Maarten van der Horst

290 races

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*Final A [4]07:20,131st
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xFinal A [1]07:13,113rd
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xTime Trial 06:32,741st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Triton (NSK)Eline van Marle128: DE 8+ (NSK)Final A [4]07:19,872nd
NJONjordFlora den Bieman134: DB 2xFinal A [8]09:22,926th
NJONjord 1Ingeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [4]08:46,434th
NJONjordMieke Wilms125: DE 1x (NSK)Final A [6]09:09,913rd
NJONjordLaurie Warmerdam129: DG 4-Final A [5]08:17,634th
NJONjord/Triton (NSK)Eline van Marle128: DE 8+ (NSK)Heat 1[4]07:28,502nd
NJONjordFlora den Bieman134: DB 2xHeat 1[3]09:23,543rd
NJONjord 2Femke van Veen132: DG 2xHeat 3[6]08:26,563rd
NJONjord 1Ingeborg de Koningh132: DG 2xHeat 2[8]08:11,422nd
NJONjordFlora den Bieman133: DB 1xHeat 1[4]09:12,864th
NJONjordLaurie Warmerdam058: DG 4-Final A [2]07:38,361st
NJONjordMieke Wilms025: DG 4xFinal A [4]07:23,672nd
NJONjordLisa van der Geest023: DG 2-Final A [3]08:30,715th
NJONjord/NereusMieke Wilms020: DE 2xFinal A [4]07:44,841st
NJONjord 1Elke Sanders022: DG 1xFinal A [7]09:14,176th
NJONjord 2Ingeborg de Koningh022: DG 1xFinal A [5]08:58,875th
NJONjordLaurie Warmerdam058: DG 4-Heat 1[2]07:27,743rd
NJONjordLisa van der Geest023: DG 2-Heat 1[6]08:04,652nd
NJONjord 1Elke Sanders022: DG 1xHeat 1[1]08:26,414th
NJONjord 2Ingeborg de Koningh022: DG 1xHeat 1[4]08:20,482nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Femke van Veen139: BW 1xFinal A [2]09:34,584th
NJONjord 1Mieke Wilms139: BW 1xFinal A [5]09:09,501st
NJONjordLisa van der Geest135: W 2-Final A [3]08:57,504th
NJONjordLaurie Warmerdam123: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [2]07:36,476th
NJONjordIngeborg de Koningh109: BW 2xFinal A [1]08:44,254th
NJONjord 2Femke van Veen139: BW 1xTime Trial 09:16,344th
NJONjord 1Mieke Wilms139: BW 1xTime Trial 08:41,761st
NJONjordLaurie Warmerdam123: W 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:44,935th
NJONjord 2Femke van Veen032: BW 1xFinal A [1]09:21,523rd
NJONjord 1Mieke Wilms032: BW 1xFinal A [2]09:00,271st
NJONjord (P2)Ingeborg de Koningh053: WDev 2xFinal A [4]08:40,444th
NJONjord (P2)Ingeborg de Koningh053: WDev 2xHeat 1[4]08:09,712nd
NJONjordLaurie Warmerdam016: W 4- (Aegon Open National Championship)Heat 2[3]07:47,104th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [6]07:19,542nd
NJONjordLisa van der Geest126: DE 2-Final A [3]07:41,842nd
NJONjordLaurie Warmerdam129: DG 4-Final A [6]07:12,316th
NJONjordMaudi Sonder134: DB 2xHeat 1[2]08:37,184th
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xHeat 2[3]07:25,633rd
NJONjordLisa van der Geest126: DE 2-Heat 2[3]07:48,771st
NJONjordFlora den Bieman133: DB 1xHeat 1[2]08:52,084th
NJONjordLaurie Warmerdam129: DG 4-Heat 1[4]07:04,213rd
NJONjordLisa van der Geest212: DE 2+ (Argo Lustrumwedstrijden)Final A [5]08:37,202nd
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:17,631st
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:21,431st
NJONjordFemke van Veen023: DG 2-Heat 1[5]07:50,994th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:37,342nd
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Final A [1]08:05,893rd
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:37,031st
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Time Trial 05:45,173rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:34,9112th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:35,532nd
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xFinal A [3]08:10,981st
NJONjord 1Laurie Warmerdam126: DE 2-Final A [4]07:54,793rd
NJONjord 2Lisa van der Geest126: DE 2-Final A [3]07:40,981st
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [3]07:35,184th
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xHeat 1[3]08:18,931st
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Heat 2[4]07:58,253rd
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xHeat 3[3]07:35,251st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMieke Wilms127: DE 4xFinal A [7]07:13,412nd
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [5]07:45,143rd
NJONjord 1Laurie Warmerdam126: DE 2-Final A [5]08:17,204th
NJONjord 2Lisa van der Geest126: DE 2-Final A [1]08:00,963rd
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xFinal A [8]07:59,641st
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xFinal A [6]08:31,652nd
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Final A [4]08:06,814th
NJONjord 1Laurie Warmerdam126: DE 2-Heat 2[4]08:10,111st
NJONjord 2Lisa van der Geest126: DE 2-Heat 1[5]07:56,763rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh130: DGb 4-Heat 2[2]07:51,205th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:47,004th
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Final A [6]08:07,083rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:49,476th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:46,562nd
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Heat 2[3]08:20,172nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh134: DB 2xFinal A [1]08:00,641st
NJONjord 1Anna Zeelenberg126: DE 2-Final A [3]08:01,092nd
NJONjord 2Laurie Warmerdam126: DE 2-Final A [5]08:00,031st
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xFinal A [3]08:25,044th
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xFinal A [3]08:36,333rd
NJONjord 2Laurie Warmerdam126: DE 2-Heat 2[4]
NJONjord 1Anna Zeelenberg126: DE 2-Heat 1[4]
NJONjordMargot Leeuwenburgh130: DGb 4-Heat 1[3]07:53,815th
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xHeat 2[3]08:16,571st
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xHeat 3[4]08:34,981st
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [8]08:21,652nd
NJONjordFemke van Veen022: DG 1xFinal B [8]08:59,941st
NJONjordLaurie Warmerdam021: DE 4-Final A [3]07:41,903rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]08:18,465th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]08:08,221st
NJONjordFemke van Veen022: DG 1xHeat 1[4]08:52,095th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh222: DG 2xFinal A [3]07:27,713rd
NJONjordFemke van Veen218: DB 1xFinal A [1]08:52,436th
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2- (NK)Final B [5]07:36,764th
NJONjord 2Lisa van der Geest009: DE 2- (NK)Final C [1]07:39,061st
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1x (NK)Final B [5]08:05,796th
NJONjordIngeborg de Koningh222: DG 2xHeat 3[2]07:40,882nd
NJONjordFemke van Veen218: DB 1xHeat 1[6]08:38,253rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh223: DGb 4-Heat 1[3]07:53,356th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4- (Dev)Final B [6]07:56,014th
NJONjordIngeborg de Koningh113: DDev 2x (Dev)Final A [4]08:06,883rd
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2- (NK)Semifinal 2[5]08:29,936th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1x (NK)Semifinal 2[6]08:58,476th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4- (Dev)Heat 2[4]08:17,934th
NJONjordIngeborg de Koningh113: DDev 2x (Dev)Heat 1[5]08:26,891st
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2- (NK)Repechage 2[2]08:42,801st
NJONjord 2Lisa van der Geest009: DE 2- (NK)Repechage 1[5]08:54,974th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1x (NK)Quarterfinal 2[2]08:12,303rd
NJONjord 2Lisa van der Geest009: DE 2- (NK)Time Trial 07:26,7114th
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2- (NK)Time Trial 07:16,7212th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1x (NK)Time Trial 07:29,2215th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLaura Kuiper002: Dames VierFinal A [4]07:10,645th
NJONjordLisa van der Geest028: DG 2-Final A [5]08:14,451st
NJONjordMargot Leeuwenburgh042: Jonge Dames VierFinal A [5]08:03,051st
NJONjordLaura Kuiper002: Dames VierHeat 1[5]07:19,401st
NJONjordMargot Leeuwenburgh042: Jonge Dames VierHeat 2[2]08:18,052nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordGwyn Bird102: E 4xFinal A [2]06:28,484th
NJONjordJurjun van der Velde147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[4]07:51,474th
NJONjordGwyn Bird102: E 4xHeat 2[4]06:19,853rd
NJONjordThijs Tas105: G 4+Heat 1[5]06:53,584th
NJONjordSipke Castelein108: B 4+Heat 1[4]07:16,735th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:09,934th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:13,966th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer138: MFm 8+Final A [2]05:59,555th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]02:50,981st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:56,727th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:21,679th
NJONjordSipke Castelein109: B 4+Heat 2[2]07:14,244th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Koen Keijzer103: E 8+Heat 2[5]05:43,244th
NJONjordSjoerd Koopman108: B 4+Heat 3[2]07:02,365th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]05:55,845th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:00,752nd
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]07:23,956th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Final A [5]06:20,151st
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Final B [6]07:07,403rd
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Heat 2[3]05:59,531st
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Heat 2[7]07:12,035th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]05:58,171st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]05:59,054th
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:22,904th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Final A [8]06:52,063rd
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Heat 1[7]06:42,763rd
NJONjordJoris Witstok108: B 4+Heat 2[6]08:21,505th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:02,764th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:49,822nd
NJONjordCasper Zwier006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:09,795th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordHidde Seckel208: B 4+Heat 1[5]07:06,145th
NJONjordKoen Keijzer207: B 8+Heat 1[4]06:18,834th
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+ (EJK)Final B [6]07:08,624th
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+ (EJK)Final B [5]06:07,041st
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[6]07:03,733rd
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[3]06:23,125th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtFinal A [5]06:20,084th
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtHeat 1[4]06:21,532nd
NJONjordSjoerd Koopman040: Jonge VierHeat 2[5]07:44,976th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Final A [3]01:48,472nd
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Final B [4]01:56,463rd
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Semifinal 2[6]01:54,843rd
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Semifinal 1[5]01:50,281st
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Quarterfinal 11[5]01:54,872nd
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Quarterfinal 10[5]01:50,911st
NJONjord 2Tom Bevers010: HErv C4+Heat 3[5]01:49,614th
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Heat 19[6]01:49,781st
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Heat 8[6]01:57,941st
NJONjordKoen Keijzer004: Ej 8+Heat 3[3]07:15,243rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Heat 1[5]06:21,413rd
NJONjord/SkøllSven Brinkman016: LEj 8+ (EJK)Final A [6]06:04,964th
NJONjord/SkøllSven Brinkman016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[6]06:13,843rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Final A [2]06:11,494th
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Heat 2[5]06:10,812nd
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+Final B [6]06:05,611st
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+Heat 1[1]06:08,384th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:02,867th
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Final A [2]06:21,594th
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Heat 3[2]06:19,681st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Final A [6]06:09,112nd
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Heat 2[5]06:17,003rd
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:19,136th
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:12,532nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Final A [2]06:53,745th
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Heat 3[6]06:37,292nd
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+Final A [2]06:32,535th
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+Heat 2[5]06:25,612nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:44,3410th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman003: Lichte AchtHeat 1[1]06:28,323rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Laga (NSK)Tom Huberts116: LSA 8+ (NSK)Final A [2]06:03,974th
NJONjordTom Huberts117: LO 4-Final A [6]06:22,683rd
NJONjord/Laga (NSK)Tom Huberts116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:11,352nd
NJONjordTom Huberts010: LSA 4- (NSK)Final A [1]06:16,805th
NJONjord/SkadiFrank de Vries014: LN 4+Final A [6]06:52,334th
NJONjord/SkadiFrank de Vries014: LN 4+Heat 3[5]06:46,172nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMathijs Peters048: LMDev 4-Final A [2]06:42,591st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMathijs Peters015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]03:27,062nd
NJONjordMathijs Peters015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:19,591st
NJONjordMathijs Peters015: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:07,201st
NJONjordMaarten Menschaart012: LO 2-Heat 1[1]07:37,584th
NJONjordMathijs Peters015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:06,642nd
NJONjordMathijs Peters117: LO 4-Final A [2]06:36,641st
NJONjordMaarten Menschaart120: LN 2-Heat 3[3]07:51,793rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMathijs Peters121: LN 2xFinal A [4]06:56,732nd
NJONjord 1Jelle Algie105: O 4-Final A [6]06:17,341st
NJONjordFrank de Vries120: LN 2-Heat 2[4]07:25,815th
NJONjordMathijs Peters122: LN 1xHeat 2[3]07:44,234th
NJONjordJelle Algie015: LDev 4-Final A [6]06:21,164th
NJONjordMathijs Peters041: LB 1xFinal A [2]07:29,162nd
NJONjordJelle Algie015: LDev 4-Heat 2[5]06:20,123rd
NJONjordMathijs Peters041: LB 1xHeat 1[6]07:33,141st
NJONjordFrank de Vries012: LO 2-Heat 1[5]00:00,006th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFrank de Vries120: LN 2-Final A [4]07:18,191st
NJONjord 2Jelle Algie105: O 4-Final A [6]06:44,904th
NJONjordFrank de Vries120: LN 2-Heat 1[4]07:20,191st
NJONjordJelle Algie015: LDev 4-Final A [3]07:27,925th
NJONjordFrank de Vries012: LO 2-Final A [7]08:18,826th
NJONjordJelle Algie015: LDev 4-Heat 1[3]07:47,982nd
NJONjordFrank de Vries012: LO 2-Heat 2[4]08:59,563rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMaarten Menschaart120: LN 2-Final A [6]07:20,941st
NJONjordJelle Algie015: LDev 4-Final B [6]06:41,231st
NJONjordMaarten Menschaart012: LO 2-Final A [3]07:42,125th
NJONjordJelle Algie015: LDev 4-Heat 2[3]06:40,295th
NJONjordMaarten Menschaart012: LO 2-Heat 2[5]07:31,012nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Jelle Algie023: LSA 2- (NK)Final A [6]07:22,685th
NJONjord/SkadiMaarten Menschaart032: LDev 4- (DK)Final B [4]06:47,632nd
NJONjord 1Tom Huberts209: LO 2-Heat 2[6]
NJONjord 1Tom Huberts209: LO 2-Final A [7]07:13,992nd
NJONjord/SkadiMaarten Menschaart032: LDev 4- (DK)Repechage [7]07:02,254th
NJONjord 2Jelle Algie023: LSA 2- (NK)Repechage [6]
NJONjord/SkadiMaarten Menschaart032: LDev 4- (DK)Heat 2[7]07:36,224th
NJONjord 2Jelle Algie023: LSA 2- (NK)Heat 1[5]08:14,933rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie018: LSA 4-Final A [3]06:40,092nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 3Veerle van Velze142: LDB 1xFinal A [6]09:12,585th
NJONjord 4Manon Bos142: LDB 1xFinal A [4]09:02,554th
NJONjord 1Janette van der Linden142: LDB 1xFinal A [2]08:52,982nd
NJONjordSteph Radford135: DN 2xFinal A [7]07:47,373rd
NJONjord/PelargosSteph Radford138: DB 8+Heat 1[5]07:21,614th
NJONjord 1Janette van der Linden142: LDB 1xHeat 2[5]08:59,993rd
NJONjord 3Veerle van Velze142: LDB 1xHeat 1[3]09:04,992nd
NJONjord 4Manon Bos142: LDB 1xHeat 1[4]08:54,991st
NJONjordSteph Radford135: DN 2xHeat 2[4]07:54,013rd
NJONjordManon Bos061: LDEj 4*Final A [5]07:23,731st
NJONjord 2Janette van der Linden023: LDN 1xHeat 1[5]08:45,464th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWillemijn Sneep134: LWFm 4*Final A [2]07:17,001st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Veerle van Velze142: LDEj 2xFinal A [5]08:07,395th
NJONjord 2Manon Bos142: LDEj 2xFinal A [2]08:03,693rd
NJONjordWillemijn Sneep141: LDN 1xFinal A [2]08:26,795th
NJONjord 2Manon Bos142: LDEj 2xHeat 2[1]07:59,922nd
NJONjord 1Veerle van Velze142: LDEj 2xHeat 1[1]08:01,452nd
NJONjordWillemijn Sneep141: LDN 1xHeat 2[4]08:32,262nd
NJONjordWillemijn Sneep089: LDB 1xFinal A [1]08:31,271st
NJONjordManon Bos024: LDEj 4*Final A [3]07:29,832nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Willemijn Sneep156: LDEj 2xFinal A [4]08:27,931st
NJONjord 2Veerle van Velze156: LDEj 2xFinal B [5]08:58,221st
NJONjordManon Bos142: LDB 1xFinal A [6]09:09,375th
NJONjord 2Veerle van Velze156: LDEj 2xHeat 2[3]08:22,654th
NJONjord 1Willemijn Sneep156: LDEj 2xHeat 2[5]08:05,921st
NJONjordManon Bos142: LDB 1xHeat 1[4]08:49,312nd
NJONjordWillemijn Sneep085: LDEj 4*Final A [5]07:27,152nd
NJONjord 1Manon Bos023: LDN 1xHeat 2[5]10:03,304th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4* (EJK)Final A [7]07:27,131st
NJONjord 1Veerle van Velze141: LDN 1xHeat 2[4]08:51,135th
NJONjord 1Manon Bos142: LDEj 2x (EJK)Final A [6]08:06,254th
NJONjord 2Willemijn Sneep142: LDEj 2x (EJK)Final A [5]08:06,033rd
NJONjord 1Veerle van Velze063: LDB 1xFinal A [5]08:56,515th
NJONjord 1Manon Bos142: LDEj 2x (EJK)Heat 1[6]08:05,472nd
NJONjord 2Willemijn Sneep142: LDEj 2x (EJK)Heat 1[2]08:00,181st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final A [2]03:47,981st
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4* (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:52,541st
NJONjordMandy van der Walle067: LDN 1xHeat 2[1]09:13,124th
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:49,011st
NJONjord 1Willemijn Sneep142: LDEj 2xFinal A [4]08:03,963rd
NJONjord 2Veerle van Velze142: LDEj 2xFinal B [3]08:15,931st
NJONjord 1Mandy van der Walle187: LDB 1xFinal B [1]09:08,733rd
NJONjord 2Veerle van Velze142: LDEj 2xHeat 2[3]08:04,622nd
NJONjord 1Willemijn Sneep142: LDEj 2xHeat 1[2]08:00,492nd
NJONjord 1Mandy van der Walle187: LDB 1xHeat 1[4]08:47,654th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Willemijn Sneep123: LDEj 2xHeat 2[3]08:26,851st
NJONjord 1Mandy van der Walle123: LDEj 2xHeat 1[2]08:39,162nd
NJONjordWillemijn Sneep020: LDEj 4*Final A [3]09:05,151st
NJONjordWillemijn Sneep020: LDEj 4*Heat 2[5]08:20,321st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordVeerle van Velze060: LDEj 4*Final A [3]07:38,251st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordAnnet Pots136: DB 8+Final A [7]07:51,296th
NJONjordAnnet Pots136: DB 8+Heat 1[7]07:38,163rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordAnnet Pots138: DB 8+Final B [3]07:25,543rd
NJONjordAnnet Pots138: DB 8+Heat 3[1]07:18,282nd
NJONjordAnnet Pots021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,759th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordAnnet Pots136: DB 8+Heat 3[6]07:33,644th
NJONjordAnnet Pots021: DEj 8+ (EJK)Final A [3]07:58,795th
NJONjordAnnet Pots021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]07:58,292nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordAnnet Pots004: Dames AchtHeat 2[3]07:27,264th