Maarten van Harten

144 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Sven Brinkman105: HG 4-Final A [7]07:20,974th
NJONjord 1Sven Brinkman105: HG 4-Heat 2[4]06:43,262nd
NJONjord/Hemus/TrompMax Gompel015: LHG 4xFinal A [3]06:40,171st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Diederik van Gent132: BLM 2-Final A [1]08:02,871st
NJONjord 2Diederik van Gent132: BLM 2-Time Trial
NJONjord (P1)Casper Reinders052: LMDev 2xFinal A [1]07:45,201st
NJONjord (P1)Casper Reinders052: LMDev 2xHeat 2[1]07:28,361st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Hemus/TrompMax Gompel103: HE 4xFinal A [3]06:11,544th
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xFinal A [1]06:40,983rd
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xHeat 1[2]06:56,293rd
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [3]06:42,222nd
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[1]06:48,791st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:26,321st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[2]03:16,281st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:18,551st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+Final A [1]06:23,321st
NJONjordCasper Reinders108: HG 2xFinal A [2]07:04,496th
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:06,151st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:07,601st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMaarten van Harten116: LHE 8+Final A [1]06:24,482nd
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xFinal A [2]07:04,082nd
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:34,411st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:24,691st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordCasper Reinders214: LHG 2xFinal A [4]06:52,961st
NJONjordCasper Reinders214: LHG 2xHeat 1[6]07:14,381st
NJONjordCasper Reinders108: LHDev 2x (Dev)Final A [3]07:21,451st
NJONjordCasper Reinders108: LHDev 2x (Dev)Heat 2[4]07:47,571st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordCasper Reinders031: LHG 2xFinal A [1]07:16,701st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Euros/AegirWietse van Blitterswijk112: LE 8+ (NSK)Final A [4]06:01,063rd
NJONjord/Euros/AegirWietse van Blitterswijk112: LE 8+ (NSK)Heat 1[5]05:57,871st
NJONjord/LagaMaarten van Harten048: LE 2+Final A [3]08:03,183rd
NJONjord 1Edouard Lustermans012: LG 2-Final A [3]07:23,524th
NJONjordCasper Reinders011: LB 2xFinal A [5]06:57,952nd
NJONjord 1Edouard Lustermans012: LG 2-Heat 2[3]07:34,991st
NJONjordCasper Reinders011: LB 2xHeat 2[5]07:10,511st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Final A [1]07:12,902nd
NJONjordEdouard Lustermans114: LE 8+Final A [4]06:12,892nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Final A [5]06:18,862nd
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Heat 1[5]06:24,031st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk115: LG 4-Final A [5]06:32,221st
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk115: LG 4-Heat 2[7]06:21,301st
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Final A [8]07:05,882nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Final A [4]07:10,412nd
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Heat 2[4]07:09,871st
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Final A [3]08:47,714th
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Heat 1[4]08:16,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEdouard Lustermans213: LG 2-Final A [6]07:15,452nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/AsoposMilan Pastoors122: LN 4-Final A [2]06:31,274th
NJONjord/AsoposMilan Pastoors122: LN 4-Heat 3[6]06:25,192nd
ASOAsoposMaarten van Harten061: LB 1xFinal A [6]07:46,095th
NJONjord/AsoposMilan Pastoors014: LN 4+Final A [4]06:37,331st
ASOAsoposMaarten van Harten061: LB 1xHeat 2[2]07:45,322nd
NJONjord/AsoposMilan Pastoors014: LN 4+Heat 1[4]06:49,611st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMaarten van Harten119: LN 1xHeat 3[3]07:53,345th
ASOAsoposMaarten van Harten015: LDev 4-Heat 3[4]06:45,755th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMaarten van Harten122: LN 4-Heat 2[6]06:47,905th
ASOAsoposMaarten van Harten015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:54,625th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposQuint Hottentot122: LN 4-Heat 2[6]06:58,565th
ASOAsoposQuint Hottentot015: LDev 4-Heat 2[5]06:58,406th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposQuint Hottentot253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:16,4216th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposQuint Hottentot018: LSA 4-Final A [4]07:56,026th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMaarten van Harten122: LN 1xHeat 3[5]07:53,053rd
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+ (EJK)Final B [3]06:12,793rd
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[7]06:23,615th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:28,624th
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:01,172nd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:02,857th
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Final A [4]06:23,531st
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Heat 2[3]06:26,322nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMaarten van Harten124: LB 8+Final A [1]06:14,323rd
ASOAsoposMaarten van Harten124: LB 8+Heat 1[2]06:22,263rd
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+Final B [3]06:13,013rd
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+Heat 1[5]06:14,343rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Final A [3]06:22,104th
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Heat 2[5]06:20,752nd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Final B [5]07:08,801st
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Heat 3[6]07:10,753rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Final A [3]06:14,443rd
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Heat 1[7]06:29,082nd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Final B [6]06:36,031st
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Heat 2[4]06:27,395th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTom Schroot003: Lichte AchtHeat 3[1]06:36,753rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheLeander Gall152: J16 4*Final 1[5]07:11,291st
LEYLeytheLeander Gall040: J16 4xFinal [4]06:38,191st
LEYLeythe 2Maarten van Harten038: J16 1x BFinal 5[6]08:04,293rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 1Leander Gall151: J16 2x (NK)Final B [4]07:57,112nd
LEYLeythe 1Leander Gall151: J16 2x (NK)Semifinal 1[3]07:34,564th
LEYLeytheLeander Gall152: J16 4*Final [5]07:10,591st
LEYLeytheLeander Gall040: J16 4x (NK)Final A [2]07:12,386th
LEYLeytheLeander Gall040: J16 4x (NK)Heat 2[4]07:11,913rd
LEYLeythe 1Leander Gall151: J16 2x (NK)Heat 4[4]08:13,002nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheLeander Gall152: J16 4*Final [7]07:09,041st
LEYLeythe 2Maarten van Harten040: J16 2xFinal 3[4]07:41,895th
LEYLeythe 2Maarten van Harten039: J16 1x BFinal 3[6]08:21,241st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Maarten van Harten210: J16 1xSemifinal 3[2]08:31,925th
LEYLeythe 2Maarten van Harten210: J16 1xRepechage 3[3]10:45,121st
LEYLeythe 2Maarten van Harten210: J16 1xHeat 4[6]08:40,662nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 3Maarten van Harten154: J16 2x (NK)Heat 2[6]08:43,264th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythePancras den Hollander jr.149: J16 4xFinal [6]07:06,784th