Anna Baukje Gerbens

40 races

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 2Annechien Tromp034: DVA8+Round D 18:52,23rd
HOOHoop 2Annechien Tromp034: DVA8+Round B 00:54,92nd
HOOHoop 2Annechien Tromp034: DVA8+Round A 09:29,93rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 1Annechien Tromp020: DVA-E 8+Time Trial 30:18,886th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/AegirAnna Baukje Gerbens120: DO 2-Final A 08:10,656th
PROProteus/AegirAnna Baukje Gerbens120: DO 2-Heat 107:57,681st
AEGAegirAnna Baukje Gerbens024: DN 1xFinal A 08:36,244th
AEGAegirAnna Baukje Gerbens024: DN 1xHeat 308:36,302nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2005 to 26 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combi 2Monika Manios026: DSA 8+Final A [3]

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/AegirAnna Baukje Gerbens120: DO 2-Final A [5]07:56,033rd
AEGAegirEmma Berkhout021: DSA 8+Final A 07:00,224th

Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 May 2005 to 22 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OrcaWillemijn Botje121: DN 2xFinal A 07:36,801st
AEGAegirEmma Berkhout021: DSA 8+Final A 06:40,811st
AEGAegirAnna Baukje Gerbens024: DN 1xHeat 108:35,845th

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnna Baukje Gerbens123: DB 1xFinal A 08:19,183rd
AEGAegirAnna Baukje Gerbens123: DB 1xHeat 208:45,013rd
SAUSau/Aeg/ThyMonique Zijlstra023: DO4+ Hollandia HoofdnummerFinal A 07:47,982nd

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Anna Baukje Gerbens024: DN 1xHeat 3[5]10:05,214th

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAeg/Hun/WetEmma Berkhout012: D3eDiv 8+Round D 17:32,51st
AEGAeg/Hun/WetEmma Berkhout012: D3eDiv 8+Round C 02:31,91st
AEGAeg/Hun/WetEmma Berkhout012: D3eDiv 8+Round B 00:47,11st
AEGAeg/Hun/WetEmma Berkhout012: D3eDiv 8+Round A 08:29,82nd

Batavia Groep WinterWedstrijden 2005

05 March 2005 to 06 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Anna Baukje Gerbens107: DB 1xTime Trial
AEGAegir 2Anna Baukje Gerbens013: DN 1xTime Trial

Roeiwedstrijden van de ZRB

15 June 2002 to 16 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnna Baukje Gerbens125: DSA 4-Heat 107:26,362nd
AEGAegirSuzanne Bauman017: DN 4+Final A 07:47,262nd
AEGAegirSuzanne Bauman017: DN 4+Heat 307:42,991st
AEGAegirAnna Baukje Gerbens014: DSA 4-Final C 07:49,212nd

Nationale Martini Regatta

04 May 2002 to 05 May 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnna Baukje Gerbens125: DO 4-Heat 1[2]07:27,124th
AEGAegirAnna Baukje Gerbens017: DN 4+Final A [1]07:44,762nd
AEGAegirAnna Baukje Gerbens017: DN 4+Heat 1[3]07:46,021st
AEGAegirAnna Baukje Gerbens014: DSA 4-Heat 1[5]07:13,394th

26e Nationale Randstad Regatta

20 April 2002 to 21 April 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSuzanne Bauman126: DO 4+Final A [4]07:52,642nd
AEGAegirSuzanne Bauman017: DN 4+Final A [5]07:46,931st
AEGAegirSuzanne Bauman017: DN 4+Heat 1[5]07:49,811st

119de Varsity

07 April 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSuzanne Bauman027: DO 4+Final A 07:55,212nd
AEGAegirSuzanne Bauman034: DN 4+Final A 07:54,664th

49ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames

24 March 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Argo/AsoposSuzanne Bauman002: D 8+ 2e divisieTime Trial 19:12,152nd

PinkRoccade WinterWedstrijden

02 March 2002 to 03 March 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSuzanne Bauman026: DN 4+Time Trial 20:33,791st
AEGAegirSuzanne Bauman002: DO 4+Time Trial 20:11,991st