
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xTime Trial 08:16,4316th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLucas Hoedemaker004: LHB 8+Final A [4]07:30,006th
ASOAsoposFelix Brongers023: LHG 2xFinal A [2]08:28,096th
ASOAsoposFelix Brongers023: LHG 2xHeat 2[1]08:23,181st
ASOAsoposLucas Hoedemaker004: LHB 8+Heat 1[3]07:02,462nd
ASOAsoposManon Brenters006: LDB 4*Heat 3[3]08:21,483rd
ASOAsoposDjoeke Lammerse005: DB 8+Heat 3[5]07:35,274th
ASOAsoposVictor Hakeboom012: LHE 4-Heat 3[5]07:19,795th
ASOAsopos 1Niels Levelt030: HB 4+Heat 2[3]07:40,054th
ASOAsopos 2Robert Porter030: HB 4+Heat 1[4]07:51,814th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Veerle in 't Veld113: DG 2xFinal A [3]08:51,061st
ASOAsopos 2Vivian Andriessen115: DG 2-Final A [3]09:38,383rd
ASOAsopos 1Ruth Andreae115: DG 2-Final A [2]08:57,381st
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk111: DG 1xFinal A [6]10:50,056th
ASOAsopos 1Fleur Jaspers111: DG 1xFinal A [2]09:50,782nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final A [7]07:31,081st
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xFinal A [8]09:23,663rd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 2[6]07:50,532nd
ASOAsopos 2Iris van Teylingen153: LDE 1xHeat 1[3]08:35,494th
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xHeat 1[4]08:29,163rd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal B [5]09:21,421st
ASOAsoposMirjam Box030: LDE 2xFinal A [6]08:05,282nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+Final A [2]07:16,435th
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 2[7]08:47,584th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+Heat 2[5]00:00,003rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box141: LW 1xFinal A [3]09:30,526th
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xFinal A [4]06:20,883rd
ASOAsoposMirjam Box141: LW 1xTime Trial 08:41,994th
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xTime Trial 06:09,252nd
ASOAsoposMirjam Box034: LW 1xFinal A [6]09:39,575th
ASOAsopos/DDSIris van Teylingen020: LW 2xFinal A [1]08:32,986th
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga008: LM 4xFinal A [1]06:34,291st
ASOAsoposMirjam Box034: LW 1xHeat 1[5]09:11,243rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/DDS/Saurus/PhocasThamar Kroes137: LDE 4xFinal A [2]07:00,653rd
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga103: HE 4xFinal A [5]05:54,183rd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final A [3]06:40,742nd
ASOAsoposMirjam Box153: LDE 1xFinal A [1]08:00,776th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]06:45,841st
ASOAsopos/DDSSilke Tas132: DG 2xHeat 2[4]07:43,314th
ASOAsoposMirjam Box153: LDE 1xHeat 2[4]08:02,773rd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal A [1]08:07,381st
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga221: HE 4xFinal A [5]05:56,074th
ORCOrca/AsoposTosca Kettler020: DE 2xFinal A [3]07:31,074th
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+Final A [1]06:36,912nd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 1[6]08:25,532nd
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+Heat 1[3]06:46,442nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/AsoposTosca Kettler020: DE 2xFinal A [4]07:37,703rd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal A [1]08:40,314th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+Final C [1]03:15,101st
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xTime Trial 06:19,554th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+Time Trial 03:19,848th
ASOAsoposIris van Teylingen153: LDE 1xFinal A [4]08:37,843rd
ASOAsopos/DDSSilke Tas139: LDGb 2xFinal A [2]07:37,011st
ASOAsoposIris van Teylingen153: LDE 1xHeat 2[2]08:36,012nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 2[3]06:55,873rd
ASOAsopos/DDSSilke Tas139: LDGb 2xHeat 3[1]07:41,681st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final B [2]07:20,721st
ASOAsopos 2Iris van Teylingen153: LDE 1xFinal A [2]08:33,193rd
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xFinal A [7]08:22,132nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]07:21,245th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+Final B [2]07:13,505th
ASOAsopos/ProteusBart Lukkes001: HE 2xFinal A [4]06:50,002nd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 2[4]08:33,424th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+Heat 2[2]07:13,967th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+Final B [2]07:36,366th
ASOAsoposWard van Zeijl113: LHE 1xFinal A [4]07:27,131st
ASOAsopos 1Iris van Teylingen153: LDE 1xFinal A [2]08:40,704th
ASOAsopos 2Mirjam Box153: LDE 1xFinal A [4]08:25,902nd
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]07:24,714th
ASOAsoposWard van Zeijl113: LHE 1xHeat 1[5]07:32,531st
ASOAsopos 1Iris van Teylingen153: LDE 1xHeat 2[5]08:38,772nd
ASOAsopos 2Mirjam Box153: LDE 1xHeat 1[4]08:29,431st
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal A [2]09:42,418th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+Final B [3]07:35,676th
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 2[1]09:16,024th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+Heat 3[3]07:27,724th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xFinal A [3]07:06,283rd
ASOAsopos (SB)Iris van Teylingen013: LDE 1xFinal C [4]08:18,064th
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xFinal C [1]08:07,562nd
ASOAsopos/SkadiElsemieke Hack220: DB 8+Heat 2[2]07:27,545th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xSemifinal 2[3]07:40,932nd
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+Final A [2]07:47,195th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xQuarterfinal 2[3]07:59,681st
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+Heat 3[5]07:48,522nd
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xQuarterfinal 4[2]09:16,004th
ASOAsopos (SB)Iris van Teylingen013: LDE 1xQuarterfinal 1[2]09:20,534th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xTime Trial 06:46,837th
ASOAsopos (SB)Iris van Teylingen013: LDE 1xTime Trial 07:42,7516th
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xTime Trial 07:37,5313th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack005: Dames AchtHeat 2[2]07:11,973rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/ThêtaEllen de Boer128: LDE 4xFinal A [4]06:50,291st
ASOAsopos/Proteus/ThêtaEllen de Boer128: LDE 4xHeat 2[3]06:57,181st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl127: LM 4xFinal A [3]05:52,671st
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl041: LM 4xFinal A [3]05:50,643rd
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl041: LM 4xHeat 2[3]06:01,281st
ASOAsoposMirjam Box024: LW 1xHeat 1[4]08:11,634th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xFinal A [2]08:17,293rd
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xHeat 2[1]08:09,311st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Gyas/VidarWard van Zeijl102: E 4xFinal A [1]05:58,835th
ASOAsoposMirjam Box146: LDE 1xHeat 1[3]08:13,835th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl149: LE 1xFinal A [3]07:33,561st
GYAGyas/AsoposJust van der Endt102: E 2xFinal A [5]06:43,002nd
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xFinal A [2]08:02,192nd
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xHeat 1[6]08:18,493rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl145: LE 1xFinal A [5]08:07,191st
GYAGyas/AsoposJust van der Endt044: E 2xFinal A [4]07:32,662nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xFinal A [1]07:14,045th
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xFinal B [3]08:14,903rd
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xSemifinal 1[6]07:14,743rd
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xSemifinal 2[2]08:22,295th
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xQuarterfinal 3[4]07:18,351st
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xRepechage 2[3]08:21,482nd
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xTime Trial 06:54,116th
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xTime Trial 07:48,359th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposBas Rensen032: SA 8+Final A [5]06:08,682nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box173: LDO 1xFinal A [5]07:57,721st
ASOAsopos/GyasJust van der Endt114: LSA 2xFinal A [4]06:31,261st
ASOAsopos/ThêtaMirjam Box019: DSA 2xFinal A [5]07:40,345th
ASOAsopos/ProteusSander van Dijk003: SA 2xFinal A [3]06:38,374th
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xFinal A [2]08:05,164th
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xHeat 2[4]08:03,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box115: LW 1xHeat 1[4]08:50,495th
ASOAsoposMirjam Box024: LW 1xFinal A [1]08:44,272nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/ProteusSander van Dijk003: SA 2xFinal A [3]06:41,695th
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xFinal A [6]08:14,924th
ASOAsopos/ProteusSander van Dijk003: SA 2xHeat 1[5]06:42,242nd
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xHeat 1[5]08:16,912nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xFinal A [4]08:06,532nd
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xHeat 2[7]08:18,071st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl202: LSA 1xFinal A [3]08:03,333rd
ASOAsoposMirjam Box204: LDSA 1xFinal A [5]09:45,405th
ASOAsoposMirjam Box204: LDSA 1xSemifinal 2[6]10:41,392nd
ASOAsoposWard van Zeijl202: LSA 1xSemifinal 2[5]08:43,471st
ASOAsoposMirjam Box204: LDSA 1xTime Trial 08:58,125th
ASOAsoposWard van Zeijl202: LSA 1xTime Trial 07:44,402nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box164: DO 1xFinal A [5]07:59,021st
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xFinal A [5]08:02,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box115: LW 1xFinal A [5]08:00,923rd
ASOAsoposMirjam Box115: LW 1xHeat 2[6]08:03,773rd
ASOAsoposMirjam Box018: LW 1xFinal A [4]08:38,574th
ASOAsoposMirjam Box018: LW 1xHeat 1[2]08:43,741st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xFinal A [4]08:10,363rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box125: DSA 1xFinal A [2]08:13,596th
ASOAsoposMirjam Box125: DSA 1xHeat 2[6]08:21,043rd
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xFinal A [6]09:32,472nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xFinal B [6]08:20,153rd
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xSemifinal 2[5]08:54,225th
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xRepechage [2]08:49,331st
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xHeat 3[7]09:08,875th