Floris Stevens

189 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+Final A [3]05:52,292nd
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+Heat 1[3]05:54,751st
SKOSkøll 1Floris Stevens004: G 2-Heat 2[2]07:25,524th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+Final A [3]06:38,975th
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Final A [4]05:47,843rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Heat 2[3]05:51,391st
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+Heat 2[5]06:38,226th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Final A [3]06:40,524th
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Heat 2[2]06:36,631st
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Final A [4]06:34,182nd
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Heat 3[2]06:44,431st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Final A [4]06:29,762nd
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Heat 3[3]06:36,521st
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-Final B [3]06:28,014th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-Heat 1[6]06:35,135th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+Heat 1[4]06:07,225th
SKOSkøll 2Daan Stolk105: G 4-Heat 1[6]06:26,223rd
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-Final B [4]06:30,304th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-Heat 2[6]06:35,414th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-Final A [8]07:30,256th
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-Heat 3[5]07:24,212nd
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4-Final B [5]07:52,196th
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4-Heat 2[4]07:30,093rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+Final A [6]06:10,174th
SKOSkøll 2Maarten Klop251: G 4-Heat 1[2]06:34,544th
SKOSkøll 2Maarten Klop104: Dev 4-Heat 3[1]06:40,095th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude VierHeat 3[4]07:03,005th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Final A [3]07:03,432nd
SKOSkøllMark Nijmeijer162: N 2+Final A [6]07:59,633rd
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Heat 2[2]07:14,521st
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Final A [2]06:33,652nd
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Heat 2[2]06:39,161st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Final A [5]07:16,564th
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Heat 1[6]07:06,621st
SKOSkøll 2Floris Stevens004: O 2-Heat 2[1]07:04,834th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Final A [1]06:59,711st
SKOSkøllPieter Taselaar006: N 4+Time Trial 06:49,351st
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Heat 4[2]07:13,874th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Heat 1[4]07:11,834th
SKOSkøll 3Mark Nijmeijer004: O 2-Heat 2[3]07:18,824th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllFloris Stevens030: N 2-Heat 1[3]07:38,665th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch104: SA 8+Heat 2[3]06:17,824th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [2]06:04,715th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 1[2]05:53,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch136: MFm 8+Final A [5]06:08,143rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final C [3]03:15,002nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Quarterfinal 1[2]02:58,652nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Time Trial 03:00,036th
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final A [3]06:14,851st
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 3[2]06:16,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[2]06:07,873rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [4]06:06,746th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 2[5]06:03,031st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final B [6]06:13,532nd
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[5]06:12,993rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [7]06:58,944th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 3[3]07:06,172nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final A [3]06:07,693rd
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[4]06:10,022nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [4]06:19,913rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 2[4]06:11,651st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Final B [4]06:17,091st
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Semifinal 2[6]06:12,804th
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Repechage 2[7]06:40,321st
SKOSkøllMartin Bosch041: Ej 8+Heat 1[3]06:48,594th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch002: Jonge AchtFinal A [5]06:20,574th
SKOSkøllMartin Bosch002: Jonge AchtHeat 3[3]06:27,851st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 1[4]06:18,194th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [3]06:10,893rd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 2[6]06:11,483rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 1[1]06:21,144th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [1]06:28,244th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 3[3]06:18,934th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Final B [3]06:28,061st
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 3[3]06:18,924th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 1[2]06:38,795th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Final A [2]06:15,386th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 3[7]06:09,642nd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [4]06:15,125th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 3[5]06:06,893rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Time Trial 03:09,7513th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 4[2]06:17,033rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma101: B 8+Heat 3[6]06:30,775th
SKOSkøllSjoerd Ritsma001: Ej 8+Heat 2[2]06:51,435th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma002: Jonge AchtHeat 3[1]06:49,955th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJim Hoffmann172: HTal 8+Final A [3]07:21,026th
SKOSkøllJim Hoffmann172: HTal 8+Heat 3[3]07:02,782nd