Laurens Simoons

58 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Emma Jacobs136: DB 8+Heat 2[8]07:51,884th
SKOSkøll 1Merel Thuis135: DB 4+Heat 1[4]08:29,535th
SKOSkøllMerel Thuis024: DG 4+Final A [5]08:31,044th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:01,945th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs123: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final B [3]07:51,272nd
SKOSkøllEmma Jacobs123: W 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 07:08,087th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Final A [6]06:45,724th
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Heat 1[3]06:52,823rd
SKOSkøll 2Jessica Niemeijer027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:25,954th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:54,026th
SKOSkøll 2Jessica Niemeijer027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]07:25,464th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:51,362nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]03:18,483rd
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:19,167th
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Final A [3]06:58,494th
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Heat 2[1]06:51,001st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Final A [3]07:18,893rd
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Heat 1[6]07:20,263rd
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:10,777th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]07:04,582nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTessa Siertsema136: DB 8+Final A [5]07:29,205th
SKOSkøllTessa Siertsema136: DB 8+Heat 2[5]07:22,882nd
SKOSkøllTessa Siertsema029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:28,521st
SKOSkøllTessa Siertsema029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:21,383rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTessa Siertsema220: DB 8+Heat 3[2]07:15,883rd
SKOSkøllTessa Siertsema112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[6]07:43,995th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs005: Dames AchtHeat 3[3]07:10,583rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs102: DEj 8+Final A [5]07:31,493rd
SKOSkøllEmma Jacobs102: DEj 8+Heat 1[4]07:16,961st
SKOSkøll 1Jiska Tellam001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[1]02:10,443rd
SKOSkøll 1Jiska Tellam001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 10[3]02:10,132nd
SKOSkøll 1Jiska Tellam001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[5]02:16,332nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee121: DE 8+ (NSK)Heat 2[4]06:54,944th
SKOSkøllAnnemieke Efdee024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:11,725th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom136: WFm 8+Final A [6]00:00,006th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:25,642nd
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]03:18,692nd
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:14,702nd
SKOSkøllKatinka Krom124: DE 8+Final A [3]06:54,073rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:37,833rd
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:41,951st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom130: DB 8+Final A [5]07:10,621st
SKOSkøllKatinka Krom130: DB 8+Heat 2[6]06:54,911st
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:46,404th
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:48,762nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom127: DB 8+Final A [5]07:51,822nd
SKOSkøllKatinka Krom127: DB 8+Heat 2[5]07:25,242nd
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]08:10,795th
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:46,432nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee223: DB 8+Heat 1[5]07:15,903rd
SKOSkøllAnnemieke Efdee120: DEj 8+ (EJK)Final B [3]07:11,531st
SKOSkøllAnnemieke Efdee120: DEj 8+ (EJK)Heat 1[2]07:10,693rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/RICAnnemieke Efdee005: Dames AchtHeat 1[4]07:15,953rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom006: DEj 8+Final A [2]07:31,043rd
SKOSkøllKatinka Krom006: DEj 8+Heat 1[6]07:23,172nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJasper Groen170: HTal 8+Heat 1[2]06:51,614th