Lorenzo van Velzen

202 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xFinal A [4]06:26,653rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [6]06:35,473rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,611st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:53,063rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:28,441st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,862nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:28,301st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:38,971st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [4]06:30,463rd
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xFinal A [1]07:36,975th
SKOSkøll 1Edgar Bohte121: LHB 1xTime Trial 06:58,4813th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:26,343rd
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]06:49,933rd
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xHeat 3[2]07:47,915th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:01,061st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]06:30,471st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xHeat 2[7]08:02,947th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWillem Kullberg136: M 2-Final B [2]08:15,793rd
NERNereusWillem Kullberg136: M 2-Time Trial 07:41,059th
NERNereusThomas Start055: LMDev 4-Final A [2]07:08,242nd
NERNereusWillem Kullberg027: BM 2-Final A [2]08:14,064th
NERNereusThomas Start055: LMDev 4-Heat 1[3]06:54,981st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start117: LHG 4-Final A [6]06:16,522nd
NERNereusNiels Euser107: HG 4+Final A [4]06:23,311st
NERNereusNiels Euser107: HG 4+Heat 1[4]06:35,111st
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xHeat 1[5]08:11,035th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:18,313rd
NERNereusWillem Kullberg004: HG 2-Final B [6]07:14,521st
NERNereusNiels Euser005: HG 4+Final A [3]06:25,031st
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:21,951st
NERNereusWillem Kullberg004: HG 2-Heat 1[4]07:17,393rd
NERNereusNiels Euser005: HG 4+Heat 1[3]06:41,211st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]03:11,191st
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [2]03:06,372nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:04,462nd
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:02,941st
NERNereus 3Merijn van der Lande003: HG 1xTime Trial 05:51,0012th
NERNereus 2Simon Maas003: HG 1xTime Trial 05:49,3111th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,383rd
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:04,223rd
NERNereusSimon Maas109: HB 1xHeat 2[3]07:54,812nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+Final A [7]07:10,926th
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+Heat 2[7]07:09,493rd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:44,022nd
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:41,935th
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+Final A [5]07:09,687th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:42,981st
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:35,461st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+Heat 2[5]07:08,234th
NERNereusMaciek Mika017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:27,615th
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:17,683rd
NERNereusWillem Buist016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:46,034th
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+Final A [4]07:18,344th
NERNereusMaciek Mika017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:14,413rd
NERNereusNiels Euser007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:54,043rd
NERNereusWillem Buist016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:29,554th
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+Heat 1[3]07:20,952nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWillem Buist205: HG 2xFinal A [1]07:05,906th
NERNereus 1Quintes Poortvliet208: HG 4+Final A [3]07:04,614th
NERNereusMaciek Mika215: LHGb 4-Final A [2]06:35,191st
NERNereusWillem Buist205: HG 2xHeat 2[4]07:12,353rd
NERNereusMaciek Mika215: LHGb 4-Heat 1[5]06:56,891st
NERNereus 1Quintes Poortvliet208: HG 4+Heat 2[5]07:05,882nd
NERNereusNiels Euser206: HGb 4-Heat 2[2]06:45,794th
NERNereusNiels Euser104: HDev 4- (Dev)Final A [6]06:47,095th
NERNereusWillem Buist108: LHDev 2x (Dev)Final A [5]07:29,122nd
NERNereusMaciek Mika109: LHDev 4- (Dev)Final A [2]07:01,195th
NERNereusNiels Euser104: HDev 4- (Dev)Heat 1[6]06:55,452nd
NERNereusMaciek Mika109: LHDev 4- (Dev)Heat 3[3]07:05,972nd
NERNereusWillem Buist108: LHDev 2x (Dev)Heat 2[2]07:52,132nd
NERNereusQuintes Poortvliet105: HG 4+Heat 1[2]07:24,254th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJeroen Walchenbach010: HE 2+Final A [4]07:49,282nd
NERNereusWillem Buist031: LHG 2xFinal A [3]07:27,142nd
NERNereusMaciek Mika024: LHG 4+Final A [4]07:09,262nd
NERNereus 2Quintes Poortvliet020: HG 4+Final A [3]07:17,876th
NERNereus 1Niels Euser020: HG 4+Final A [1]06:59,403rd
NERNereus 3Jeroen Walchenbach020: HG 4+Final A [6]06:46,791st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Final A [4]06:28,222nd
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Heat 4[6]06:33,051st
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:17,702nd
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:35,751st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKoen van den Herik135: MDev 4-Final A [2]06:04,361st
NERNereusThomas Mulder139: M 4+Final A [4]06:21,542nd
NERNereusThomas Mulder029: M 4+Heat 1[1]06:35,584th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [2]02:56,051st
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Final A [4]06:31,702nd
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[3]02:58,621st
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Heat 2[3]06:38,652nd
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 02:58,852nd
NERNereusThomas Mulder106: G 4+Final A [1]06:41,394th
NERNereusThomas Mulder106: G 4+Heat 2[3]06:36,252nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBob van den Hoogen101: E 2-Final A [4]07:06,263rd
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Final A [6]06:26,361st
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-Final A [2]06:08,005th
NERNereus 3Evan Markidis107: B 1xHeat 4[5]07:22,266th
NERNereus 2Koen van der Veen107: B 1xHeat 1[3]07:39,795th
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Heat 1[4]06:34,871st
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-Heat 1[2]06:17,482nd
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Final A [3]06:26,822nd
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:02,682nd
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Heat 3[2]06:42,481st
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:23,591st
NERNereusBob van den Hoogen004: G 2-Heat 2[6]07:18,555th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+Final A [5]06:04,504th
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+Heat 1[5]05:52,391st
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:09,552nd
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[8]06:10,542nd
NERNereus 1Thomas Mulder004: G 2-Heat 2[6]07:21,504th
NERNereus 2Bob van den Hoogen004: G 2-Heat 1[4]07:25,745th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:12,222nd
NERNereusThomas Mulder050: G 4+Final A [6]07:34,092nd
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]07:03,591st
NERNereusThomas Mulder050: G 4+Heat 2[6]07:31,781st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Koen van den Herik251: G 4-Final A [4]06:20,992nd
NERNereus 1Tim van Wingaarden242: B 1xHeat 3[3]08:05,345th
NERNereus 2Koen van der Veen242: B 1xHeat 2[4]08:33,876th
NERNereus 2Bob van den Hoogen251: G 4-Heat 4[3]06:45,274th
NERNereus 3Dimitri van Wylick251: G 4-Heat 3[4]06:34,733rd
NERNereus 1Koen van den Herik251: G 4-Heat 3[2]06:29,091st
NERNereus 1Koen van den Herik104: Dev 4- (Dev)Final A [6]06:15,321st
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4- (Dev)Final B [1]06:42,856th
NERNereusDimitri van Wylick131: G 4+Final A [5]07:02,485th
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4- (Dev)Heat 2[5]06:55,794th
NERNereus 1Koen van den Herik104: Dev 4- (Dev)Heat 1[2]06:26,331st
NERNereusDimitri van Wylick131: G 4+Heat 1[2]06:58,522nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Koen van den Herik020: G 4+Final A [5]07:07,723rd
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+Final A [3]06:58,672nd
NERNereus 2Thomas Mulder022: G 2-Final A [1]07:37,375th
NERNereusTim van Wingaarden023: G 1xHeat 2[4]08:35,875th
NERNereus 1Bob van den Hoogen022: G 2-Heat 2[2]07:52,225th
NERNereus 2Thomas Mulder022: G 2-Heat 1[2]07:37,773rd
NERNereus 1Koen van den Herik020: G 4+Heat 2[3]07:01,342nd
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+Heat 2[5]07:00,641st

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra032: SA 8+ (NK)Final A [2]06:12,633rd
NERNereus 2Koen van den Herik032: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,841st
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xFinal A [1]08:25,206th
NERNereus 1Tim van Wingaarden014: N 1xHeat 3[3]08:31,953rd
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xHeat 2[3]08:16,622nd
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4- (NK)Final A [5]06:52,915th
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4- (NK)Final A [2]06:45,414th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt020: SA 2-Final A [2]07:44,755th
NERNereus 1Hans Schut020: SA 2-Final A [3]07:31,012nd
NERNereus 3Tarik Bayoumi020: SA 2-Final A [4]07:26,051st
NERNereus 1Bob van den Hoogen030: SA 4- (NK)Heat 2[2]07:04,033rd
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4- (NK)Heat 2[3]06:53,472nd
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4- (NK)Heat 1[5]06:45,342nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDimitri van Wylick161: SA 2+Final A [3]07:37,401st
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-Final A [2]06:21,952nd
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+Final A [3]06:28,491st
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-Heat 1[2]06:31,982nd
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+Heat 2[2]06:36,791st
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4- (DK)Final A [5]06:16,923rd
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4- (DK)Heat 2[5]06:25,572nd
NERNereusBob van den Hoogen006: N 4+Heat 3[5]06:58,074th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-Final A [2]06:33,115th
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Final A [3]06:18,921st
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-Heat 1[5]06:33,052nd
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Heat 1[3]06:28,031st
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-Final A [2]06:19,055th
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-Heat 1[2]06:19,383rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder109: N 2xHeat 2[4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen029: M 4+Heat 2[1]06:50,974th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Final A [4]06:29,404th
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-Heat 2[4]06:44,063rd
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Heat 2[5]06:39,331st
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [1]06:40,243rd
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:34,943rd
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[1]06:44,673rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+Final B [3]06:57,671st
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+Heat 2[3]06:56,983rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen106: O 4+Final A [4]
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+Final A [3]
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+Final A [3]08:12,771st
NERNereus 2Bob van den Hoogen006: N 4+Heat 2[6]07:56,845th
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+Heat 2[4]07:29,971st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+Final A [6]07:46,046th
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+Final A [3]07:31,242nd
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+Heat 1[3]07:01,553rd
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+Heat 1[5]06:53,701st